0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Eşim lanetler okudu demiştin o gece getirmedi dün sabah 7 de anneme getirdi  ben istediğim için küfürler hakaretler  ediyor hala pişmanım gitme bile demedi gelirken du saate kadar ne arama ne mesaj  yok bu süreç nasil ilerler 2 çocukla  annemin evine  geldim sebep  olanlar utansın benim yuvamı bozanlarin da yuvası olmasin görümcem  düğünüme bile gelme diye söylenmişti  düğününe 1 hafta var bekliy9rum bakalım eşim kayinbabam  gelip gidelim diyecekler mi cok kırıldım cok hakarete uğradım küçücük  cocuk bile ne laflar söyledi ama bisey demediler

16 Cevaplar

+3 oy
(6,053 puan) tarafından
O kadar hakarete ugradim demissin bide diorsun ki dugune gidelim diecekler mi die bekliyom dugunu batsin
(188 puan) tarafından
Yo yani dugun var diye gelip  söyleyecekler mi o kadarını akıl edebileceklermi
(6,053 puan) tarafından
Bacim adam ewdeki hanimini 2 cocugunu korumayi akil edememis dugunu mu akil edecek
tarafından
Gorumcenden önce eşin suclu burda .Sana sahip cikamayan ,olgunlasmamis bir adam var ortada .En suclu o .Evliligini yikan da o .
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikleee
-Reklam-
+1 oy
(15,825 puan) tarafından
Gelseler peşlerine düşüp düğünemi gitcen gelseler millete rezil olmayalım diye gelip alırlar seni bacım düğün sonrası aynı tas aynı hamam
(392 puan) tarafından
Aynen bencede elegüne rezil olmayalım diye gelirler anca. Sende gitme kız.
0 oy
tarafından
Ne düğünü kapının önünde yatsalar bakmam yuzlerine dünya onların etrafında mi dönüyor bacım lafı söyle psikolojimi boz sonra gel hadi düğünü host köpek derim 
(188 puan) tarafından
Eşim aramamis hala hakaret ediyordu gelirken bile insan bile degillermis
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hala düğün diyorsun bacı 
(188 puan) tarafından
Yok düğününde degilim o yakın  ya  onu bile demeği  akıl edecekler mi
0 oy
tarafından
Onca olayın üzerine hadi gel deseler gidecekmisin 
(188 puan) tarafından
Bilmiyorum  inan ne yapayım  ne yola gideyim ne yapayım
tarafından
Kendini bu kadar düşürme canım bir lafa kalkıp gitme
(188 puan) tarafından
Telimi kapalı tutuyorum annelerde  diyo  ararsa açma ne alaka kapatmak telefonu
tarafından
Kapatmana gerek yokki engelle eşini ulaşmak isterse her türlü ulaşır çabalasin biraz
(188 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum kardeşlerine bile sus diyemedi ya ailesi büyüğü hadi ama kardeşlerine bile hesap sormadi
0 oy
(392 puan) tarafından
Hiç bekleme gülüm sen kırılırsın bi bkk olmaz o aileden. Sen kendini kurtardığına bak  
(188 puan) tarafından
Bosanayimmi zamana bırakacağım zaman ne  gösterirse
(392 puan) tarafından
Biraz zamana bırak sağlıklı düşün ömrünü nasıl geçirmek istiyosun. Karar ver
0 oy
(392 puan) tarafından
Sana ne diye hakaret ediyoki hala? 
(188 puan) tarafından
Küfür  ediyo git baklm sen  2 gun sonra gelme ben neler ederim
(392 puan) tarafından
Polis çağır cnm gelirde kavga ederse. Evde baban erkek kardeşin varmı
0 oy
(530 puan) tarafından
Gelip düğüne gidelim deseler gidecek gibisin bu kadar alttan aldığın sürece annenin evine her fırsatta gönderirler bence eşinin arkanda durmaya niyeti yokmuş gidelim dese bile gitme kolay sanıp tekrarlamasin yoksa çok üzülürsün daha 
(188 puan) tarafından
Kafam o kadar dolu ki
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allhaskina ya okdar  hakarete  uğramışsin  eşin  ewden  atmış  sen hala  düğün mü  düşünüyorsun  birde  gitmeyimi  düşünüyorsun  yuh yanı 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
O kadar hakarete ragmen hala düğün düşünenide ilk defa görüyom hiç mi gururun yok canm al çocuklarını yanıns ne olursa olsun sana degeri vermeyen kişileri ne çok tepene çıkarmişin
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Senin yerinde olsam asla o taşı yerine koymam. Kusura bakma ama seni insan yerine koymamışlar. Sen hâlâ düğüne cagiracaklar mi diyorsun. Ne cagirsinlar ne de git. Emin ol eşinde zaten kardeşimin düğünü var mecbur gelecek diye ağırdan satiyordur kendini. O yüzden üstüne düşmüyordur. Kaldı ki seni sevmiyorum diyen bir insan senin de işin olmasin bu saatten sonra onunla. Onları ** gibi pişman etmeyene kadar sakın gitme. Taş yerinde ağırdır unutma 
0 oy
tarafından
Sana boşan demicem. Çünkü boşanmak kolay değil. 

Aramalarına cevap verme ararsa hiç bir şekilde açma biraz korkut. 

Sen o aradığında açar isen daha da basitleşirsin gözlerinde. 

Kocan şu an nasıl olsa dönecek kafasında olduğu için pişman olmuyor. Dönmeyecekmiş gibi yap umursama korkut biraz.

Israrla ararsa meşgule at ama sakın sen arama alttan alma. 

Muhtamelen ilk aradığında çocukları bahane ederek arıyacak senin için aramadım diyecek 

Gözü korksun ki birdaha bunlar yaşanmasın yoksa hep anıları olur ezöeye devam eder seni
0 oy
tarafından
Düğünü boşver annen baban ne diyor
(188 puan) tarafından
Terbiyesiz insanlar diyolar
0 oy
(404 puan) tarafından
Canım kusura bakma sen bosanmazsin eşin 2 gün sonra gel dese gideceksin hala düğün diyorsun çünkü, kendine şiddeti nasıl laik görüyorsun. Senin hatandan kaynaklı bitmiyor adam elleri ile getirmiş seni ailene sen hala gel diyecekler mi diyorsun 2 çocuk değil 12 çocuğum da olsa bana hakaret eden , beni mutsuz eden , beni ailemin evine göndermek ile tehtit eden ve yetmez gibi kapılarına götüren bir adamla asla bir araya gelemem birdaha alırım nafakami veririm çocukları anneme çalışırım hiç bişey yapmadiysam bilmiyorsan temizliğe gidersin gül gibi yaşarsın en azından başında sana hakaret eden bir hay Van olmaz.
(188 puan) tarafından
Çok haklisim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Siz kadınlar ne zaman kendinize değer vermeye baslarsaniz, başkaları da ancak o zaman değer gösterir. 
0 oy
(119,250 puan) tarafından
niye dugun icin sana gelip soylemelerini gidelim demelerini bekliyom sana oyle yapami sen terket 
(188 puan) tarafından
Gitmemekte  kararliyim oturduğum ev dubleks alt katta kaynana üstte ben ne kapı var ne bisey paralar b8rlik ailesine para veriyor  eşim ayrısın herseyini biraz zaman geçsin baklm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 762 göst.
0 oy
15 cevap 569 göst.
+1 oy
42 cevap 985 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 529 göst.

379,288 soru

11,353,092 cevap