0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Bebişiniz için nasıl bir beşik tercih ettiniz acaba ? Anne yanı yataklar vs.. Mesela yarın a 101e anne yanı yatak gelcek ,alan var mı daha önceden kullanan ? Kimisi de reflü yatağı iyi diyor . Bilemedim nasıl bir şey alsam. Yardım ederseniz sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuguma çeşit çeşit beşik aldık yatmadı tavandan salıncak yaptık onda yatıyor 
(24 puan) tarafından
Kıyamam yaa :) o iyi olsun da dimi ,bakalım bizimki neyi beğenecek
tarafından
Aynn canım belli olmuyor işleri tombişlerin
(24 puan) tarafından
:)) ♥️
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yatak ayrı reflü yatağı ayrı reflü yatağını tabiki al. Bime geleni kullanmadım anne yanı olanı çilek ten aldım 
(24 puan) tarafından
Evet ayrı hepsi de. Anne yanı yatağı 101e gelecek olan düz duruyor ,reflü biraz daha eğimli. Hemen hemen aynı o yüzden ikisini birden almak mantıklı gelemedi kararsız kaldım canım
(13,202 puan) tarafından
Anne yanı olan minder gibi olan mı? Yok yaa ona para verme reflü yatağını iyiki icad etmişler oğluma ilk alışveriş onu yaptım ki reflüsü de var 7. Aya kadar kullandık onu al.
0 oy
(392 puan) tarafından
Bebeklere sert yatak lazım cnm beşiğin şekli genelde annenin kullanım tercihine göre değişiyo. 
(24 puan) tarafından
Of oof :) zor sanırım bu işler. Bebiş için en iyisi hangisi olur diye kararsız kaldım
(392 puan) tarafından
Biz park yatak aldık. Büyüdükçe oyun alanıda olr diye. Kullanışlıda. Pratikte hem
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım . Sanırım park yatak düşüncem beşik olarak. Anne yanı farklı düşünüyordum ama çoğu kişi park yataktan memnun gördüğüm kadarıyla :)
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Anne yani aldım yatağım la eşit boydaydı çok rahat ettim sanki yanımda yatıyor gibiydi çocuk
(24 puan) tarafından
Beşik olarak ben de yatak odasına yatağa denk gelenlerden istiyorum ama içeri odada normal zamanda bu A101e gelenler mi iyi olur yoksa reflü yatağı mi alsam :/
0 oy
tarafından
Park beşik kullanıyoruz çok memnunum 
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 199 göst.
0 oy
6 cevap 67 göst.
15 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.

383,094 soru

11,466,601 cevap

35,069 kullanıcı

...