+1 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Selam kızlar. Aşağı katımıza yeni komşular geldi. Obur evlerinden kendi üst komşularından rahatsiz oldukları icin çıktıklarını söylemişler eşime ilk tanışmada. Fakat kendileri ilk taşındıkları günden beri tv seslerini asla kısmıyorlar ve de eşlik ederek şarkı söylüyorlar artik sınır krizi geçiricem

Oglum bile anne bu ses bizim tvden gelmiyor nerden geliyor diye soruyor. Nasil uyaricam siz olsanız naparsiniz

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim üst katta bihter ziyagil yaşıyor gece gündüz topuklu ayakkabıyla geziyor yöneticiye söyledim evine çıktım 3 gün kesildi yine aynı 
tarafından
Suriyeli kapısına çıktım dedim bak bebek var tamam dedi 3 gün sonra yine aynı su yeni gelin terlikleri varya ondan vardı ayağında
tarafından
;Ddddd banada aldılar yeni gelin terliği üstü puf gibi altı topuklu boncuklu beyaz hiç giymedim varya. Favorim tavşanlı pandufff
tarafından
Benimde iki tane ve ama giymedim dediğin gibi az kaldı alcam elime pofuduk terlik öyle cikcam insan tuvaletede onla gitmez gece ya
tarafından
Hevesini alamadı demek:))))
(46 puan) tarafından
Topuklu sesi dr cok sınır bozucu ya allah sabır versin canım sanada
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Direkt söylerdim kadına susup aman düzelir deme duzelmez baştan al önlemini kimse istediği gibi at koşturup kimseyi rahatsız edemez 
(46 puan) tarafından
Benim küçük.çocuğum olduğu halde onlar kadar ses cikartmiyorum apartman hayati coook zor
0 oy
tarafından
Direk soyluycen bence kivranmaya gerek yok madem onlar sesten rahatsiz olarak ciktilarsa sende rahatsizligini bildir
(46 puan) tarafından
Umarım anlarlar
0 oy
tarafından

Bak ben bunu yaptım bizim üstümüzde bi kadın oturuyodu gece yarısı müzik sesi geliyo flim izliyo hepsini duyuyorum birde gece 12 den sonra yapıyo bunu falan bu 1 değil 2 değil üste vuruyoruz yine ses ediyo derken buna not yazdım aynen şöyle ben alt komşu 2 numara benim 2 tane çocuğum var ve siz müziği sonuna kadar açıp dinliyorsunuz sizden ricam lütfen biraz sessizlik bizimde huzura ihtiyacımız var özelliklede çocuklarımın lütfen biraz sessizlik diye yazdım bırakdım kapıya notu Birdaha olmadı 

(46 puan) tarafından
Benimde 2.5 yaşında oglum var elbette bizde yapıyoruz ses zıplıyor oynuyor ama olabildigince sakin oynayacağı şeylere yöneltiyorum. Bunlar koca insan nasıl anlicaklar bilmem
0 oy
(5,354 puan) tarafından
Bizde yeni kurtulduk öyle sorunlu komşudan çok zor Vala evde huzur kalmıyo 
(46 puan) tarafından
Cok zor gerçekten umarim Biz de halledebiliriz
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Benim üstüm daha kötü hergün 1500 tane insan evdeymiş gibi kalabalık sesleri. Çok misafirleri geliyor ve geceleri çok geç uyuyorlar bizide uyutmak istemiyo gibi sürekli tak tuk sesler çıkarıyorlar 2 3 kere uyardık ama 3 5 gün iyi sonra aynı... 
(46 puan) tarafından
Herkes aynı şeyi söylüyor 3 5 gün aynı sonra yine başa sarıyor
(5,877 puan) tarafından
Kişilerin kendi ahlakı valla... Ne yaparsak yapalım gerçekten değişmiyor
0 oy
(20 puan) tarafından
Bunların hepsi aynı bunların.. k ne bu cektigimiz ya 
tarafından
Kız postu hortlatmışsın:)
(20 puan) tarafından
Napmisim
tarafından
Eski postu yeniden gündeme getirmişsin:) hortlamış:)
(20 puan) tarafından
He o bnm post burdada bu kadina yapılana sinir oldum haksızlığa gelemiyorum kardeş napayim
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Direk çıkıp soylucem canım ben komşularının hakkının yiyemem altun üstün sağın solun hep dolu birbirimizi idare ederiz 
0 oy
(247 puan) tarafından
Tvnizin kumandasi flnmi bozuk sesi kisilmiyor heralde rahatsiz oluyoruz gun icinde diyin
0 oy
tarafından
Bende buraya komşu sesi ile post açmıştım taşındık eşimin iş sebebi ile geldiğimiz yerde kiracıyız ev bina komple bir kişinin sadaca memurlara ev veriyormuş işte polis asker sağlık çalışanı eşimde memur taşındık oh be dedik ne ses var ne gürültü sabahın 7 sinde süpürga çalıştıran yok gece 12 den sonra ses yok mükemmel resmen dünya varmış dedim tek çare bu sanırım bide kaç kere duvara vurduk yöneticiye dedik 3 gün sonra aynı olmuştu :) ki orda ev sahibiydik 
0 oy
(221 puan) tarafından
Çok zor ses olayı.. Bizim altkatta vardı 1 yıl önce evden polis zoruyla çıkartıldılar. 2 erkek 1 kadın kardeşler yaşları var 40 45 evlenmemişler çokta normal değiller. anne baba yaşlı.. Kavgalar hiç eksil okmazdı düşünün gece 1 4 hiç farketmez çığlıklar kavgalar ordan oraya çarpmalar kaç sene çektik bunları..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 138 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1905_92_92 (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 740 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1992_ (44 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 313 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Irmak2hira (107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 829 göst.