0 oy
1,200 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından

14 günlük bebeğimi emzirirken süt boğazından kaldı sonra kusmaya başladı kusması ağzından burnundan geldi ne yaptıysam kendine gelmedi yanımda kimse yoktu bebeğim kucağımda dışarı çıkıp bağırmaya başladım komşularım yardım etti bebeğimi zar zor hastaneye yetiştirdik okadar kötü oldum ki acildeki bütün doktorlar bebeğimin başına toplandı rabbime o kadar yalvardım ki bişey olmasın diye evlat büyütmek ne kadar zormuş onu anladım ben bu haldeyken eltim beni aramış bağıra bağıra neden beni aramadın gorumceni aradın diyor ona dediğim tek şey rabbim hiç bir zaman sana böyle bisey yasatmasin hala aklımda o görüntü aklıma geldikçe ağlıyorum yardım eden komşularıma sürekli dua ediyorum hep beşiğinin yanındayım yemek yemiyorum su içmiyorum emzirmeye korkuyorum bebegime bakıp bakıp ağlıyorum :(:(:(

33 Cevaplar

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah beterinden korusun canım. Rabbime emanetler kuzular:( 
(78 puan) tarafından
Aynen bütün kuzucuklarim rabbime emanet inşalalh
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun ya cidden zor .Allah korumuş yavrunu.bugunde ben oğluma köfte yediriyordum.normal de minik minik veiririm herşeyi .bı an elime büyük parça geldi.bolmedim büyüdü alissin yer artik dedim .çocuk tıkandı.ara ara hep oluyor ama bu sefer baya sesi falan gitti gözlerinden yaş geldi .nasıl cikarcagimi şaşırdım cidden çok zor ya .anne olmak çok zor
(78 puan) tarafından
Rabbim birdaha yaşatmasin inşallah
tarafından
Amin canım amin.canim sütun fiskiriyo olabilir yenisin ya .biraz kontrol edersin mesela baktın fiskiriyo azaltirsin biraz ya makineyle ya elinle sagarsin az gelince boğazına takilmaz bebisin.benim oğlumda çok çok boğuluyor du bende çok korkuyordum:(her emzirmede sürekli bı tikaniyordu
tarafından
Biraz buyunce aliscak canım bu arada bu hep böyle devam etmiycek
+1 oy
(2,082 puan) tarafından
Cnm bnm ya benim oğlumda kusarken süt ağzından burnundan fışkırmıştı nefesi kesilmişti allah kimseye evlat acısı vermesin gerçekten insanı kahr ediyor eltinin o soylenimini anlayamadım 
(78 puan) tarafından
Ben sizden büyük olduğum için beni araman lazımdı diyor o an aklıma kim geldiyse onu aradım oda sitem ediyor ama aklıma ilk o gelemdi diye
(2,082 puan) tarafından
Saçmalık boş ver sen onu şimdi nasıl kuzucuk
(78 puan) tarafından
Şuan çok iyi
(2,082 puan) tarafından
Maşallah rabbim bi daha yaşarmasın çok şükür
0 oy
tarafından
Allahm korumuş ters çevirip sırtına vurmadnmi hemen 
(78 puan) tarafından
Çevirip vurdum ama bi türlü kendine gelmedi zar zor nefes aldı
tarafından
sert vurmustu bi hemsirede görmüştün bnde korkmayn emzrn bebeginizi Allahm bdaha yaşatmasn
(78 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Allah korumuş canım 

Aynısı benimde başıma geldi çok iyi anlıyorum seni çok üzücü bir şey.. 
(78 puan) tarafından
Rabbim birdaha yaşatmasin inşallah
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ahhh canim okuyunca kotu oldum Rabbim acil sifalar versin
(78 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım
0 oy
(6,711 puan) tarafından

