0 oy
391 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar iyi geceler sizce bu takım nasıl elizamoda da 29.90 Dı bizim burda sadece üstünü 60 a satıyorlar ya aldım ama sizce nasıl lacivert su yeşili pembe aldım siz olsanız alır mısınız 

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Eliza modanın kumaşı iyi değil diyorlardı kuzum ama inşallah iyi gelir güzelmiş bu arada 
tarafından
Daha önce takım aldım canım bilmiyorum bana çokta kötü gelmedi kumaşı ama birine tavsiye ettim o begenemdi aldıklarını
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu takimlar cok guzel ya aldim bende bikac esofman gunluk 
tarafından
Ay çok sevindim beğenilen bir şey demem ki
tarafından
Gule gule giy canim :)
tarafından
Saol canım
0 oy
(118 puan) tarafından
Güzelmiş beğendim güle güle giy cnm 
tarafından
Saol canım ❤️
0 oy
tarafından
Pek tarzım değil senin sevmen önemli :)
tarafından
Saol canım ❤️
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Güzel bence güle güle kullan 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Beyaz eşya gibi şansına ne çıkarsa model güzel ama 
0 oy
(285 puan) tarafından
Canım bende Eliza modadan 4 kıyafet filan aldım ürünlerini beğendim açıkçası bana kötü gelmedi sewerekte kullanıyorum şuan bana da wesile oldun bende gördüm şimdi sipariş werdim :)
tarafından
Güle güle giy canım bizim burda bu modelin sırf üstüne 60 dediler içimde kaldı alamadım baktım burda indirimli kaçırmadım :)
(285 puan) tarafından
Teşekkür ederim sende iyi günlerde kullan canım ama 20 TL de kapıda ödeme kargo ya gidiyo bı tane aliyosan 50 TL ye 2 ürün aliyosan 40 TL ye geliyo
0 oy
(6,158 puan) tarafından
Bu sayfa hakkında hep kötü şeyler duydum ben valla inşallah seninki iyi çıkar canım
tarafından
Ben daha önce de almıştım canım çokda giyilmez derece değildi
0 oy
(805 puan) tarafından
Bnde aldim pudrasini bi tik kalin ama guzzl idare eder yikadim cekme filnda olmadi cok asiri uzun degil ama boyun cok uzunsa kisa bile gelebilir 
tarafından
Güle güle giy canım boyum kısa benim kışlık için almıştım iyi olur kalın olması :)

İlgili bir soru bulunamadı

382,626 soru

11,455,291 cevap

35,031 kullanıcı

...