0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar taş düşüren var mı 4 gündür sol tarafımda bir ağrı sırtıma karnıma vuruyor dayanamıyorum böbrek taşı mıdır sizin oldu mu nasıl geçti ne zman biter bu acı 

5 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Taş kum bunların agrisi cok fena bisey abim düşürmüştü kafasını duvarlara vuracak kadar agrisi oluyordu en iyisi muayene olmak
tarafından
Ya olucam ama rendavu yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tas dusurdum hemde cogu kez en son 8aylik hamileyken doktor bu agrilarla 10kere dogurmussun dedi en son oglum 4yasindayken kim soylediyse hatirlamiyom gilaburu icecegini onerdi iki sise ictim daha da üretmedi bobrek masallah rahatim suan 
tarafından
Ben o ilacı arıyorum bulamıyorum
tarafından
Aktarlardan istet getirirler yada internette trendyoldan bak var orda
0 oy
(154 puan) tarafından
Bol bol su iç canım ALLAH şifa versin eşimde düşürdü 2 tane ilkinci çok ağrı çekti ikinciyi hiç hissetmedi ama mutlaka bol bol su iç 
(154 puan) tarafından
Düşer canım eşimde 6 cm di genelde 6 ve yukarısına cerrahi işlem yapıyolar eşim 6 cm ağrısız düşürdü senin 1 cm  sen sürekli su iç inşALLAH canım
tarafından
İnşallah ya Ama bana çok ağrı yapıyor 4 aylık bebeğim var hiç onunla ilgilenmiyorum
(154 puan) tarafından
Doğrudur canım ağrısı çok kötü oluyo ALLAH şifa versin tez zamanda inşALLAH
tarafından
Amin inşallah ne zaman düşer acaba kaç gün sürüyor
(154 puan) tarafından
Canım o kişiden kişiye değişir
0 oy
(7,395 puan) tarafından
hamıle olmadan once benımde oldu agrılı oluyo cok
tarafından
Evet ya ağrısı çok kötü
(7,395 puan) tarafından
bol bol su ıc ben oyle yaptım 1 ayda anca gıtı o acı bende
0 oy
(407 puan) tarafından
Taş değilde kum döktüm canım rabbim o acıyı kimseye yaşatmasın öyle bir sancı yok 6 aylık hamileydim bir gece hiç bişey yokken aniden sağ tarafımdan belime ve kasıklarıma yayılan bir sancı girdi ama tarifi yok öyle böyle değil ben doğum sancısı sanıyorum tabi o an tuvaletimin geldiğini hissettim ama sanki böyle çok sıkışmışım patlicam tabiri yerindeyse sürünerek lavaboya gittim çişimi yapıcam güya oturdum yapamıyorum afedersin sanki alt bölüme bıçak sokuyorlar öyle acıyor hepi topu iki damla bişey çıktı zorla ayağa kalktım bu kez mideme vurdu ben o sancıyla bide kustum ama ölüyorum resmen eşimi aradım eşim dışarda çalışıyor benim yanımda değil gecenin 2 si saat oda gececiydi telefonda ilk başta o var ancak onu arayabildim o hemen babasına ulaşmış çok sürmeden babası geldi beni acile götürdü tabi doktorlarda beni doğuruyorum sandı ordan oraya gönderiyorlar oradan oraya tabi bu süreçte benim sancım falan kalmadı sonra doğum olmadığını anladılar tahlil falan yaptılar ki böbrek taşıymış hamileyim diye hiç bişey yapamıyorlar iki tane ilaç yazıp gönderdiler beni o sancıyı 4 5 gün çektim belli aralıklarla en son yine bir gün sabaha karşı girdi sancı dayanamadım yine acile gittim ağrı kesici serum falan taktılar o gün düşürmüşüm zaten ondan sonra olmadı 3tane sezeryan oldum yemin ederim daha kolaydı o acıdan  
tarafından
İnanır mısın bende normal doğum yaptım bu acı normal doğumdan daha zor ben uyurken bile ağrıdan kalktım ağladım defalarca Allah kimsenin başına vermesin inşallah çok zor gerçekten bebeğimi bile alamıyorum ailem de kalıyorum çok şükür annem bakıyor bebeğime gerçekten öyle böyle değil geçmesini bekliyorum 4n günümdür inşallah biter
(407 puan) tarafından
Normal randevu bulamıyosan sancı sırasında acile git onlarda müdahale ediyor bol bol su iç mutlaka üroloji ye gitmen lazım ama taşın boyunu durumunu falan görmeleri lazım belki düşebileceği kadar küçük değildir
tarafından
1 cm düşer mi canım
(407 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım valla dediğim gibi ben kum döktüm taş değildi onu doktor söyler düşüp düşmeyeceğini zaten düşecek gibi değilse küçük operasyon yapıyorlar içerden taşı kırıp düşmesini sağlıyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
11 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
15 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 0852 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...