0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Dunde paylasmistim kizlar habersizce geldi komsum kapiyi acmadim diye mesaj atmistim cocuk emziriyordum dedim belki bidahakine haber eder diye bugun gene geldi habersiz kapiyi kirmadigi kaldi bi ustune bide 2 yasindaki kizimin uyku saatinin bu saatler oldugunu biliyor alacakli gibi kapiyi caliyor ben napayim bu kadina ne diyeyim daha 6 gun olmus dogum yapali misafir istemiyorum evde 40ım cikana kadar enazindan 1 ay gecene kadar yazdim gene onun oldugunu bilmiyomus gibi kapiyi calan senmiydin diye gene bulmus bi bahane saglik ocagini arayacakmis benden dunde baska bi bahanesi vardi kapiyi acmayinca bahane ustune bahane haber et o zaman niye haber etmiyonki neyse kizlar ben napicam bu kadin bu huyundan vazgecmiycek cunki dpgumdan oncede habersiz gelirdi surekli hergun neredeyse

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kapiya bu daire 40gun boyunca misafir kabul etmiyo zilede basmayin kapiyida kirarcasina yumruklamayin yaz kocaman harflerle 
(3,099 puan) tarafından
Bu gidisle oyle yapicam bardak taşiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle çok ayıp bir davranış sonuçta yeni doğum yapmışsın anlayış göstermeli onun işi gücü yok belli ki gezmeye yer arıyor kabul etme ağrılarım var de şuanda misafir kabul edemiyorum iyileştiğimde buyur gel de 
(3,099 puan) tarafından
Ah be iste diyemiyorumki esimde diyor de diye diyemiyorum iste
tarafından
Demezsen katlan ne diyim canım:)
0 oy
(581 puan) tarafından
İstemediğini belirt canim valla su dönemde küsüyorlarsa küssünler. Doğum yapmışsın anlaması lazım bir kadın olarak.
(3,099 puan) tarafından
Bi diyebilsem durummu paylassam sadece o gorse valla yıldım artık oyle yapasim geliyor
(581 puan) tarafından
Valla canim o yüzünü egmiyorsa sen hiç egme direk söyle aklı olan insan yapmaz onu
0 oy
(782 puan) tarafından
Valla corona donemindeyiz ben açık kibar bir üslupla soylerdim alınacak veya kırılacak diye düşünmezdim cunku alacakli gibi kapiya vurup rahatsiz etmesi son nokta yani dürüst ol isterse hic gelmesin açık ve net olmak.her zaman iyi canim
(3,099 puan) tarafından
Kiz oyle bir vuruyorki kapiya valla gorsen sanki kapiyi kiracak acmiyorum iste uyuyorum belki belki cocuk emiyo belki dustayim ne israr ediyon anlayissiz valla dunde ayni seyi yapti
(782 puan) tarafından
Dürüst ol açık ve net konuş bir daha tekrarlamaz
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Alakanı kes güzellikle anlamıyorsa sende sert dille anlat
(3,099 puan) tarafından
Sabrim tasiyor zaten canim 1 defada degil surekli geliyor kapima
0 oy
tarafından
Gelmeden haber ver yoksa açmam de 

Baktın gene aynı küsss
(3,099 puan) tarafından
Valla bu gidisle direk küscem hic ugrasmadan
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım sen sonradan yok dustaydim şöyle böyle yazdıkça daha çok gelir. Neden yaziyosun ki o yazarsada müsait olmuyorum yoruluyorum fırsat buldukça yatıyorum de açık açık istemediğini dile getir 
0 oy
(1,963 puan) tarafından
Ne kadar düşüncesiz insanlar var ya. Bide kadın olacak halden anlaması lazım. Ben dogum yapan kadının yanına 40 gün gidilmemesi taraftariyim. Hem anne ve bebek enfeksiyona açık oluyo özellikle şu dönemde cok riskli hemde bi alışma sureci var o kadının cocuga. Evde rahat giyiniyo belki ne bilecen.O yüzden Beni düşünen seven gelmesin ben kimseye küsmüyorum  :) hele habersiz gelen olursa yüzüne vururum. 
0 oy
tarafından
Valla ben vatsap durumuma yazdım 

Pandemi var kimseyi evimize alamiyoruz kusura bakmayın. Lütfen herkes anlayışlı olsun bebeğim yeni küvezde çıktı çok hassas bakılması lazım. 

Kırılan küsen varsa demekki bize ve bebeğimize değer vermiyo çünkü değer verse bu hastalıkta ısrar etmez kusura bakmayın bebeğim herkesten önemli yazdım. 

Okuyan yanıt verdi haklısın dedi. Oğlum 6 aylık birtek 3 görümcem ve ablam geldi evime oda bebeğim 5 aylıkken aradılar biraz hafifledi gelebilir miyiz diye gelin dedim öyle geldiler. Bu hastalıkta helede logusayken komşuyla hiç uğraşamam. Direk söyle bence ☺️
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Al kadını yyemek temizliğini yaptır akıllı ol madem sensiz olamiyor seni çok seviyor vallahi yaptır yapmazsa da açıkça alma
0 oy
(800 puan) tarafından
Tavrını çok ciddi şekimde ortaya koy cnm 

Ben 40 gün kimseyi almıyorum hiç bi bahane ile diyerek 

Bırak darılan darılsın alınan alınsın 
0 oy
(470 puan) tarafından
Meraklı bebeği görmeden rahat etmicek inadına açma sende
0 oy
tarafından
Bebek var zile basmayın yaz kapı ziline yapıştır arayanda mesafe koy gelip gitmesin rahatsız oluyorsan 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 359 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 415 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 429 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 920 göst.