0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,794 puan) tarafından
15 haftalik hamileyim normalde yaptirma taraftarı değildim doktorum ısrarla ol dedi. Çok yakın bı tanıdığım su an covitten yoğun bakımda. Ben de korkmaya başladım sürekli hastaneye falan gidiyorum sonuçta artık bulaşma riski daha yüksek. Yarın için aşı randevusu aldım ama çok tedirginim. Hamileyken olup yan etki yaşayan oldu mu nasıl gecti

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben oldum cnm yan etki olmadı. Ama hamileligin son ayında oldugum icin 2. Doz kaldı onuda yaptıracağım insallah
(1,794 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Kuzenim oldu ama o 5 aylık hamileydi. Bı yan etkisi olmadi
(1,794 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim içim rahatladı biraz
0 oy
(7,460 puan) tarafından
2 dozumu oldum bıontech 
(1,794 puan) tarafından
Bende biontech olucam
0 oy
(127 puan) tarafından
Bende aşı taraftarı değildim ama doktorumun ısrarıyla oldum sadece kol ağrısı oldu başka bir yan etkisi olmadı çok şükür gelecek cuma da Allah nasip ederse 2. Dozumu olucam
(1,794 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim içim rahatladı biraz
0 oy
(119,572 puan) tarafından
ben 17w1 ve dun biontech oldum
kolum biraz agridi asidan snr ama dun kuzey kolumun ustune uyudu onunda etkisi var tabi
(1,794 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim içim rahatladı
0 oy
(12,513 puan) tarafından
2 doz sinovac hamile iken oldum emzirirken de 3. Doz biontech oldum. Hafif kol ağrısı oldu o kadar 
(1,794 puan) tarafından
Biontech olucam inşallah birşey olmaz
(12,513 puan) tarafından
Olmaz canım inşallah, şifa olsun
kiz sen niye ikisinide olsdun
(1,794 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
(12,513 puan) tarafından
2 doz sinovactan sonra 3.doz biontech tanımlanıyor sevdos Dr um sinovac daha az yan etkili diye onu önermişti ilkte
0 oy
(581 puan) tarafından
Pazartesi günü oldum 2.dozumu canim 16 haftaligim bende sadece kolum ağrıdı bir yere vurmuşum gibi başka hiç bisey olmadı şükür 
(1,794 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim iki doz arası süre ne kadar peki
(581 puan) tarafından
Ben ilk dozumu 6 ayda vurundum sonra hamile olduğumu öğrendim canım 3 ay geçsin diye bekledim açıkçası
(1,794 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Görümcem iki doz biontech oldu hiç bir yan etkisi olmadı 1 ay önce doğum yaptı
(1,794 puan) tarafından
Oh içim rahatladı teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Aşısız hamilelerin ölüm haberi okudukça üzülüyorum en azından aşınızı olun tedbir alın cnm
(1,794 puan) tarafından
Doktor da onu kastetti tavsiye ederim ama yaşadıklarımız çok kötü dedi sanırım kaybettiği hastalar olmuş
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben hamile iken aşı yoktu ama olsaydı olurdum. Her akşam tvde aşı olmayıp vefat etmiş bir gebe gösterir oldular şiddetle tavsiye ederim 
(1,794 puan) tarafından
Evet ya çok fazla var
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Hamilelere canlı aşı önerilmiyo diye biliyorum ben 
(1,794 puan) tarafından
Biliyorum ama risk fazla yakalanan kolay kolay atlatamiyo
(1,501 puan) tarafından
Evet en iyisi ol
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bende sizin gibi yaptırma taraftarı değildim çok düşündüm düşünüyorum. zaman ne gösterecek bilemiyoruz tedbir almak lazım. 2 kadın doğum dr.uda önceden önermiyordum artık olun diyorum dedi. Biontec ol dedi. Ben sinovac olacağım galiba. Tetanoz gibi diyorlar ona. Diğerinin zararını kimse kestiremiyor gibi birkaç dr.la konuştum. 
(1,794 puan) tarafından
Sinovac iki doz korumuyor artık canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 165 göst.
0 oy
0 cevap 66 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asli.52 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (204 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 321 göst.

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...