0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Resimde tam çıkmamış. Ama etrafı kib kırmızı. İntap toplamış kararmış. Adım atarken. Oturup kalkarken canım çok acıyor.  

Kara melhem ve lokum denedim. 

Hastane ye gidemem hava soğuk oğlum üşür

image

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Offf içim gitti yaa çok geçmiş olsun normalde lokum çok iyi geliyor diye biliyorum yaa doktora gitmedin mi cnm
tarafından
Offf yaa keşke doktora gostersn kuzum zaten araban var paşayı sıkı sıkı giydir bence git ihmal etme burdan gördüm benim içim bile gitti ya
tarafından
Eşim gelmeden gidemem cnm gelsin bakalım. Yorgun olmazsa. Gitmeye niyetim var mesaiye kaldı.  Olduğum yerde hastane yok diğer ilceye veya ile gitmem lazım
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm yaa ihmal etme bence bu akşam olmazsa da yarın öbür gün git bence
tarafından
Bu akşam gitmezsem yarın mutlaka giderim
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerende cikti bu Büşra lokumu her bölgeye surmuyorlar çünkü içim gitti ya çok kötü 
tarafından
Sezeryan dikişin sol üst köşede. Cnm  oturamiyorum.  Kalkamıyorum. Adım atarken bile canım yanıyor
0 oy
tarafından
Çok kötü görünüyor Büşra bu lokumla olacak iş değil canım doktora git rabbim şifa versin inşallah
tarafından
Eşim gelmeden gidemem cnm hava felaket soğuk.
tarafından
Anladım canım
0 oy
(119,331 puan) tarafından
ooof patlatmak istedimmm sade lokum iyi gelir
tarafından
Denedim gözümden yaş geldi dayanamadım
0 oy
(87 puan) tarafından
Soğan bağla sabaha patlamış olacak inşallah 
tarafından
Denedik cnm fayda etmiyor
(87 puan) tarafından
Yaa Bi tanıdığımda işe yaramıştı tekrar geçmiş olsun :(
tarafından
Cnm daha önce 2 kere daha başıma geldi. Lokumla kara melhem le. 1 gecede patlıyor du.  Bunda hiç bir şey fayda etmiyor.  Gece 1 buçuk gibi ablamda bı ot getirdi ezdi sardı o bile fayda etmedi
(87 puan) tarafından
Hastaneye git canım ya valla üzüldüm adına :{
tarafından
yeniden gösterildi
Gidicem cnm gece acile gittim Dr kovdu sabaha kadar uyumadım ağrıdan açıdan.

Esim. İşten izin alıp geri gelecek.  Cildiyeye gidicem. Bakalım. Rica üzerine bakacakmi.  Randevu yok
0 oy
(197 puan) tarafından
Canım annem soğanı dörde dilmisti bir dilimini ocakta biraz kozledi ve onu çıbanın üstüne koydu çok acı çektim ama patladı rahatladım Allah şifa versin
tarafından
Denedik cnm
(197 puan) tarafından
Kız doktora git o zaman ya kıyamam bende beş yıl önce çıkmıştı aslında evde annem uğraştı gecti bir şekilde ama hala bazen ağrısı oluyor yerinin. İhmal etme bebisini sıkıca giydir biseycik olmaz inşallah git hastaneye
tarafından
Eşim gelsin gitcez cnm ama pek gidesim yok benim oğlum uflesen hasta oluyor
0 oy
(736 puan) tarafından
Lokum bırak sabaha kadar kalsn o iyi geliyor
tarafından
Fayda etmedi cnm :(.   1 haftadır uğraşıyorum. Akşam yapıyorum Sabaha kadar sabah yapıyorum akşama kadar  banamisin demiyor
(736 puan) tarafından
Patlatabilirsen patlatmaya çalış icini bosalt
tarafından
Canim cerrahi müdahale ile boşalttılar. Neşterle kestiler. Rahatladı çok şükür
(736 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsn umarm bir daha olmz
0 oy
(2,196 puan) tarafından

Soğanı közle oraya sar yarına kadar dursun

Kara merhem ve lokum da aynı şekilde sarılı baya duracak Bi kaç saatten patlamaz

Zararı olurmu bilmiyorum ama iğnenin ucunu yak soğut kolanya dök mikrobu kırılsın  azcık ucundan dek sıktıkça akar 
tarafından
Cnm akşamdan yapıyorum. Sabaha kadar duruyor 1 haftadır uğraşıyorum. Ama ne yaptıysam patlamadi

Sabah kalkınca. Tekrar yapıyorum ama banamisin demiyor
(2,196 puan) tarafından
Doktora hemen gidemiyorsan sarmaya devam et bari uç vermiş patlıycak biraz iğnenin ucuyla delmeye çalışsan akar
tarafından
Eşim yarım saate gelir. Cnm gidicez. Ben gitmek pek istemiyorum ama bakalım
0 oy
(488 puan) tarafından
Ah yavrum ya sicak su torbasi koymustum havluya sarip bide masaj yapiyodum etrafina sonra kendi kendine patladi
tarafından
Kesinlikle dokunamiyorum cnm az önce. Az sıkayim istedim. Kendi canımı acittim ağladım. Net belli olmuyor cnm. Yumurta büyüklüğünde. Resim için gerdirdim etrafı kib kırmızı.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 208 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

379,911 soru

11,372,862 cevap

34,855 kullanıcı

...