0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kızlar yine kaynana vakasiyla geldim biraz uzun olabilir 

Canlarım  kv  ile aramız ne iyi ne kötü kendisi bana sürekli laf sokar benim alttan almamla iliskimiz yürüyor neyse bu geçtiğimiz haftq sonu bunlar camakkalwye gittiler eltim ve kaynim orda oturuyor hafta sonu da biz cam balkon yaptırdık baska tadilatlarda vardi benim büyük kızim da matkaptan falan asiri korkuyor hemde ortalikta perisan olmasin diye anneme biraktik onu onceden de gidiyordu anneme bi gece falan kalir gelir 3 yasina girecek cok da uslu durur annemlerde bu kaynanamlarda canakkalden gelince bize geldiler yemek falan hazirladim bu daha kapida laf sokmaya başladi niye ecemi bıraktın annene falan bende sadece niyeki dedim way efendim sen misin bunu diyen niyeki diye niye sormuşum sanki sanane falan dedim halbumi kizim orda da kalir arada annemde de esimde dediki o zaman evde dur sana da vereyim kizimi dedi bu bozuldu surat asiyo falan yemek yemedi kayinpeder diyoki annen seni kesecek kendi icimden dedimki hayırdır kim bu Allah degil hasa peygamber değil kim oluyo da beni kesiyo terbiyesizler zaten kapidan girdiler otrdu hemen kaynanam walla orda cok rahattim hizmet ayagima geldi hic yerimden kalkmadim diobana laf sokuyo yine bisey demedim karsilik vermiyorum daha cok yapıyo onun tek derdi annemlerle iyi olmayalim esim de cok sinir oldu kazik kadar adam oldum iki cocuk babasiyim hala laf sokuyo bize bizimle ugrasiyo falan diyo 3 gündür falan konuşmuyoruz arasam mi bunu bilemedim sonradan beni arayinca biliyorumki yine dunyanin lafini sokmaya calisacak sinirimi bozuyo sadece 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne arıycan ki. Ben olsam aramam. 
(1,243 puan) tarafından
İşte bilemedim esimde sen bilirsin diyo
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Aynı soru benim kafamda da var.. Bana küsmüştü, sonra kendisi iki kere aradı.. Ben de o iki kere aradı, üçüncüye de ben aramazsam ayıp olur diye düşünmeye başlamıştım.. Sonradan iyi bi niyetle aramadığını öğrendim.. Ondan beri yine aramadım.. Aramayınca kötü gelin mi oluyorum, oluyorsam bile umursasam mı umursamasam mı bilmiyorum.. Ama böyle de kafam çok rahat, hiç arayasım gelmiyor 
(1,243 puan) tarafından
Bizimde o hesap oluyo canim aynen iyi niyet yok niliyorum çünkü kötü gelin oldum ben de takmamak gerek sanırım
(1,552 puan) tarafından
Takmamak en iyisi.. Karnımdakini strese soktuğuma değmez
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Arama neden arayacaksın ki haklı olan sensin bu kadar uyumlu olduğun için bu saygısızlıklara maruz kalıyorsun 
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim saygıda kusur etmedikce ben kotu gelinim hep
(4,698 puan) tarafından
Aramaman lazım çizgin olsun birazda onlar sana uyum sağlasın
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Ben olsam aramam canım tepkini belli et mesafe koy eğer koymazsan ararsan devam eder
(1,243 puan) tarafından
Iki gun tepki koysam sonra yine barisinca yine ayni şeyi yapıyor cok haklisin
0 oy
(50 puan) tarafından
Arama kardeş kalbin vicdanın rahatsa arama bende konuşmuyorum ben eve gelin geldiğim günden beri eşimin annesini her sabah öper el üstünde tutardım fakat çok pişmanım ** gibi pişmanım iyi niyetle gittim suistimal edildim yuvamı yıkmaya bile kalktı arama kardeş Allah de kalbinin ekmeğini ye
(1,243 puan) tarafından
Haklisin kuzum oyle yapayim bugüne kadar hep sustum icime attim
(50 puan) tarafından
Anlıyorum seni çok iyi anlıyorum halbu ki güzelce geçim olsa ne var ki ne kaybeder insanoğlu hiç bişey arama boşver mescidi aksana varsak millete iyilik yağar bizede şeytan :)
0 oy
tarafından
Senin gibi eşim arkamda olsun açarım ağzımı hiç de aramam haddini ayarını bilecek olduğu yeri büyüklüğünü bilecek bu nedir küçük çocuk eğler gibi kadının egosu ile ugrasiyorsunuz
(1,243 puan) tarafından
Nornalde esim arkdamsa olmaz ama o da bıktı artik sanırım canim umrunda degil onunda bi iyi bi kotu orta ayari yok kadının
tarafından
Arama bence değecek biri gibi değil baksana oğlu bile bıkmış anasından
0 oy
tarafından
Ya kendinde misin kızım sana sürekli laf sokan birisi ile ne işin olur. Sen aradığın zaman zaten yine sana laf sokacak kendini üzmek istiyorsan arayabilirsin
(1,243 puan) tarafından
Iste iyi niyetimdem salakligimdan kuzum arayasim geliyo sonra yaptiklari aklima geliyo safligimdan hepp
0 oy
(7,935 puan) tarafından
mesafe daima iyidir bence arama canım .

Ben eşimin annesini nişanlandığımız andan itibaren 2-3güne birmarar hal hatır sorardım evlendik aramayandevam ettim baktım herşeyime karışır oldu açığığımı arar gibi bi havaya girdi bende aramamaya başladım 3yıldır evliyim köyde yaşıyor aramıyorum ayda yılda bir gelirse yada biz oraya gidersek görüşüyoruz ben aramıyorum eşim arar günde bir kere.Mesafeli olmak iyidir haddini bilir .

Bu arada eşinin senden yana olmasını takdir ettim afferim ona 
(1,243 puan) tarafından
Haklisinn canim en iyisini yapmışsın bende oyleydim 2 3 gunde bir aradim obür gelin ayda 1 kere arar ondan iyisi yokk sagol canimm
0 oy
(87 puan) tarafından
haklı olan sensin boşver
(1,243 puan) tarafından
Sagol canimm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu