0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Bugün başladım ve ilk namazımı kıldım rabbim kabul eylesin ve secdedeyken hiç korkmadim sağıma soluma bakmadım arkamda biri varmış gibi hissetmedim çok mutlu oldum önceden öyle hissediyordum ve kılmıyordum allahım doğru yoldan ayırmasın bundan sonra namaz yolunda yurumemi nasip etsin. Ama bir sorum var tam bilmiyorum kılmayı karıştırıyorum ve üzülüyorum bişey olurmu zamanla alışırım demi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin adına çok sevindim. Rabbim yolundan ayırmasın seni.kizima namaz kılmayı öğretirken. Yanında ben kiliyordum sesli şekilde özel gunumde şaşırıyor diye. Namaz videosunu izleyip öyle kildiriyordum. Bide ne kadar doğru olur bilmiyorum ama kağıda yazıp karşısına görebileceği yere koyuyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah Allah yolunu kolaylaştırsın inşallah hiç sıkıntı etme öğreninceye kadar her harikaydı namazını kabul olur hatta surelerini bilmiyorsan  karşına Kağıt yazıp koyup okuyabilirsin bile
0 oy
tarafından
İşte onlar hep şeytan vesvesesi canım ben küçükken kılamazdım korkardım sürekli annemler kızar diye kılıyo numarası yapardım odada kılmış gibi yapardım sonra hep dua ettim Allahım bana beş vakit namaz kılmayı nasip et içime senin sevgini namaz kuran sevgisini ver diye dualarım kabul oldu çok şükür her namazın ardından dua et
0 oy
tarafından
Zamanla alışırsın canım Allah devamında nasip etsin inşallah
0 oy
(14,029 puan) tarafından
Benimde 1 hafta oldu başlayalı Rabbim dosdoğru kılmayı nasip etsin ♥️
(350 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum
0 oy
(4,954 puan) tarafından

Cennet-i ala da görüşmek üzere.. <3

(350 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(44 puan) tarafından

Çok sevindim canım Allah daim etsin hiç tembellik yapmaa :)

(350 puan) tarafından
Yoo cnm asla amin inşallah
0 oy
tarafından
Ya biliyor musun aynı şeyleri bende hissediyorum. Secdeye adım atıyorm bi korku Bi titreme falan. Bi de panik atak da var. Sonra vazgeciyorum kılmaktan. Bu sefer de vicdan azabı çekiyorum. Nasıl yaptın nasıl üstesinden geldin bu korkunun arkadasm bana da anlat. 
(350 puan) tarafından
Aklıma gelmedi bile korku benin bian başladım canım kendimi secdeye verdim inan buna
tarafından
Allah daim etsin canım. Bizlere de bol bol dua et. Hem hamileyim doğumda yanımda kimsem olmayacak onun için hemde namaz kılmak bize de nasip olsun insallah
(350 puan) tarafından
Allah bir avazda kurtarsın inşallah rabbim yardımıcın olsun cümlemize bu güzel duyguyu nasip etsin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim bizede nasıp etsin inşallah ❤️☺☺☺
(350 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum

İlgili sorular

+2 oy
15 cevap 286 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (678 puan) tarafından soruldu