0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Boyle bir dusuncemiz vaf ama bilemedik varmi bilgisi olan kararsiz kaldik bizde anca böyle ev sahibi oluruz gibi görünüyor

7 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kefil vs vs isteniyor sartlari sıkıntılı 
(159 puan) tarafından
Kefil duymadım canim hic
(7,654 puan) tarafından
Ben söyledim iste
(83 puan) tarafından
Kız baya attın bankadan kredi mi cekiyolar da kefil istensin
-Reklam-
0 oy
(7,419 puan) tarafından
bakalım hangısı ıyı esım askerden geldımı almayı dusunuyoz bızde 
0 oy
tarafından
Canım senin adına yazilirsiniz esin kefil olur biz öyle yaptık fuzul eve yazildik 
(159 puan) tarafından
Anladim canim peki ne kadar oduyorsun her ay 150 binlige ve ilk ne kadr aldialr sizden
tarafından
Şu anda 800 küsür ödüyoruz ve her ay bunun üzerine 5,6 lira ek yapiyorlar ilk zamanlar 500 oduyorduk
tarafından
Peşinatı diyorsan 12,5 aldılar
(83 puan) tarafından
150 binlik ev var mı ki
tarafından
Parananin miktarına göre odemeside ona göre değişiyor du  bizimde suanlik gücümüz ona yetti  hayırlısıyla bakalım eşim bi ara limitini yukseltirim diyordu şimdilik böyle devam etsin Allah büyüktür :)
0 oy
(8 puan) tarafından
Fuzul eve yazıldık canım organize ücreti ödüyorsun basta ve aylık ödüyorsun
(159 puan) tarafından
Kac arti bir canim ve ne kadar taksit veriyorsun organizasyon ücreti dedigin ne kadar
(8 puan) tarafından
Valla canım artı olarak girmiyorsun direk ev için girdiğin için alacağın yer sana kalmış aylık 5.500 veriyoruz organize ücreti de eşim eskrta görümcemin eşini de götürdüğü için 10 bin indirimle birlikte 37 bin organize ücreti ödedi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ben hiç birini önermem eminevime yazılmıştık yaklaşık 3 seneye kadar bekledik hiç birşey çıkmadı boyna taksit miktarı arttı    en sin çekildik ama yaklaşık 16 milyara yakın paramız kesildi   ve ben geri aldimiz parayla fıstık gibi müstakil evimi aldım 3 seneme giden parama yaniyim ha bide tutki ev çıktı  evine gecince kira yardımı da alıyorlar yani kiradan kurutulup evine geçiyorsun ama taksit yükseliyor  yani yine kira ödemiş olursunuz  
0 oy
(83 puan) tarafından
Direk gidip konus herkesin bütçesi farklı. Emin evimin kendine aldığı ücret diğerlerinden daha fazla. Bizde çok araştırdık fuzul evim daha iyi geldi. Bu ikisi de güvenilir firmalar karar senin olur 
0 oy
tarafından

Görümcem de emin evime yazıldı 4 senedir ödüyorlar 

Kurada daha isimleri çıkmadı. Şimdi diyor 4 sene önce kredi ile ev alsaydım rahattım. Çıkmakta çıkamıyorlar kesinti yapılacağı için. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa... (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 299 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Beyzanur (863 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...