+1 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
Herkes umutsuz böyle düşünceli hissediyo çünkü sorumluluk dan anne olmak zor ama iyiki varlar evlendik ev sorumluluğu amaa mutluysak çok şükür sağlığımız varsa onada şükredelim evladımız sagliusa ona şükredelim annemiz babamız çok şükür varsa ona şükredelim Allah herksiie umut neşe versin 

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Herkes melankolik .Bu kadari bunyeye zarar .

Bilmiyorum bana fazla geliyor kuzum 
Dedigin gibi sagliklari yerinde , evlatlari var .
Biraz da melankolizmi seviyorlar bence.
tarafından
düzenlendi
Valla oyle de olsa bu kadari agir :D yani her seyi de dert etmezsin hayatta . bilmiyorum bana asiri asiri abarti geliyor .Sukur etmek gerekir .Evladi olmayan ,Esi hasta olan , kuru ekmege muhtac olanlar var .Bunlar zor seyler ama sacma sapan seylere de uzulmemek lazim
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle  şükür etmeliyiz
(7,791 puan) tarafından
Ayne +
(1,096 puan) tarafından
Evet ya bu kadar karamsar olunmamalı(+_+) herkesin kendine göre sıkıntısı oluyor illaki ama hepsi gelip geçici şeyler
(3,769 puan) tarafından
Ayenn öyle şükür az aslında
-Reklam-
+1 oy
(202 puan) tarafından
Amin kuzum beterin beteri var cok haklisin
(3,769 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(2,374 puan) tarafından
dgru dıyprsun herkeste bı bıkkınlık
(3,769 puan) tarafından
Aynen bnde anlamadım şükür etmemiz gereken çok şey var hasta nede olanlar ne yapsın yada ne biliyim çocuğu olmayanlar
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben hastayim bi haftadır kızıma da bulasti hatta ama kna ragmen evimi de temizledim isimi de yaptım kızıma da baktim ölüyorum reemen her yerim agriyo gribim bogazim kotu konusunca aciyo ama kizima sarkilar soyluyorum karga gibi :D 

Bunlar icin mod dusurmeye degmez çok şükür su an sol yanımda esim var sag yanimda kizim onlar uyuyo çok şükür günüm onlarla gecti hele kızımın bi gülüşü tüm derdimi aldi götürdü her gun yeni bi sey ogreniyor... Rabbime çok şükür.. 
(7,791 puan) tarafından
Kizim artik sag yanimda segil yuvarlanarak gitti ayak ucumda durdu orda uyumaya devam ediyor :D
(3,769 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bnde 1 hafta çektim boğaz ağrisini Aynen  öyle şükür gerekli Daha zor durumda olanlar hastanede olanlar ne yapsın  hastane psikoloji bide çok zor
(7,791 puan) tarafından
Teşekkür ederim ya benden beter olani da dusunemem iyi olani da herkesin aabri axi esigi farkli kim istemez daha iyi olmayi ama elde olan bu.
Cok şükür anneyim dunya guzeli masallah bi kizim var bu en buyuk şükür sebebim zaten yeter de artar.  
Yeri gelir evi yemegi boşlarim kızıma bakarim sadece yemrm ev yine yapilir kizimin bu gunleri gelmivek iste hunun bikincinde olup azcik salmak gerek...
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle Allah hayırlı evlat olsunlar inşallah
0 oy
(808 puan) tarafından
Durduk yere kendine dert edinenlere sinir oluyorum simariklik gibi geliyo yada fazla şeyler yaşayınca o ufak şeyler gözüne mi gelmiyo ne  yavrumun her haline şükürler olsun 
0 oy
tarafından
Çok güzel Bir konuya deginmissin canim. Burda yeniyim belki ama sürekli bir şikayet hali var hanimlarda. 

Eşler kayinvalideler komşular herkes kötü:)) 

Sorumluluktan değil bence. Özenti hayatları yaşamaya çalışıyor çoğu kişi. Buda olmayınca mutsuzlar saldırı modundalar resmen hoş bulmuyorum. 

Kendi kendilerini mutsuz ediyorlar sonra verimsiz anneyim diye dert yapıyorlar. Şükür sabet etmek gerek bazen. Nice zor durumda insanlar var. Şükür ki saglikliyiz. Saraylarda yaşamıyoruz ama başımızı sokacak bir catimiz var. Eslerimiz bizleri kimseye muhtaç etmeden evlerine helalinden para getiriyor daha ne isteyelim . 

tarafından
Aynen ++++ ´◔‿ゝ◔`)━☞
0 oy
tarafından
Sorumluluklarımız çoğaldığı için yaa
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle  sorumluluk dan oluyo ama sukredecek çok şeyimiz da var
tarafından
Aynn orası oyle
0 oy
(435 puan) tarafından
Bu ay çok umutlanmistim hamilelik için çünkü günüm geçmezdi hatta öncesinde olurdum 4 gün geçince umutlandım cok fazla. Anne olacağım bende dedim sevindim ama sevincim uzun sürmedi sonra hastalandım cok üzüldüm 2 3 gün kendime gelemedim sonra toparlandim ve dedim ki Allah'tan ümit kesilmez veren Rabbım bir gün banada verir beni de çocuk sahibi yapar, cok şükür sağlıklıyım hasta değilim daha kötü şeyler olmasın dedim.. ve gerçekten çok şükür elhamdülillah her halimize Rabbım bizleri sağlıkla imtihan etmesin herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin..
(3,769 puan) tarafından
Amin Herşeyin başı sağlık Rabbim hayırlsiyla sağlıklı bosekilde sanada nasip etsin
0 oy
(25 puan) tarafından
Basında ** bı görümce varsa her defasında sürekli kocan i dolduran bı kaynanan varsa maalesef hersy tam gitsede umutsuz olunuyor 
(3,769 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun onlara merhamet versin
(25 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(3,769 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Şimdiki nesil sorumluluk almıyorlar cnm düşün rahmetli annem 13 yasinda evlenmis simdi kızım 15 yasinda evlendirebilirmiyim hicbir sorumlulugu yok ders dışında bulasık yıkamayı bilmez yapmak istemiyor simdi ben bu kızımı 20 yasında evlendireyim o sorumlulugu alsın oda mutsuz olacak çünkü ben herseyi önüne sunuyorum ama evlenince öyle birsey olmayacak buda ağır geliyor kendilerine ondan sonra hadi bakalım niye mutlu olamıyoruz
(3,769 puan) tarafından
Öyle simdikler bnde düşünüyorum önceden eşler böyle anlayışlı değil 4 taneyi nasıl büyüttü diye Allah herkesi mutlu etsin
tarafından
Amin insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
8 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Sevde nin annesi (1,250 puan) tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 338 göst.
14 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 321 göst.
17 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
+3 oy
34 cevap 510 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,743 soru

11,399,641 cevap

34,927 kullanıcı