0 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Aylar önce post açıp öğrencim vefat etti demiştim emin değilim 6 ay falan olmuştur. Annesi psikolojik tedavi görüyordu çok ağır atlattıgını duydum. Bugun ilk defa resim koymuş işe geri dönmüş saçları beyazlamış gözleri mosmor kadın çökmüş yaşlanmış resmen içim acıdı, allahım kimseyi evlat acısıyla sınamasın :(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
hani anne babasını kaybedene öksüz yetim, eşini kaybedene dul derler. ama evladını kaybedene bi isim bulamamışlar ya bu acıya. zor gerçekten Allah sabır versin Ve hiç bir anneye evlat acısı vermesin. 

beni ameliyata aldılar sonra ordan yoğun bakıma aldılar ben çıkınca bebeğim için ağlarken annem de benim için ağlıyordu. annem beni teselli edeceğine ben onu sakinleştirmeye çalışıyordum o zaman anladım anneliği.. 
(25,224 puan) tarafından
Allahım sabırlar versin :(
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hayattaki en zor acı evlat acısı derler Allah sabır versin kimseyi evladıyla sınamasın 
(25,224 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Amin amin amin gercekten cok zor Rabbim kimseye yasatmasin
(25,224 puan) tarafından
Amin amiinnn
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Amiin amiin inşaallah ya. Evlât acısı en zor imtihan:(
(25,224 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın bu acıyı
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Amin Rabbim sabır versin inşallah

(25,224 puan) tarafından
Amin :(
0 oy
(90 puan) tarafından
Rabbım kimseye yasatmasın neden vefat etmstı 
(25,224 puan) tarafından
Evim önünde oynarken kargo aracının altında kaldı :(
(90 puan) tarafından
İşte en zoruda o kendini suclamıstır belki cıkarma saydım dısarı diye su devirde gözunun onunden ayırmıcan gercı o zmnda oluyor olacaksa Rabbım kimseye yasatmasın evlat acısını
(25,224 puan) tarafından
Kadın kuaför canım o işteydi çocuk ablasıyla dışsrdaymış. Yolda öyle işlek yol değil arada sırada araba geçer yani kargo aracı dar sokakta bide hızlıca geliyo alıyo altına bikaç gün bitkisel hayatta kaldı sonra vefat etti:(
(90 puan) tarafından
Ayy cok zor ya :(
0 oy
tarafından

Şu anda postun yarısına gelir gelmez boğazım düğümlendi Rabbim sabırlar versin hiç kolay olmayacak artık onun için hayat bir yanı boş kalacak evlat acısı yakıp kavuracak kalbi asla unutmayacak kelimeler yetersiz tabi ana baba kardeş acısı başka da evlat acısı tamamen bambaşka Rabbim sabırlar versin :'(

(25,224 puan) tarafından
Amin rahimem:(
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Biz abimi kaybettik çok çok kötüydü insanın içi öyle yanıyor ki Bi ömür geçmeyecek bir acı bizim için kardeş anne babam için evlat acısı işin kötü tarafı annem daha önce de iki oğlunu kaybetmiş birini doğunca diğerini de 8 yaşlarında trafik kazasında annemin acısını anlarım sanıyordum içim o kadar yanıyordu benim de şimdi hamile kalınca anladım daha karnımdayken bu kadar sahipleniyorum onu kaybetsem Allah korusun kafayı yerim diye annem dokuz ay karnında taşımış onca yıl geçirmiş beraber acısını anlamak mümkün değildir Rabbim hiç Bi anne babaya yaşatmasın yaşayanlara da sabır versin insallah 
(25,224 puan) tarafından
Allahım sabırlar versin :(
(4,170 puan) tarafından
Amin canım saol :( ❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah dayanma gücü versin yaa 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah dayanma gücü versin yardımcısı olsun inşallah