0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhabalar 3 aylık doğum kontrol iğneleri nasıl yaptırdınız sağlık ocağı yapıyor mu eczaneden Bi mi alıyoruz ve faydasını gören artısı eksisi nedir anlatabilecek biri varsa yazsın lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
(930 puan) tarafından
Eczaneden alıp yapılıyor da saglık ocagında ilk yaptıran kişi aile hekimi yazmadan vurmuyorlar canım ben sürekli vurulan biriyim ama 3 aydır. Hasta olmuyorum ilk defa böyle oluyor koruması güzel her kezin vücudunda farklı olabilir 
(4,546 puan) tarafından
Bizim burda igneyok sen bulabiliyor musun kaldiriliyormus çünkü
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eczaneden aldım sağlık ocağında vurdurdum temmuzda ağustosda adet gördüm bidaha olmadım 3 ay da doldu tekrar vurulmayı düşünmüyorum
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Eczaneden alıp sağlık ocağı hemşiresine vurdurdum bir daha asla vurdurmam kanama ile başa çıkamadım
0 oy
(407 puan) tarafından
Eczane den alıp sağlık ocağında vurduruyosun ben doğumdan sonra sütü etkilemiyor diye bir defa vurdurdum bin pişman oldum beş aydır kanamam kesilmiyor bi daha asla kullanmam
0 oy
(1,451 puan) tarafından
2 kez vuruldum eczaneden aldım saglıkocagında vuruldum ama çok pişmanım en son ocak ayında vurulmuştum hala adet olmadım doktora gittim tahliller felan yaptılar igneden dolayı hormon bozuklugu yapmış adet olmuyorum ve kilolar aldı başını gidiyor sprail taktır bnce bn sprail taktırdım tavsiye ederim
(4,546 puan) tarafından
Hangi çeşit sipral taktırdın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Doruknes (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu