0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından

Kızlar bi kaç günlüğüne annemlere gittik eşimle annemlerin evi gecekondu 2 adet köpeğimiz var (zararsız) 

19 aylık oğlum köpeğin sesini duyarkenden başlıyor kıyameti koparmaya 
Bugün evimize geldik 10 da uyuttum şimdi tıpkı köpegin sesini duymuş gibi çığlık çığlığa ağladı ne yapabilirim neden böyle yapılıyo ne zamana kadar sürer korkmaları br ben ne yapabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım bol.bol.okuyun. 

Nas Felak ayetel kursi bol bol.okuyun babası ile . 

Benim.kziim da 4 yasinda ama.kopek sesinde korktu geceleri ağlıyordu okuya okuya geçti o korkusu şükür ki. 
(2,565 puan) tarafından
Okudum canım ninni  açtım onu dinleyerek uyudu zar zor ama hala inliyo
tarafından
Bazen çocuklar urkuyorlar  6 katta oturuyoruz buraya gelip.beni yer diye kafasında kurmuş. Gunduz gördüğünde hiç bir korku yok ama o havlama sesi gece farklı geliyor .
Rabbim.evlatlarimizi korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Köpeğin zararsız olduğunu anlatıp oyun şeklinde köpeğe yaklaştırabilirsiniz benimde 2 yasinda kızım arkadaşımın evinde korktu oraya gitmek istemiyodu ama dediğim şekilde yaptım ve köpeğin acıktığını mamasını vermesini söyledim verdikten sonra korkuyu yendi sürekli istiyor:))
(2,565 puan) tarafından
Bizde öyle yapmaya çok çalıştık canım ama korkusunu yenemedi ve sanırım rüyasına giriyo ninni açtım zor uyuttum
tarafından
Sevimli videolarını izletin isterseniz köpeğin cinsini bilmiyorum belki cinsinden dolayıda alışamıyo olabilir siz gittikce köpek ayrı odada kalsın bence
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım oğlun korkmuş, eşin bir cami hocasının yanına gitsin oğlunun adına korku muskası yaptırsın
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rüyasında goruyo duyuyodur kopek sesini cnm 

Bol bol oku konus gun icinde yuksek sese maruz birakma geçer inşallah
0 oy
(202 puan) tarafından
Korkmus kuzum cocuk dua oku yâtir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 277 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 145 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,388,084 cevap

34,891 kullanıcı

...