0 oy
183 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar bebegım içmeyi biliyor ama yemeyi bilmiyor ağzından olduğu gbı yeri çıkıyor kendı mı çıkarıyor yoksa bilmediği için mi çıkıyor anlamıyorum yardım eder msnız ek gıda nasıl yemeye alıştırabilrim sizler neler yaşadınız bu süreçte 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızlarr 

-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Daha çok yeni canım öğrenicek zamanla üç gün kuralına göre hergün farklı bi sebze püresi ver
tarafından
Kızım 4 aylıkken kavanoz hero baby almıştım 4+ yazıyor diye şimdi tekrar alsam yer mi acaba
(1,309 puan) tarafından
Onlar çok sağlıksız şeyler ben hiç vermedim evde yapabilirsin ama sen bilirsin tabii
tarafından
Bilemedim Vala ağzına hc katı bşey almıyor diliyle dışarı  atıyor
(1,309 puan) tarafından
Püre yapmıyo musun
tarafından
Yapmadım hc de yemegın suyundan veriyorum demesini ezip vermeyi denedim almadı
0 oy
tarafından
Ben 10 gündür veriyorum cnm :-)
tarafından
Canım bşey soracam da yanlış anlama benı benım şuan dolabımda meyve sebze kalmadı eşime bebegım için bişeyler aldırıyım eksik görelim istiyorum bebek için neler lazım ne almalıyım ne yedirip içirmeliyim bana yazar msn
tarafından
Ben bir kaşık zeytinyağı veriyorum cnm anında etki ediyor çok şükür üstüne de emziriyorm tmmdir:-)
tarafından
Cnm yoğurtla başla ben öyle yaptım havuç 3 gün kabak 3 gün patates de vereceksn ver sen bilirsin ama söylediğim gibi kabız oldu benim sende dikkat et bu saydiklarimla 3 gün kuralı yap sonra da meyveye geç bir de ben dün youtubeden baktim bebek muhallebisi corbasi falan var tarifleri çok basit sende bak istersen
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
tarafından
Ne demek cnm rica ederim
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 6 aylık 12 Nisan da doğdu pütürlü gıdaları yiyemiyor ben de çatalla püre kivamina gelene kadar eziiyorum bir de tadimlari yaparken bazı yiyecekleri sevdi bazılarını sevmedi farklı şeyler dene istersen
tarafından
Ağzına hc katı bşey almıyor diliyle dışarı atıyor :/
tarafından
Sen yine de pes etme canım ufak ufak da olsa vermeye çalış ağzına
tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bizde bi 2 haftadır falan başladık ek gıdaya 6aylık olmasına bi haftamız var. 3gün yoğurt mayaladım verdim patates kabak ve havuç haşladım azar azar 3ggün kuralıyla verdim hergün bi tatlı kaşığı arttırarak. Şimdi biraz daha arttırarak karıştırıp vermeyi deniycem içine az pirinç atıp ver demişti doktorumuz. Sonrasınu bende henüz bilmiyorum (:
tarafından
Canım bu katı olan hc bişeyi ağzına almıyor diliyle dışarı atıyor normal mi
(5,220 puan) tarafından
Bizimkide öyle yapıyo kız normal bence çünkü hep sıvı tükettilwr ya katıyı yemeyi bilmiyorlar ama öğrenicekler
tarafından
İnşallah biran önce öğrenir canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 292 göst.
0 oy
0 cevap 99 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

379,032 soru

11,345,190 cevap

34,809 kullanıcı

...