0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diş etim ağrıyordu arada bir böyle ağrır sağlık ocağına gittim çektirmen lazım apse yapar ilerde dedi çok korkuyorum hayatımda hiç dişçiye bile gitmedim ve emziriyorum kızım meme bağımlısı 15 aylık şuan ne yapmam lazım sütten kesene kadar beklesem mi çünkü okudum burda parol falan fayda etmiyormus yemeğide yiyemem emzirince açlıktan ölüyorum hani dayanamam çocuğa da bakamam korkuyorum ya ne yapacam aklım şaştı kaldı eşimde yairn diş doktoruna gideriz diyor korkuyorum uyuşma geçtikten sonra baya kötüymüş evde tekim iki gündür ağrıdan kızıma bile bakamıyorum. Çekince ben ne yapacam ya:(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bndr çektircegim bnde emziriyorim ama sikinti olcagini zanetmem
tarafından
Ya narkoz falan oluyormuş komşum da dedi akrabamız çektirmiş hemen bebeği emzirmis bebeği ölmüş diye çok korktum çünkü narkoz çok kötü bende böbrekte stent vardı ameliyatsız azcik narkozla çıkardılar bayilmayayim diye falan eve geldim hemen emzirdim çocuk 8 saat hiç uyanmadı emmeye bile uyanmadı  korktum bilmiyordum narkoz verdiklerinide
tarafından
Hadi ya olese disibile  dolgu yapamzsin
tarafından
Bnm eltim cekti disini emziriyordu birsey olmdi iki cocukta da emziriyordu yapti sikinti olmadi
tarafından
Maşallah vala ağrısı çok oluyormuş işte ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 1 ay önce aldırdım zorlu bir surecti canım antibiyotik felan veriyorlar zaten emziremezsin sanırım cektirmedrn sütünü sağ dolaba koy verirsin
tarafından
İçmez canım benim çocuğum ya biberon bile tutmaz   meme bağımlısı diyorum 5 6 ay daha beklesem sütten keserim zaten 20 aylık falan olunca doktora da soracam yarın etkili ağrı kesici verebilir sıkıntı değil narkozun etkisi geçene kadar emzirmesem de olur 5 6 saat emmesede durur gece zor sadece
tarafından
Çok agrıdı mı kaç gün sürdü kanama falan oldu mu hani yemek şu hu naisl oldu ya
tarafından
Canım korkutmak asla istemem ama doğum yapmak daha kolaydı benim için benim aşırı ağrım oldu 1 hafta brisey yiyemedim ilk gün kanamamm oldu ama agrimda şu şekilde antibiyotik ve ağrı kesici içince hafifliyordu ilaçları mutlaka içmem lazım aksi taktir Dr iltahap enfeksiyon yapabilir
tarafından
Az çok belli zaten çok agriyacagi ama sonucu iyi olmuştur inşallah bende sorarım olmazsa emzirme bitince çektiririm ya ağrıyı geçtim ben çocuğa bakamam korkusu var emziriyorum hiç bir şey yiyemezsem çok acıkirım yanagimin içi ağrıyor şişmiş diş çıkamadığı için böyle oluyor arada bir olur geri gider dedi doktor çektirmen lazım ama dedi işte eşim asker çoğu zaman nöbette kimsemiz yok burda tek başıma dayanamam yeni doğum yaptığımda çok rahatsızdim böbrekten taş vardı çocuğuma bakamadim çok ağladım tek başıma aynı şeyleri yaşayamam iki üç gün sürse bile yaşayamam çocuğuma yazık ya
tarafından
Ah canım anlıyorum seni benim eşim de asker bende çektirdim yardım eden kimsem yoktu hem ağladım hem oğluma baktım ama sonra geçiyor sadece biraz sabretmen lazım işte ilk 3 gün sıkıntı biraz
tarafından
Hah işte vala dayanamıyorum şuan bile sabahtir kalkmisim eşim nöbette evde olsaydı çocukla ilgilenirdi sen beni çok iyi anlarsın inan cesaretim yok tek başıma bakamam kızım sabah beni kaldırıyor anni anni diyor içim gidiyor bebekken çok çektim bağırdım intiharı bile düşündüm çok kötüydüm çok ağrım vardı tek başıma olunca daha kötü evde kafayı yerdim ayni şeyleri bir kaç günde olsa yaşamaya korkuyorum ben doktor bekleyebiliriz derse beklerim vala en azından kasimda izin kullanacaz kaynananlara gidecez o bakabilir çocuğa öyle iyidir yani
tarafından
Eğer bekleme imkanın varsa bekle canım bilirim tek başına insan çok zorlanıyor ama elden birşey gelmiyor
tarafından
İşte yarın doktor baksın en azından izne falan gideceğim zaman cektireyim ya da Şubat Mart gibi kaynanam gelir o burdayken daha rahat olurum
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım zor ama korkma inan sonra kurtuluyorsun
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah doktor der bir kaç ay bekleyebiliriz diye kaynanamı çağırırım daha rahat onlarda yemek de hiç bir şey de yiyemem iş güç de cok
tarafından
O zaman daha rahat edersin canım bekle mutlaka yardım ederler sana

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 148 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (909 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 199 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 413 göst.
6 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,880 soru

11,961,629 cevap

36,128 kullanıcı