0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok şükür geldik eve 2. Sezeryan oldum ama bunda estetik yapmamiş dikiş varmiş dikiş 10 gün sonra dedi açıcaz pansuman yapmana gerek yokmuş sizin nasıl oldu 2.de.duş ne zaman alayım??? 

Bide genel anastezi oldum çok rahattı bel ağrısı yok baş ağrısı yok sadece dikişim ağrıyor belden iğne beni mahfetmişti. 

9 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Ay genel cidden rahat mı bende 2. Ciyi genel olmak istiyorum ya belden cok kötü oldum 
tarafından
Belden berbat bişey, geneli sadece ayık kalmak için istiyor lar bebek saglığı içib ama inanki kendimi riske atmak istemedim ztn kan sulandırıcı kullanıyordum genel ver dedim
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ah benim malligim ahh . Spinal cok berbat birseydi 2si genel sonuncu spinal oldu. Bu arada eger gobegin dikisin üstüne düşüyorsa oraya gazli bez koy ve batikonla temizle her sabah. Çünkü orasi terliyor ve mikrop kapablir
tarafından
Bakacam canım teşekkür ederim
0 oy
(704 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende çok bel ağrısı çektm ya doktorum onerirse 2.ciyi genel istiyorm 
tarafından
Yok bebek uyanmaz yok sen uyanmazsın dediler çok şükür uyandık ikimizde şuan iyiyiz,
(704 puan) tarafından
Bnm ilkinde ztn belden başladı snra genel bitti :) korkmştm genele dönmüştük ama o igneyide yedim snra agrısı çok okdu
tarafından
Ayyy oda çok kötü ya
0 oy
(530 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sağlıklı ömrü olsun inşallah :) bu arada aynı dediğin gibi spinal anestezi de bel ağrısı beni mahfetti ya başka ağrı hissedemedim belimin ağrısına bu defa bende genel olucam sırf bel agrisindan. Benimde 20 Mart gibi 2.sezeryan inşallah da neden bu defa dikişli yaptılar ki sordunuz mu 
tarafından
Ya sormadım işte acaba kenardaki iplerden mi bahsetti bilmiyorum dikiş yerine bakarsam anlarım degilmi
(530 puan) tarafından
Anlarsın canım sanmıyorum dışardan dikiş olacağını bu zamanda
tarafından
Teşekkur ederim canım
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ne demek estetik yapmamış olmaz ki öyle dikiş dediği içerden dikiş onicerde bir ip var tel gibi onu alacak on.gunde okadar 
tarafından
Ya o ara sormadım dişi var 10 gün sonra alacaz dedi okdar inşallah estetiktir ya
(1,897 puan) tarafından
Bacım aynadan bak bı zahmet zaten bant yok üstünde sen pansuman yapıp sargı besi koyuyorsun dur
Aç bak aynadan
tarafından
Kız biliyom onu kapalı gönderdi doktor yarın akşam aç dedi yerini
(1,897 puan) tarafından
Kendin açamazsin doktor hastaneden taburcu etmeden önce acıyor pansumanli bez koyuyor üstüne yapıştırmadan
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ciddi misin ya spinal beni mahvetti genelde böyle baş ağrılı sanıyordum 
tarafından
Yoo hiç ağrı yok sadece hafiften kemiklerim ağrıdı oda normal yani
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Ben ikisinide belden oldum ama ikiside estetik dikişti 3. Günde dikişleri açmıştım öyle demişti doktor duş almıştım sonrada hiç kapatmadim zaten
tarafından
Hım anladım cnım
0 oy
tarafından
Genel çok rahat oluyo ya bu belden olan çok ağrı yaptı bende. Cnm köşelerde ikişer tane birde orada oluyo ani harekette çatlayıp yirtilmasin diye atiyolar merak etme komple dikiş yok 
tarafından
Haa çok şükür ya komple zannettim
tarafından
Yok cnm komple değil ☺️ hapşurunca öksurunce gülünce ani harekette çatlayıp yirtilma oluyo onu önlemek amacıyla 5 dikis atiliyo ikişer tane köşelere bir tane orta kısma
tarafından
Ya kız inanki ben çok öksürdüm öldüm zannettim ama çok şükür dikişe bily olmamiş ti
tarafından
Büyük geçmiş olsun cnm ❤️ Allah analı babalı büyütsün inş ❤️
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım yine estetik ama iç dikişlerin ipini dışarda bırakıyor lar on gün sonra çekip alıyorlar hiç acımıyor merak etme bide genel anestezi gerçekten çok rahat ben üç sezeryanıda genel oldum 
tarafından
Ay çok şükür cnm
(407 puan) tarafından
Eve çıkar çıkmaz duş alabilirsin canım ama ayakda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 85 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 36 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...