0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben anlatıyım yaklaşık iki sene felan oluyo iste. Bi gün birisi post açmış eşimin hediyesi diye hani o tuğralı kolyeler var ya bide resmini koymuş ama kirpmiş internetten alinmiş gibi geldi gorsel. Gittim google aradim buldum yoruma attım internetten niye paylaşıyosun felan diye. Oda eşim bugün aldı daha eve getirmedi bendd internetten aynısını buldum demişti sonra da hesabını sildirmişti hala gülüyorum aklıma gelince. O zaman da baya gülmüştüm. Eşi aldıysa kendisi fotoğraf cekip atabilirdi e eşi foto atmadıysa internetten nasıp aynısını buluyo her türlü yalandı yani

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Olmaz miiii:)))

Bir keresinde iki sene önce biri post açmıştı soğuk su içtim bebeğim donar mi karnimda diye, bizde dedik sıcak su iç cozunsun:D

Bı ara ben post açtım ağzı açık kuşlar var birde ağzı kapalı kuşlar  , ağzı açık olanları kadın , kapalı olanlari erkek diye caps yapmışlar burda paylasim dedim başlığa da mahsus erkekler ve karılar yazdim kadının biri bana ne kadar görgüsüz olduğun karı yazmandan belki dedi:)))))) minik ellerdi kendisi burdan saygılar !!!:))))

Şirine vardı burda kocasıyla bisancam bisanmadim bisancam bisanmadim... En son darp raooru falan almıştı ondan sonra gene barismis ve ikinciye hamileydi bilmiyorum sonra noldu...

Ve encok etkileyen de uzuldugum bi postt iki yıl önce hem kanserdi kadın hem hamile üzülüyordu çok doğunca bebeğini emziremeyek ameliyat olacaktı göğsünden sonra noldu biomiyorum:(

tarafından
Sonuncuya bende uzuldum simdi :( benimde instada takip ettigim bi kadin vardi tesetturluydu hastaydi bacaginin kesilmesi gerekiyodu ameliyata giricekti icimden mucize olsa kesmeseler demistim gercekten de narkoz verip uyutmuslardi uyandiginda bacagi duruyodu bazi seyler olmus doktor biraz daha bekleyelim demisti. Adini hatirlayamiyorum noldu acaba merake diyorum
tarafından
Çok zor Rabbim kimseyi sağlıkla sinamasin. Hepimiz geleceğin engellileriyiz aslında bı dakka sonra ne olacağını bilemeyiz. Allah im herşeyden önce sağlık sıhhat versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biride iii seey karnını çekiyorum diye kiticigibi çekmişti  
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Biri resmini paylaşmıştı interneytten alıntıyı bizim kızlar buldu hemen :) felan komikti ya
0 oy
(374 puan) tarafından
Annesi ile esi arasi da iliski olduğunu soyleyen bir arkadas vardi adini hatirlamiyorum 

Ve bir tane de16 yasinda halasinin kizina babasi her gece tecavuz ediyormus bunu yillar sonra ogrenmislerdi hala aklımdan cikmiyor hala 

Ve ben ilk kizimda 33 haftalik karnimda kalbi durduğunda gebelik bolumunde o actigim postu unutmuyorum her gordugumde nasil oluyordum bu ben miyik diye simdi sujur 1 bucuk yasinda nir kzikm daha oldu Rabbim herkese naip etsun insallag 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benimde unutamadigim bir post gebelik bolumunnden komik degil ama Allahin mucizesi diyeyim haftasini tam hatirlamiyorum 24 25 haftalikti galiba lavaboya girmis rahminde birsey hissetmis elini altina bir tutmus bebegi eline dusmus keseyle birlikte hemen onu esiyle geri rahmine itip ordan hastaneye gitmisler hastanede hala cocugu yasiyormus kese de yirtilmamis acilmasi varmis rahim agzi dikisi atmislar ondan snra bebegi yeniden 37 haftaya kadar karninda tasimis ve dogum yapmis.Esi koymaya calisirken dotkora gostermek icnde bir fortograf cekmis karnindaki bebeginin fotosu vardi bayanda
tarafından
Oha gerçekten mi? Nasıl olabilir ki böyle bişey
(1,763 puan) tarafından
Kese yirtilmamis bends sasirmistim iste Rabbimin mucizesi keseyle birlikte eline dusmus ciglik cigliga kocasinj cagirmis ve boyle birseh yapmislar
tarafından
Ne kadar akıllıca davranmışlar ben olsam aklıma gelmez geri sokmak

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 778 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Enfalalt (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 563 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu