0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim doğum günüm evlendikten 10 gün sonra oldu eşim o zaman hastaydı pasta almayı bile unuttu eve gelince hemen geri döndü pasta aldı geldi hediye falan almadı yani bana ama çok hastaydı kronik bademcik var onu da şimdi onun doğum günü yaklaşıyor hediye alsam mı almasam mı bilemedim sonuçta hasta da olsa önceden düşünmesi gerekiyordu diyorum Çok mu bencilce bu düşünce bilmiyorum ama sizce ne yapmalıyım

8 Cevaplar

0 oy
(4,172 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yani karşıdaki arkadaşın komşun değil ki o alamadı bende almayayım diyosun eşin sonuçta canım hem kendin diyosun adam çok hastaymış o zaman diye bence senin alman ona güzel Bi sürpriz hazırlaman senin böyle şeylere değer verdiğini bunlardan mutlu oldugunu gösterir o da bundan sonra daha çok dikkat eder sonuç olarak eşin de mutlu olur sen de bence 
tarafından
Zaten doğum günü pastasını kendi ellerimle yaptım kalp şeklinde kalıbı bile kendim yaptım alüminyum folyo ile haklısın ya ama işte ne bileyim odunluk etti ya kırıldım biraz haklısınız ama teşekkür ederim
tarafından
Artiladimmmm
(4,172 puan) tarafından
Rica ederim kuzum sen de kırılmakta haklısın ama onun doğum gününe gösterdiğin bu özenle emin ol o da artık dikkat eder böyle özel günlere hatta alttan alta söyle işte keşke benim doğum günümde de böyle yapsaydık ne kadar iyi geldi bize ben çok mutlu oluyorum sen mutlu olunca falan :))
-Reklam-
0 oy
(7,483 puan) tarafından
al bence mutlu olur
0 oy
tarafından
Ben olsam alırdım 
tarafından
Benim doğum günüm de eşim pasta almıştı çok mutlu olmuştum imkanı olsa hediye de alırdı biliyorum.  Sende Hastaymış diyorsun belki ondan alamamıştır.
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bence çok bencilce. Benim eşim de unuttu çok yoğundu. Kendime pasta yaptım ona göstermedim bile unuttuğunu farkederse üzülür diye. 1 hafta sonra kendisi hatırlayıp hediye alıp gelmişti
tarafından
Haklısın ama önceden düşünebilir de çünkü ben hep böyle şeylere önem verdiğimi söylüyorum o yüzden kırılmıştım 6 aydır çiçek diyorum çiçek bile almadı ki bu bana
(1,369 puan) tarafından
Tamam ama bak eşim de diyor 2 gün öncesinde aklımdaydı biliyordum o günün doğum günün olduğunu. Yani o güne kendini ayarlamıştır ama işte unutur insan telafi etmiş daha ne yapsın. Bence sen yine de hediye al.
0 oy
tarafından
Benim eşimde hediye almaz ama yemeğe götürür. Bende her seferinde hediye alırım sonuçta eşim yani başka biri degilki
0 oy
(9,006 puan) tarafından
Yaani adam hastaymış kaldı ki esin bu sene olmadı seneye yapar bence yap sen
0 oy
(465 puan) tarafından
Koyun can derdinde kasap et. Der ve susarım :))
tarafından
Niye ki :D hediye almaya karar verdim ehehehe
(465 puan) tarafından
Hahaha ne bilim öyle geldi :) doğru kararı vermişin:))
0 oy
tarafından
İçinden geliyorsa al böyle ufak hesaplarla ömür geçmez hislerinle hareket et böyle seylerde 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 351 göst.
0 oy
6 cevap 307 göst.
27 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 728 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde 2prensannesi:) (778 puan) tarafından soruldu