0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
İlk gebeliğim sezeryan olduğu için gene sezeryan olacağım hastaneden memnun kalan var mı temiz mi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,565 puan) tarafından
Neon hastanesi daha iyi bence 
(2,054 puan) tarafından
Canım arkadaşım inanç beye gitti oraya kızın çatısı dar olduğu halde normal doğum yaptırdı 23 tane dikişi vardı ama memnun kalan çok
(1,565 puan) tarafından
Benim doktorum sevil kiremitliydi neondaydı araştirmaya geçti tekrar cok memnundum eşinide iyi diyolar arkadasimda simdi arastirmada yapcak doğumu sevil hanim orda olduğ icin
(2,054 puan) tarafından
Doğrudur canım ben araştırmada birtek cenk beyi duydum Erzincanlıyim ama orada yaşamıyorum bnde 2015 senesinde daha yeni hamileyken orada kadın doğum doktoruna gittim ama adıni hatırlamıyorum sevil hanım olabilir çok iyi ilgilenmişti geçen sene Erzincanda doğum yapacaktım ikinci çocuğumu ama yaz ayı diye yol gözümde çok büyüdü sıcakta 10 saat yol çekemem dedim vazgeçtim ama bnde iki çocuğumuda farklı illerin devlet ve de araştırma hastanelerinde yaptım memnun kaldım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bn devlette yaptim cokta memnun kaldim ama normal dogum yaptm.tabi sagolsn cok ilgilenmislerdi cok güzel bi dogum gerceklestirmistm nasip olursa yine orda yapcam insallah 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Arkadaşım Cenk beye normal doğum yaptı çok memnun kaldı araştırma için İyi diyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 210 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tubi2 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sla_gzm (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.