0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kocamla kvaga ettik.. 9 gundur evde yemek yemiyor. Konusmuypruz.. Kalbimi kırdı.. Hatalı suclu bilio ama hicc bir sey yapmıyor . Halinden memnun gibi... 35 haftalık hamileyim. Kızım en basından beri umrunda olmadı.. Ne yaparsam hatasını anlar . Aynı odada bile oturmuyorum. Yemek yemiyoruz. Nasıl bir yol izliyim. Yoruldum erken dogum riskin var ama umrunda degil. Yardım eder misin cokk canım sıkkın 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sende onun gibi rahat davran umursamaz ol ne yemeği yemek de yapma yan gel yat TV min sesini aç al çayını flm izle gul.

Tlfnda bağıra bağıra konuş bak nasıl da geri vitese takıyo
(6 puan) tarafından
Yapıyorum isime gucum e bakıyorum.. Zerre umrunda degil.. 10 gun oldu..
tarafından
Elbet pes edecek devam et
(6 puan) tarafından
İnş.. Eder.. Oda cok kararlı.. İnsan evladına nasıl eziyet ediyor anlamıyorum
tarafından
Çok üstüne düşme yani o yüzden böyle biliyor ki karım alltan alck o konusck falan
(6 puan) tarafından
Dibine kadar haklıyı m.. Asla konusmşcam asla..
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş inan çoğu aynı ben huzursuzluk olmasın diye alttan alıp ben gidiyorum 
(6 puan) tarafından
Daha 1yıllık evliyim,.. İlk bebegim uzuluyproö
0 oy
tarafından
Aynen böyle devam et yüz verme hem suçlu hem güçlü yani.umursama
(6 puan) tarafından
Hatasını anlayıp özür dileyene kadar devam edecem. Ama evde gergin oluyorum.. Aksam 6 da geliyor sabah 6 da gidiyor işe... Huzursuz oluyorum yuzune bile görmüyorum
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Benimkini kusunce yemez yada kendi doldurur yer hiç takma kafana sende ye iç günlük hayatına bak baktın konuşacak gibi değil yavaştan konuş sen yinede
(6 puan) tarafından
Haksız yere ustume geldı. Tansiyonum dustu hastanelik etti beni.. Ustume trio atıyor ben konusmuypruz haklıyım..hem suclu hemm gucluı
0 oy
(46 puan) tarafından
Hiccc takma canım sende. Senin en tatlı telaslarin başlıyor . Doğduktan sonra bebeğin, kocanın yüzüne bakicak onu dusunucek ne halin kalicak ne vaktin. İşte o ozaman pişman olucak sen onunla ilgilenmeyince. Sen şuan bol bol dinlen uyu en çok özleyeceğim uykun olucak çünkü. Kendine vakit ayır ah ahh ne çabuk geçiyor zaman. 
(6 puan) tarafından
Sezeryan olacağım.. 38 gibi alırsa 3 haftamız kaldı.. Gun sayıyorum ama kırılan kalbin umursamaöası insanı degerszi hissi veriyor
(46 puan) tarafından
38+6 da acil sezaryen e aldılar beni canim. Seni çok iyi anlıyorum korkuyorsun bir yandan bir yandan eşine üzülüp kiriliyorsun. Erkek milleti gidip geliyor akılları. Senin takdigini görünce dahada yapicaktir o yüzden diyorum
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Sende onun gibi yap umrunda bile olmasim elbet kendi yorulacak
(6 puan) tarafından
İnş.. Dediginiz gibi olur bacım.. Inlsah..
(1,254 puan) tarafından
Sabirli ol Insallah canim
0 oy
(987 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki seni. Küsmek insanın omuzunda bir yüktür. Hele ki o insana duygusal olarak ihtiyacın varsa. Ve hassas bir dönemdesin. O senin çocuğunun babası. Bazı arkadaşlar aldırma demiş ama hem sana hem bebeğine eziyet. Eşinin umrunda olmayabilir ama kendin ve çocuğun için aranızı düzeltmek zorundasınız. Sana bir psikolog tavsiye edeceğim canım. Hergün onun videolarını izliyorum. Çok güzel tavsiyeler veriyor. Adı Tülay kok. YouTubeda sayfası var. Küsen biriyle nasıl iletişim kurabiliriz diye bir videosu var. Onu izle. Ve sadece onu değil, tüm videolarını izle. Sana iyi gelecektir. 
(6 puan) tarafından
İzledim bilee canımmm tesekur ederim.. Ben hepp bu durumda Karsıma alıp konuştum anlamadı adam.. Alttan aldım.. Yaptıgıö seylerden zarar görmedi.. Pişman etmedim bu defa oyle yapmam hatasını anlasın
(987 puan) tarafından
Sen bilirsin canım. Maksat senin yıpranmaman. Erkekler umrumda değil
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canim bırak karnın burnunda birde onun gönlünü mu almaya çalışıyorsun o senin peşinde koşsun hiç o yokmuş gibi davran 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kafana takma diyecem ama elde değil. Umursama sen kendine ve bebeğine bak onun inadına daha mutlu görün o zaman ister istemez geri dönüş yapar
(6 puan) tarafından
Bu yoldayım inş.. Yapar
(3,136 puan) tarafından
Inşallah yapar canım
0 oy
tarafından

Ayyy ne gamsizmis eşin kuzum:blush:Valla canını sıkma derim.Olan sana ve bebegine olur.Hic uzme kendini kzuum.Uzat ayaklarini yat.Mecbur gelecek yanina.Bebisin etkilenmesine izin verme.

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Eger hakliysann biraz uzak dur eninde sonunda pes ederr.. 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm yanına gidip konuşmayı dene hatalı olan oymuş ama bak hamileymişsin evde huzurun olsun, belki o bi adım atsan on adım gelir. Ne diyim bilemedim
0 oy
(184 puan) tarafından
Yemiyosa yemesin bosver sen kendine yap ye bi güzel keyfine bak hiç takma umursama gormezden gel bak nasıl zoruna gidicek gelicek kendisi InşaAllah düzelir canım hiç takma kafana bebeğini düşün sen elbet bi zaman sonra oda anlıcak hatasını kendine gelicek 

İlgili bir soru bulunamadı

380,617 soru

11,396,045 cevap

34,914 kullanıcı

...