0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Selamunaleykum bana akıl verin dayanamıyorum artık ben kendi aileme ait evde yaşıyordum bazı olaylar yaşadım evi şuan yardim toplanıp çatısı yapılacaktı herşey hazırdı şuan ailemin yanında kalıyorum hatta uzun zamandır burdayım da mecburen herneyse bir kaç saat önce annemle tartıştık sorunlu biri zaten evlat ayrı mı yapan birisi küçük kardeşimi daha çok tutar beni ve diğer kardeşimi istemez tartışma bundan dolayı oldu ben yemek yaptim yedik içtik annem ağzına ne geliosa söyledi tartsmamak icin zor tuttum kendimi bana vurdu sopayla kollarım şuan sis ayrıca hamileyim jandarmayı aradım onlara bişey diyemedim geri gittiler çünkü bu saatte gidicek yerim yok babam evi yapicak ustayı aradı kesinlikle eve gelme yapmicaksin dedi beni evden kovdular telefonum vardı bitane zor zaman icin sakliodum değeride 200 veya 300 dür onları çalmış annem jandarmalar gelmeden şuan çocuklarıma sarıldım neyapicam diye düşünüyorum gidicek yerim yok eşyalarımı toparladım çaresizlik çok kötü kollarım morardı şişti agrım var ama dayanamıyorum aşırı derece de arttı burdan şimdi çıkarsam cocuklarim var rezil olcaklar neyapmaliyim bir akıl verin kadın sığınmaya gitmek istemiyorum çocuklarla zor olur diye düşünüyorum kendime zarar vericem şuan zor tutuyorum kendimi bana ağır gelmeye başladı herşey daha çok şey var anlatmak isterim ama işte 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bugun bi hikayede gordum sanada paylasayim canim 

image

tarafından
Ben her boyle bi post gördüğümde direk sığın polise yardimci olur diyorum ama iste kadinlarimiz cekiyo gitmiyo korkuyo görevli bile ismini gizlerken neden sizin adini versinlerki
(4 puan) tarafından
Bana kadın sığınmada kalan bir abla anlatmıştı çocuklarını çocuk esirgemeye vermek durumunda kalmış kadın sığınma kabul etmemiş tek korkum bu
(4,698 puan) tarafından
Çocukları esirgeme yurduna vermelerine korkuyor post sahibi çok zor bir durum Allah yardımcısı olsun inşallah
tarafından
Hayir bu paylasimi yapan oyle bisi demiyo eline harcliga varana kadar herseyini karsilarken cocugunu sen birakmadigin surece hic biyere vermezler
tarafından
Sen evlatlarindan ayrilmak istemedigini soylersen ayirmazlar seni cocuguyla kalan var kuzum taniyorum
-Reklam-
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Allah o aileye merhamet versin ne diyim.

Eşinle neden ayrisiniz özel değilse? Barışma durumunuz yok mu?
(4 puan) tarafından
Madde bağımlısı kendisi ayrıca ben ondan uzak kalmaya çalıştıkça ailem dibime sokmaya çalışıyor hep barıştırma çabası içerisindeler onun zarardan başka biseyi yok bize çocuklarına bakamayan biri
(2,137 puan) tarafından
Üzül diye söylemiyorum ama ailen gerçekten çok kötü.
Durumunu biliyorlar nasıl bu kadar gaddar olabiliyorlar .
Eşinin de her şeyi ortada sana kol kanat  olmaları gereken yerde nasıl böyle olabiliyorlar anlayamıyorum.
Kalacak bir akraban falan yok mu canım.
Şimdi gerçekten çok üzüldüm sana
(4 puan) tarafından
Ailem hiç istemedi ki para derdindeler bir hafta pazardan eşya alamiycam param yok dediğimde evden dışarı atan bir babaya sahibim ben gidicek kimsem yok keşke olsaydı gerçekten dayanamıyorum
(2,137 puan) tarafından
Allah sana güzel bı kapı açsın kardeşim.
Böyle merhametsiz insanlardan bir an önce kurtulursun inşallah
Sen çocukların için tutun hayata.
Öyle böyle buyuyecekler.
(4 puan) tarafından
Amı  inşallah allah razı olsun
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım şunan devlete sığınmaktan başka çaren yok gibi duruyor. O annene babana ailene ne diyeyim ki. Yaptıklarını bulsunlar. Nerede yaşıyorsun sen?
(4 puan) tarafından
Çocuklarımı çocuk esirgemeye alırlar diye korkuyorum oyuzden gidemiyorum izmirde yaşıyorum
(603 puan) tarafından
Ben almıyorlar diye biliyorum. Bilen biri yazsa keşke ya. Hay Allahım Allah yardımcın olsun canım.
(4 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm kuzum ya kadın sığınma evi tek çaren evlatlarını da al yanına git mecbur kuzucum hamile hamile seni dövmüşler çocugun doğunca da huzur vermezler git kuzum kurtul onlardan 
(4 puan) tarafından
Hicbirzaman huzur vermediler ki köle oldum ailem borçlandirdi eve bişey almazlar bana aldırırlar sed yardımı ev ihtiyacına gider para biter bittiğinde çocukları nasıl peydahladıysan para bul al derler busekilde hep
0 oy
(687 puan) tarafından
Babanın evinde sokaktan kalmaktan bin kat iyi kadın sığınma evi direk oraya git çocuklara yazik
0 oy
(104 puan) tarafından
kaç çocuğun var bir kiralık ev tut devlet yardım ediyor sed yardımı alırsın kesin elektrik yardımı İBB market kartı hiç yoktan iyi olur bez yardımı hepsini alırsın artı erzak bir kuru ekmek olsun huzur olsun Allah yardımcın olsun
(4 puan) tarafından
2 çocuğum var şuan hamileyim sed yardımı alıyorum ama 854 tl kira elektrik su nasıl olucak hepsini düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden allah razı olsun saolun
(104 puan) tarafından
heryere başvuracaksın işte bu Beşir derneği var deniz feneri kart falan gıda giysi bez veriyor diye duymuştum bende yani ayrı eve çıksan daha iyi olur sed yardımın bile yükselir belki ayrı olduğun için elektrik yardımı da sosyal yardımlaşma veriyor yeşil kart yaptır her yardım çıkar size
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım eşin yardımcı olamaz mı yada baban hiç arkadaşın akraban yok mu bu gecelik 
(4 puan) tarafından
Eşim yok babam anneme uyuyor ailem yüzünden zaten arkadaşım hiç yok öyle şuan ailemin evindeyim hala gidicek biryerim yok heryerin sizliyo aciyo kadın sığınmaya gitsem çocuklarımı alırlar diye korkuyorum neyapicam blmyrm tükendim şuan
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Okurken kanım dondu, insanın annesi babası bunu nasıl yapar.. Allah yardımcın olsun.. Kadın sığınmanın şartları nedir bilmiyorum, o yüzden zor mu olur kolay mı onu da bilmiyorum.. Ama çocukların gözü önünde şiddet olmasından iyidir herhalde.. Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 162 göst.
0 oy
9 cevap 152 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.

380,716 soru