+1 oy
469 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

A101 den neler aldınız beğendiniz mi ben bunları aldım çok güzel kumaşları ama kalıpları biraz küçük yenidoğan için aldım ben biraz büyüyünce giyer bence :))) siz neler aldınız atın bakalım hep bireti şeffaf bulamadım bende pembe aldım oğluma :8

15 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Güle kullan ben hiçbir şey almadım çünkü benim bebe büyüdü:)

tarafından
Teşekkür ederim canım Bi kuvetin rengi içime pek sinmedi ona da neyse dedim :) git gel yapmak istemedim belimde ağrı vardı çok dolanmadan geri geldim eve :)
(12,264 puan) tarafından
Bebek Güle güle kullansın bence gayet güzel bir rengi var
tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi rabbim sağlıkla gelmesini giymesini nasip etsin inşallah bütün bebeklere :)
-Reklam-
0 oy
(1,691 puan) tarafından

:D seffaf olaydi iyidi canim baska a101 de bakaydin krske bende baya urun aldim 

image

tarafından
Altlık sadece Bi tane kalmıştı küçük beden sadece bunlardı herkes o kadar çok aldı ki kalabalık bir sürüydü çok şaşırdım o kalabalığı görünce içinden yine iyi aldım hahaha dövülmeden :)
(1,691 puan) tarafından
aynen canim erken gidersen alabiliyosun anca iste
tarafından
Erken gittim aslında 9 u 5 geçiyordu saat ama benden önce alıp çıkanlar bile vardı hahah nasıl bir azimle kalkıp gidiyorlar acaba :)
(1,691 puan) tarafından
valla canimben esimi ikna ettim sabah arbayala 8 bucukta en bos a101 e gitik arabanin icknde bekledik 2. kisiydim azimle gidilmezse hic alinmiyor
tarafından
Yok canım öyle değil mesela çok aşırı Bi kalabalık vardı burda azimle dediğim birbirlerini itip kalka kalka aldılar hep o yüzden diyorum :))
0 oy
tarafından

Ayy ben de bir suru sey aldim :D 

2 nohut battaniye 

2 set aski 

Zurafa alt ust takim .

Onluk 

2 tane patik hehehe 

Kârli bi alisveris oldu :D

tarafından
Vallahi öyle şuraya 130 TL verdim sadece dışarda 300 e yakın tutardı vallahi kuvet çok hoşuma gitti büyük baya ve hobbyin plastiği zürafa çıtçıtlı atlet aldım da altını bulamadım bende ya o kadar aradım yok :) nohut battaniyeyi geçen bimden annem almıştı o yüzden ondan almadım :)
tarafından
Ayy evet ya  cok iyi yapmissin kuzuuuuu ❤️ ucuza mâl oldu ciddennnn ☺️❤️ asiri sevincliyim :D
Ben de kuveti milyoncudan 90 tl ye aldim .İcinde lazimlik da vardi setin file de kova da :D uygun seyler buldugumda yasadigim sevinc cok baska jsjsjsjs
tarafından
Bir de kalitesi çok güzel pamuklu ucuz ama kaliteli yani çekme falan yapmaz bence altlarda üstlerde Bi kuvetin rengi biraz içime sinmedi onada aman bişey olmaz dedim belim ağrıdığı için diğer A101 e gitmeyi gözüm kesmedi :)))
tarafından
Amannnn nolcak ya ☺️❤️ bos ver rengini .Bence cok uygun ve iyi yaptin .icinde banyo yapcak sadece zaten .
tarafından
Aynen öyle sağlıkla giydirmek nasip olsun inşallah canım rabbim hayırla kucağımıza almayı nasip etsin :) ❤️
0 oy
(15,796 puan) tarafından
Hiç birşey ağız silme mendili sadece oğlundan kalan i kadar şey var ki 
tarafından
Ne güzel canım bizim ilk bebeğimiz kumaşları çok hoşuma gitti :)
(15,796 puan) tarafından
İyi yapmışsın bende ilk bebeğimde aldım onlarda duruyor hala kalitlei
tarafından
Sağlıkla doğup giydirmek nasip olsun inşallah canım ❤️
0 oy
tarafından
Güle güle kullansın kuzucuk 
tarafından
Teşekkür ederim canım benim :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Güle güle yikansın miniğin bembiş pembiş :-)

