0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

7.5 aylık oldu kızım. Ve halen 0-6 aylık emzik kullanıyordu. İstediğim emziği hiç bir yerde bulamamıştım. İlk aldığım emzik Philips Avent markası. Ve çok sevdim nedendir bilmiyorum ama göze daha hoş geliyor kızıma ilk verdiğimde hemen alıştı bu emziğe . Ayrıca şunu da eklemem lazım diğer 6-18 emzikler acayip büyük ama bu marka okadar büyük değil. Herkesin kendi tercihi ama ben bayıldım bu marka favorim <3 sizinlede paylaşmak istedim..

Ama 6-18 ayı hiç bir yerde neden yok onuda bilmiyorum. 

Eşime söyledim ikimizin kararı ile bu emziği sipariş verdik dün . Bugün hemen geldi sabah 10da <3 

Hepsiburada farkı galiba :happy:

Karanlıkta ışık yanıyor. Banyo en karanlık yer olduğu için gidip ordan test ettim evet yanıyor çok tatlı <3

Almak isteyenlere tavsiye ederim. Biraz sonra kaynatıp vericem kızıma ...

image

6 Cevaplar

+1 oy
(1,464 puan) tarafından
Kaça aldin canim
tarafından
89 TL imiş eşim indirim kazanmış önceden birşey almış ordan galiba eşim anlattida dinlemedim :D 70e almış
(1,464 puan) tarafından
Fiyatı iyi olmus size:)
tarafından
Evet canım hemen aldık valla :)
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ogluma bunun mavisini kullanıyoruz çok güzel tutuyor bunu. Gece karanlıkta ışığı yanıyor çok hoş :)
tarafından
Evet bizde öyle düşündük gece emziği daha kolay buluruz diye :))
0 oy
tarafından
Güle güle kullanın cnm
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️
0 oy
tarafından

Bende başka marka aldım oda ışıklı iyi oluyo cnm gece ağzından düşünce hemen buluyosun:D

tarafından
Aynen bizde öyle düşündük canım ben gece lambası yakıyorum ama olsun :D
tarafından
Bende yakıyorum ama emzik mavi yatağı mavi bulamiyodum şimdi hemen bulunuyo
tarafından
Hahhahahah :))) mavi mavi zor olur :))
tarafından
Aynen cnm:))))
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bu emzikler zaten büyük olduğu için 0-6 sınida kullanabilir aslında benim kızım öyle yaptı 6-18 ayligi istemedi 10. Ayında tutmaya başladı 2 numarasını
tarafından
Yaa o kadar geç mi kullandı ? Bunun ağız kısmı küçük diğerlerine göre Philips Avent markası mı kullanıyorsun?
(2,055 puan) tarafından
Hayır canım ben bunu gördüm almadım büyüktü wee aldım
tarafından
Bende 6-18 ay emzik için bir sürü mağaza gezdik hepsi ağız kısmı okadar kaba ve büyük geldi kii ama Philips öyle değil. O yüzden hiç bir yerden almadım sipariş verdim. Mağazalarda denk gelirsen söylediğim markanın ağız kısmına bak canım aradaki farkı anlarsın
(2,055 puan) tarafından
Doğrudur ama bunlarda benim kıza o zamanlarda kaba kalırdı neyseki artık tutuyor şimdi 13 ayligiz büyük küçük bütün emzikleri tutuyor şükür
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Güzelmiş canimm
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 401 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu