0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim çalışmaya gittiğinden beri bir ara sordum hayır dedi bugün onu bir arkadaşı hikaye yapmıştı ama canlı yayın sanıp arkadaşlar hosgeldiniz deyip müzik son ses vermişti arabada canlı yayın belli ki yapmış ve bir kaç kez aradığımda müziğin sesini son yapmıştı bilmiyorum ama kime hava atmak istiyor fırının arabasıyla.yuzugunu de takmaz ***** şimdi yarın konusacam normal mi davranayim yoksa karşı mi cikim bana gelince şimdi yapsaydım kıyameti koparır herşeyde bana baski yapar tabi 

Sizin eşleriniz canlı yayın yapar mi karsimisiniz

25 Cevaplar

0 oy
(309 puan) tarafından
Canlı yayın benim eşim neredeyse hiç yapmaz ama erkek erkeğe bir ortama gittiyse arabada vs son ses müzik yapar 

Benim yanımdada aynı şekilde son ses müzikle gezer ama yayın yapmaz gerek yok çğnki 

Ama ben yayın yapmaması a değil de yüzüğe takıldım niye takmıyor 
tarafından
Yüzüğe çalışıyorum gerek yok karekter meselesi der benle yolda yurusu bile önden girer öyle biri ama tek oldumu bekar hayatı yaşar hani kızları etkilemek için son ses kendini yapmalar yandan gecmeler o tarsz işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır hiç yapmaz benim eşim sosyal medya kullanmayı sevmiyor yok hiç hesabı 
0 oy
tarafından
Hiç yapmadı ama yapsa bile hep takipçileri kendi arkadaşları oyuzden sorun etmezdim 
tarafından
Hayır bu arkadaşlarının teliyle yapar onların hesap açık ve birçok kişi görüyor diye
0 oy
(763 puan) tarafından
Benim eşim yapmaz oyle seyler,kolay kolay fotograf bile paylasmaz. Ama bende boyle bi durumdan rahatsiz olsam direkt soylerdim. 
tarafından
Ama bu ilk değil ki rahatsız olduğumu söylememe rağmen yapar ve müziği son ses açıp bekar hayatı yasiyor
0 oy
(242 puan) tarafından
Cok sukur eşim pek aktif pek kullanmaz sosyal medyayı bende karşıyım zaten ama bence sen güzel bi dille anlat sert çıkarsan hoşlanmayacaginiz yerlere gider konu 
tarafından
Daha öncede yaptı çalışıyorum deyip canlı yayında kadınlarla konuştuğunu gördüm üzerime kapattı teli bildirimde yakaladim
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yok valla eşim öyle şeyleri pek beceremez zaten :D
0 oy
(2,055 puan) tarafından

De ki paylaşım yapıyor mu stori atıyor mu kaldı ki canlı yayın yapacak ;)

0 oy
(48,731 puan) tarafından
is yerinde bir kez birde yolda bir kez yapmıştı onun harici hstirlamiyorum. 

esininde hava atmak icin yaptigini sanmam hersey yuzukte degilki parmaginda yuzugu olup pis pis bakan erkek dolu heryer guvenini kiracak baska bir hatasi oldu mu
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Eşim canlı yayın nedir bikmez :D

0 oy
tarafından
Sosyal medya hesabı yok yapmaz da ne biliyim sacöa yani ne muhabbeti arıyor da canlı yayon acıyo 
tarafından
Yüzük benimki de takmıyor da önemsemiyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşimin öyle boş şeylerle işi olmaz. Hayır anlamıyorum evli barklı insanlarin ne işi var böyle şeylerle.
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eşim hiç yapmaz bilmez bile 
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Eşim benim insta mi kullaniyo kendine açmadı yapmaz
0 oy
(6,006 puan) tarafından
Yapmaz ama yaparsa da birine hava attıgı anlamına gelmez ki
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşim canlı yayın yapar çorap işinde dükkanda müşterilere bilgi verir müşterilere güven amaçlı açar aslada karışmam bir sürü kadın müşterisi var aklıma kötü birşey gelmiyor eşime güvenirim dürüsttür 
0 oy
tarafından
Evli barkli adamsın canlı yayinda ne işin var, biz eşimle sosyal medya kullanmıyoruz sadeece WhatsApp o da gerektiğinde giriyoruz olması gereken de bu, sosyal medyada herşeyin cılkı çıktı özel adına birşey kalmadı, sonra neden korona oldu, neden deprem oldu, neden doğa olayları oldu diye yakınıyorlar, Allah insanları cezalandırıyor çünkü herkes yaşadığı hayatı suistimal ediyor, verhasil yerinde olsam eşimi kafasını suya sokar sokar çıkartırım öyle canlı yayın felan açsa bana göre şeyler değil 
(5,904 puan) tarafından
Gayb bilgisi yalnız Allaha mahsustur. Siz yine felaketten ders alıp Allaha sığının ama.. Şu felaket şu yüzden oldu diye bilgilendirme yapmak küfre girer..
tarafından
Şu şu yüzden oldu diye birşey dediğimi göremedim ben küfürse de küfür kimsenin dur noktasi yok hepimiz araya gidiyoruz sadece
(5,904 puan) tarafından
Hanımefendi elhamdülillah bende Müslümanım. Kıracak bişey söylemedim. Neyin felaket neyin müsibet Neyin doğal afet olduğunu yalnız Allah bilir... İnsanları cezalandırıyor diye bilgilenme yapmak dinen sakıncalıdır.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Sosyal medyadan yapılan canlı yayın mi Twitch gibi platformlar mı? Benim eşim öğretmen ve bilgisayar oyunlarına çok düşkün. Twitchte yayın yapıyor. Maç anlatır, oyun oynar, muhabbet eder. Bizim hayatımızın bir parçası 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canli yayin yapamaz ama yapabilir sorun yok bence... 

Yuuzk ikimizde takmiyiruz, sevmiyoruz iste memlekete gittikçe takariz. 

Her seye kulp bulmaya gerek yok bence cnm
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ne öyle işler ile işi olur ne bişi. Beni bile paylaşmaz. Çok kıskanır parmagına altın alyans değilde bayraklı yüzük takıyor. Bizim alyanslwrımız yok. Ne o bana ne de ben ona yüğzk konusunda hiç baskı yapmadık. Yürekten bağlıyız çünkü. İnst ve face i var. Bir kaç kuzeni dışında hiç kadın yok. Olamazda. :) 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Valla eşimin sosyal medyayla çok arası yok ama kalkıp canlı yayın açarsa neden diye sormam hiç zaten takipçileri belli insanlar öyle yabancıları ekleme hesabını açma gibi huyu olmadığı için.. Müziği son ses açma huyu ben yanındayken bile var arabada bazen bunun için çok atışırız o son ses müzik sever ben en kısıkta :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 263 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AYSGUL. 5821 (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 587 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.