Allah'ım korumuş canım çok şükür birdaha yaşatmasın rabbim:(

(78 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Allah beterinden korusun canım evlatlarımızı bize bağışlasın geçmiş olsun
(78 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Allah beterinden korusun birdaha böyle birşey yaşama ins cnm
(78 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ah canmmm kardeşim ya allah bebeğine safi ismiyle şifa versin bidaha yasatmasin seni kadar iyi anladım ki geçen başıma geldi kafayı yicektim allahtan yalnız değildim herkesi ayağa kaldırdım ağlama krizine girdim ama rabbim şükür ki kızım iyi oldu tansiyonun düşmüştü rabbim gıda yasatmasin sana da kimseye de canm benm sakin ol ve emzir ezdirmemek daha kötü öyle düşün olurmu
(78 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun rabbim sanada yaşatmasin bidaha
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Verilmis sadakası varmıs Rabbım korusun seninkini de hemızınkını de korkunc Bı durum sen yine ver Bı sadaka
(78 puan) tarafından
Yarın vermeyi düşünüyorum ama birine toplu bi para mi versem yoksa çocuklarımı sevindirsem bilemedim
0 oy
(324 puan) tarafından
Ayy cann Allah yardımcın olsun inşallah  .çok kötü bi an
(78 puan) tarafından
Aynen öyle rabbim kimseye yaşatmasin
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Allahım sen koru tüylerim diken diken .. Allah ve beterinden korusun bi daha yaşatmasın canımmmm
(78 puan) tarafından
Amin canım aminnn
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Allah korumuş canım ya. Benim bebegimin de sık sık boğazına süt kaçıyo öksürüyo ödüm kopuyo. Gerçekten zor bir durum atlatmışsın çok üzüldüm. Allah beterinden saklasın. 
(78 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(747 puan) tarafından
Okurken tüylerim diken diken oldu :( rabbim korumuş evladını bsylerçıkar evden canım bol bol oku üstüne. Iyi etmişsin dışarı çıkıp bagirmaklaallah beterinden korusun. Emzirirken çok dikkat et bebegin üst üst yutkunursa memeni çek ağzından nefes almasını bekle benimki de üst üste yutkunurdu nefes almadan sonra bogulur gibi olurdu hemen cekerdim memeyi ağzından 
(78 puan) tarafından
Ewet baya yutkundu sonra boğazında kal di kustu
(747 puan) tarafından
Kusmasi iyi olmuş canım emerken hızlı hızlı nefes almadan emiyorlar bazen . Nefes alarak emmesine dikkat et .
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Bununla geçmiş olsun canım. Bişeyler yemez ve emzirmezsen sütün kesilir ama dikkat et kendine 
(78 puan) tarafından
Sürekli aklımda benim yüzümden oldu diyorum biraz dikkat etsem böyle olmazdi
(1,635 puan) tarafından
Sen isteyerek yapmadın ki canım. Sen annesin ve çocuğunun her zaman iyiliğini istersin. İnsanlık hali olur böyle şeyler. Çok şükür atlatmışsınız unutmaya çalış canım
0 oy
(3 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun Allah tekrarini ne sana ne hic bir anneye yasatmasin 
(78 puan) tarafından
Amin canım çok zor gerçekten
0 oy
tarafından
Olacagi varmis kuzum rabbim yardim etmis onemli bisey olmamis cok dukur bundan kotu etmesin rabbim
(78 puan) tarafından
Çok şükür amin canım
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Seni çok iyi anlıyorum bende memleketteyken eniştem kızıma bardakla su vermeye çalışmış genzine kaçmıştı gözleri gitti resmen sırtına vurduk öyle kendine geldi çok korkmuştum. Allahım korusun yavrularımızı ☹
(78 puan) tarafından
Amin inşallah rabbime emanet olsunlar
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Cok sukurki bsy olmamis Allah beterinden korusun canm benm merak etme zamanla alisicak oda ilk zamanlar oluyo böyle seyler 
(78 puan) tarafından
O alışana kadar benim ömrunden ömür gider heralde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 555 göst.
0 oy
22 cevap 794 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 337 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hayatbenim (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy