+10 oy
1,737 göst.
Diğer kategorisinde (133,631 puan) tarafından

Uygulamayı beğeniyorsanız 5 yıldız vermeye ne dersiniz? Uygulamada menü düğmesine tıklayıp "5 yıldız ver" bölümüne tıklayarak google play'e yönlenerek puanlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güzel yorumlarınızı bekliyoruz.<3<3

46 Cevaplar

+4 oy
(133,631 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Değerli kullanıcılar

1. İşim değişikliği yapılmıyor çünkü birbirine hakaret edip gizlenmek veya engel almamak için isim değişikliği yapanlar var. 

2. Engellemeyi sadece yöneticiler yapıyor çünkü siz her olumsuz yorum yapanı engellerseniz kimsenin postunu göremeyecek ve sonra bize postlar görünmüyor diye mesaj atacaksınız. 

3. Yavaş olan uygulama değil, soru- cevap platformu. Sebebi ise her post ve yorumda sizin puanlarınız hesaplanıyor ve kaydediliyor. Milyonlarca veri kaydediliyor.

4. Kullanıcılar dosya eklerken yüklenmesini beklemeden post paylaşmaya kalkıyor, hata verince şikayetçi oluyorsunuz.

5. Reklamlar her sitede var, dünya devi YouTube, TV kanalları, Facebook, Instagram bile reklamsız hiçbir şekilde kullandırmıyor.

6. Biz sizden bu platformu değil android uygulamamızı yıldız ile değerlendirmenizi rica ediyoruz. 

7. İstekte bulunurken nazik olmayanlar burayı en fazla kullananlar, lütfen nezaketten ayrılmayalım.
Nezaket haricinde neye katılmıyorsunuz?
(119,287 puan) tarafından
isim degisikligi olsa iyi olurdu bilenler biliyo siralamayi hani birbirine gicik olanlar puan durumundan yada actigi postlardan biliyo zaten
(12,777 puan) tarafından
Sevdacim tum postlarini gizlediklerinde hem puan duser hem postlar kalktigi icin anlamazsin hemde bizde anlamıyoruz isim degisince malesef
ban ben post gizlemeyi atladim pardon o aklima gelmedi
(48 puan) tarafından
Niye 5 yildiz sadece 5 yerimi aktif algida secicilik yapmayin habere reklam cikip duruyor  iateyen istegini verir
-Reklam-
+12 oy
(15,969 puan) tarafından
Admincim uygulamada hala ayni sıkıntıyı yaşıyorum. E.mail den söylediğiniz bütün yöntemleri yaptım ama olmadı. Ben doğru düzgün kullanamadığım uygulamayı neden  puanliyim ki
tarafından
Mesela engel yok :) büyük bir eksiklik bence
tarafından
Bence de++++
(15,969 puan) tarafından
2 haftadir çekiyorum bu uygulamadan. Önce uygulamayı düzeltsinler isim değişikliği bi köşede dursun
(616 puan) tarafından
Paylaşımlarımızı silemiuoruz da sadece gizleyebiliyoruz. Bide belli bi gösterime uğradığında gizleme butonu bile yok. Admine ulaşman lazım. Bence hiç güzel değil
Elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bizden kaynaklanan bir durum gülmüyor. Çok az kullanıcı durumu yaşıyor.
+10 oy
tarafından
İsim değişikliği olsa 

Kullanıcıları etiket edebilsek 

Uygulama biraz hızlı olsa 

Tabiki 5 yıldız verebilirim aynı düşüncede olanlar artilayın ☺️ artilayan eller dert görmesin ❤️
tarafından
Verdim ben
Umarım 5 yıldız vermişsinizdir. İlginize teşekkür ederiz.
tarafından
5 verdim ☺️
tarafından
5 verdim :)
tarafından
Aynn öyle
+2 oy

image

image

bu sekilde yapiliyo kizlar ben vereli coook oldu ❣❣❣❣

+1 oy
tarafından
Tabiki ilk ben yapayım bari♥️
+1 oy
tarafından
Admin şu risk olayı hâlâ çözülmüş değil attiginiz maili de bir çok defa uyguladım yine de olmadı illallah geldi artık yani 
bu risk olayi neki kizlae
tarafından
Sayfa güvenlik uyarısı veriyor sürekli Sevda ve ileri geri yapip duruyoruz yorum yapmak için
aaa bende hic olmadi
(15,969 puan) tarafından
Evet bende öyle yorum yapıyorum risk uyarisi geliyor çıkıp tekrar giriyorum öyle yorum yapıyorum. Post acacagim zaman yine uyarı geliyor yazdigimi kopyaliyorum tekrar tekrar yazmamak için sonra yine post acmaya çalışıyorum. Resim de atamıyorum yorumlara.
tarafından
Aynen öyle yapıyorum bende emine s
+1 oy
(3,167 puan) tarafından
Verdim admin hanim
+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Valla vermem Google üzeri kullanıyorum adimine hagnim :)

tarafından
He kız bnde valla telefonum iphone inmiyo uygulama telefonuma
(27,351 puan) tarafından
Böylesi güzel shshsh
+1 oy
(465 puan) tarafından
Admine hanım önce uygulamayı düzeltseniz sonra puan isteseniz daha mantıkli değil silmeme ramak kaldı..
Takdir sizin.
+1 oy
(10,343 puan) tarafından
Her gün girdiğiniz bir şeyler paylaştığınız uygulamadan şikayetçi olmanız da şov biraz bence. Güzel uygulama eksikler var zamanla giderilir. 
tarafından
Ne şovu canım ne alakası var olumsuz yorum da yapılacak ki geliştirsinler kendilerini
(10,343 puan) tarafından
Bu benim fikrim zaten. Bir grubu yönetmek kolay değil sonuçta bu tarz platform sayısı yok denecek kadar az. Puanlar ile platform playstore da öne çıkar. Bence 5 puan verip burada eksik olanı dile getirmek gerek. Ücretsiz bir uygulama için açıkçası başarılı da buluyorum ben
tarafından
düzenlendi
Nagiş hay ağzın bal yesin bacım birde emir verir gibi yazmaları yokmu adminin yerinde olsam kalıncı engellerim bunları ben burda sinir oldum admin düşünemiyorum Allah sabır versin valla
(10,343 puan) tarafından
Yok sana oy moy mantığı da manasız canım. Reklama kızıyorlar, uygulama yavaşlıyor kızıyorlar, birbirleri ile özelini paylaşıp ayyuka çıkıyorlar onda da admine kızıyorlar... Bizim hatunlar memnun olmuyor :)
0 oy
(391 puan) tarafından

Yaptım bile :D

0 oy
(2,278 puan) tarafından

Yaptım bile hemencik :D

0 oy
tarafından
Bende verdim puanı 
0 oy
tarafından
Tamı tamına 5 yıldız veriyorum ☆☆☆☆☆
0 oy
tarafından
Bende yaptım  
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Bende verdim uygulamalar arasinda bence en iyisi<3

0 oy
(5,557 puan) tarafından

Bende veriyorum <3 iyi ki var bu uygulama 

0 oy
(4,275 puan) tarafından
Bende verdim 5 yıldızımı admin
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Veriyorum hemen☺️♥️
0 oy
(446 puan) tarafından
Seve seve gerçekten hamilelik olsun bebek bakimi olsun burasi olsun cok guzel yapandan allah razi olsun bebeğimi nasıl buyutucem tek başima derken bu uygulama kurtaricim oldu 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,326 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde °°~MERYEMİRAY~°° (2,676 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
16 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,999 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...