0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Merak ettim acaba tövbe namazı kılıp feraha çıkan varmı hani nasıl diyim içi ferahlayan arınmış gibi hisseden varmı ALLAH en büyük günahları bile affendedir ya 

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir şeylerden tövbe etmek için namaza ihtiyaç yoktur Ben evimin bir köşesinde öyle samimi bir tövbe ederim ki ne kılınan 10 rekat namaza benzer ne de Kabe'de secdedeyken edilen tövbeye benzer samimiyet önemli. 
(1,862 puan) tarafından
Karar verin giz
tarafından
Hml seni muhattap alayım sadece kardeş... Nasihatte herkese edilmez şuan burada seni önemsiyorum. Azimlisin ve araştırmaya meyillisin. Taasup yok... Rabb'im kolaylaştirsin kitapların fayda vermesini nasip etsin. Takıldığın bir nokta olursa bana sor yardımcı olmaya çalışırım inşaallah. Allah'a emanet ol.
tarafından
Bende saygı duyuyorum valla kimsenin ayetlere hadislere laf attığı yok sadece inanışlara saygım sonsuz tarikatları aşağılayarak ilerleyemezsiniz tarikat mensubu değilim ama saygım sonsuzdur ha hepsi bir değildir görüyoruz neler yapıyolar ama 5 parmağın 5 de bir değil nihayetinde
(1,862 puan) tarafından
Yanlış olana saygı duyulmaz diye birşey kabul edilemez herşeye karşı saygi duyulmali mesela ben mezheplerden haz etmem ama onlara saygı duyarım
(7,654 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım allah razi olsun akla mantığa uymayan şeylere bende inanmam polemiğe gerek yok
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Birincisi kimse tovbe edince feraha çıkmaz dua ederek tövbe edince de feraha çıkmaz tövbe namazı kilincada feraha çıkmaz çünkü şeytan insana her an vesvese verir insan en sonunda tövbe etmekten usanır ve artık tövbe etmez eğer o kişi tövbe ettiği günahı tekrar işlemezse o zaman feraha çıkar eğer tekrar işlemekten korkuyorsa tövbesi kabul olduğunu zaten hiç hissetmemistir 
tarafından
Korkmak degil de gunah islemekten tekrarlamaktan Allaha siginmak en guzeli seho yazdiklarina kismen katiliyrum bebisim ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rebellious (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 509 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde Selin mom;) (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 342 göst.