Küçük bebem yok bişey de almadım

Gezmeye diye çöksan bile bisüru şey alıyo insan ister istemez ya
tarafından
Aynen öyle vallahi canım kuvetin rengi biraz içime, sinmedi ama diğerine gidecek kadar güçlü değildim belim çok ağrıyordu hemen alıp eve çıkayım dedim bişey olmaz diyip pembe aldım :)))
(14,428 puan) tarafından
Amaan nolcak kız olsun
tarafından
Aynen ikinci kız olursa beraber kullanırlar dedim :)
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Benimkisi buyuk oldugu icin sadece külotlu corapla havlu corap alabildim. Bir de kovasi kırıktı yeni kova aldim. Hepsini tüketmişler yarisini internet sitesinde yarisini uygulamasından aldim
tarafından
İnan 10 15 tane kuvet gelmiş canım sadece 3 tane kalmış onlarında gideri bozuktu kadının Bi tanesi 3 tane koymuş arabaya hepsini alacak mısınız dedim yooo seçiyorum dedi 2 saattir seçiyormuş bütün bebek eşyalarını arabaya koymuş seçiyorum diyo dedim koysanız da bizde baksak o zaman Bir an önce karar verin dedim inadına pembeyi bıraktı kızım var diyor hem hemde ben öyle dedim diye pembeyi bıraktı inatlığından :)
(2,981 puan) tarafından
Sjsjsj insanlar cok garip ya iyiki gitmiyorum markete. Siteyi bile boşaltmislar. Gece cocuga bakarken uykum acildi bari giriyim siparis veriyim dedim gecenin 4unde cogu sey bitmişti. ☺️ benim oglum büyüğünden kuvet derdim kalmadi Allahtan icine cilek diktim yazin saksilardan bin kat guzel durdu ahaha☺️
tarafından
Aynen öyle garipler birbirlerini eziyorlardı neredeyse yani alabilirsen ne güzel ama almayacağım diye de birbirini ezmek olmaz ki bir de hamileler kız hepsi o kadar atik hareketleri vardı ki valla ben korktum giremedim aralarına kenarda köşede kalanları aldım çıktım :))
(2,981 puan) tarafından
Hahaha ☺️☺️ kiz hic mi korkmuyorlar kovidden ben yillar oldu markete gitmeyeli masallah bir de hamilelermis. Iyi olmus aralarına katılmadığın
tarafından
Ben bilmiyorum valla bende zorda kalmadıkça evden dışarı çıkmam ama bugünde bebek ürünleri geldi giidp bakıyım dedim geçen sene geldiği zaman tedavi oluyordum gidenlere çok özenmiştim bir de bebek kıyafeti doldurup alanlara bu sene gitmek banada nasip oldu :)
0 oy
tarafından

Ben gittim ama hiçbir şey bulamadım kapışmışlar:D civilden Alacam artık 

tarafından
Aynen valla canım burda da 10 15 tane kuvet gelmiş kala kala 3 tane bırakmışlar kalanlarında gideri bozuktu bunu zor alabildim alt üstleri de zor buldum hep büyükler kaldı hep hamileler vardı o yüzden bende sadece bunları alabildim :)
0 oy
tarafından
Bayaaa bi alisveris yaptim bende yapmam artik 
tarafından
Güle güle büyüye büyüye giysin inşallah canım :)
tarafından
Amin insallah canim
0 oy
(44,763 puan) tarafından

Anacım hesabıma dün 250TL almış ama no no asla kıyamıyorum durmalı o para :Dbize zati onlar olmaz benim ki büyük bize göre bişey yok pek güle güle kullanın insallah

tarafından
Teşekkür ederim canım bende bebeğime biraz tedaviyle sahip oldum geçen sene bebek eşyaları gelince çok heves ediyordum bu sene almak nasip oldu çok şükür rabbime :)
(44,763 puan) tarafından
Ayyy canım yaa valla sevindim adına rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağına al
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Çorap aldım 3lü zürafalıyı önlük pijama zıbın olarak takım halinde aldım birde sıfır kol zıbın aldım atlet olarak :)) anne yanı yataklardan bulamadım kalmamıştı ama olsun :)) 
tarafından
Anne yanı çok iyi değil canım iyiki almamışsın :) güle güle giysin büyüye büyüye inşallaj canım ❤️
(5,912 puan) tarafından
Aminnn inşallah cümlemizin
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Küvet takımıni kaça aldın canım 
tarafından
Kuvet 45 TL kova 17.50 TL maşrapa 4.50 herhalde maşrapayı çok hatırlayamadım ama ikisinin fiyatından eminim :)
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Beyaz olanından bende aldım ama mavi takım yoktuu iki tane mağazaya da baktım :( keşke bende bulabilseydim de alsaydım :(

tarafından
Beyaz, dediğin şeffaf mı canım şeffaf daha iyi kıza da olur erkeğe de olur bende şeffaf istedim ama bulamadım
(2,375 puan) tarafından
Yok kuşum takımları diyorum ben hatta senin posttan sonra eşimi aradım biz bulamadık dedim şimdi arasam da artık kalmamıştır yarım kollu olanlar güle güle giysin senin minik :)
tarafından
Teşekkür ederim canım inan sadece iki tane küçük kalmıştı hepsini talan ettiler gözümün önünde :))
0 oy
(2,489 puan) tarafından

Karışık bi alışveriş oldu bizimki de :)  güle güle giysin miniklerimiz ❤️

image

tarafından
İnşallah canım arabalı takımda mı A101 deydi:)
(2,489 puan) tarafından
Yok canım dışarıdan onlar
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Hiç bişey alamadım sabahtan gittim ama istediklerim gelmemiş üzüldüm :(
tarafından
Valla canım kırım kırım aldılar son anda yetişmişim bende :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 834 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sevmekdiyorum55 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 510 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ne fark eder (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 508 göst.
0 oy
15 cevap 819 göst.

382,040 soru