0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar oğlum gece çok kalkıyor. Dun saat 10 da uyudu gece 4 5 defa kalkti ve sabah 6 da kalkti bir daha uyumadi. Yani emerken uyudu yatağına koyunca uyandı. Neden boyle oluyorki bu kadar uyanmasi san 4 5 gundur vad acaba korkuyor mu. Yatagina yasinj serif falan mi koysam. Ben sadece gece uyuyabiliyorum.  Gündüzleri kesseler uyuyamam esimde gece çalışıyor sabah 10 da geliyor. Aksama kadar uyuyor. Geceli gunduzlu kendim bakıyorum. Ve uykusuzluk beni cok yoruyo. Basina böyle bir sey gelen varsa nasil çözüm buldu lütfen yazar mısınız. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Yazmayı unutmusum oglum 10 aylık. 
tarafından
Uyutmadan önce karnını iyice doyuruyor musunuz. Yemek yiyorsa su için kalkiyordur belki
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Benimki de kalkıyordu 3-4 defa yatmadan bir şeyler yediyorum 1 kere kalkıyor yaşına girecek
0 oy
(313 puan) tarafından
Kızım 18 aylık yarım saat yada en fazla bir saat uyur kesintisiz saat başı kalkar canim sabah 5 yada 6 da kalkar öğlen 1 de zorla uyutuyorum aynı yani hiç değişen birşey olmadı belki dişlerinden öyledir ondan uyumudur canım 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
16 aylık oğlum doğduğundan beri hiç deliksiz uykusu olmadı çok sık uyanıyor aç tok farketmez alışkanlığı oluyor bir süre sonra eğer daha önceleri deliksiz uyuyup şimdi uyumuyorsa gün içinde yaptıklarını gözden geçirin yasin koyun okuyun bol bol 
0 oy
(780 puan) tarafından
Ah canm aynı dert bende de var oğlum gece çok fazla uyaniyo gündüz de toplasan 2 saat uyumuyo çok yoruluyorum bitkinim artk yapacak pek de bişey yok malesef 
0 oy
(1,928 puan) tarafından

Zor canim Allah yardimcin olsun benim bebede ayni artik su 1 aydir zombiye dondum once de uyaniyordu ama emerken uyyordu karnini doyurunca uyurdu simdi yok sabaha kadar agliyor sallarim uyumaz pispislarim uyumaz arti bide 4 yasinda ana okunan giden kizim var hamileyimde bi yandan valla cok yoruldumm bende :'(

0 oy
(1,561 puan) tarafından
Benim kızımda bu aralar öyle 10. Aylık neden bilmiyirum karnında doyurup yatırıyorum ama yine uyanıyor anlamadım 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
ah ah ah benim kızımda 19 aylim olucak saat başı uyanir boyle derin uykuya hasret kaldim sabhlarida 6.   7    gibi uyanir
0 oy
tarafından
Benim kızım da 10 aylık çok uyanıyor bu aralar 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
7. Ayndan beri her gece 3 4 kez uyanır 2.5 yaşında hala uyanıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 612 göst.