+1 oy
247 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ben ömrümde böyle hastahame görmedim yaaa .. randevu yok sıra yok arıyoruz yüzümüze kapatiyorlar şikayet etmek için hasta haklarini aradim on beş dakika sonra size dönüş yapacağız dediler  iki gün oldu daha dönmediler kız kardeşimi gönderdim fiş kesmeye sıra yok diyorlar bu nasıl hastahme .. önceden eski hastahanede iki üç tane kadın doğum doktorumuz vardı eski yıkık dökük bina olmasına rağmen . Şimdi yeni yapuldi kocaman  içinde bı tane kadın doğum doktoru var .... 

Böyle bişey olabikir mi bu nasıl rezilliktir çimere şikayet edeceğim sonunda 

16 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bu ülkede neyde adalet vr ki ölsn gtsn umurunda değil kmsenn
tarafından
Gerçekten de öyle ... Ciner diyiruz o bile boş yani ... Sen cebimizden oara al kocaman hastahaneyi yap koca hatahamede randevu bulunmasın var mı böyle bişey yaaaa ..
(1,307 puan) tarafından
Ya mhrs yide arsan ulaşamıyosn ki kırk saat bklioruz asla randevu yok devlet hastanelrnden yararlanamıyorz bzm cebmzden boşa çıkıyo millet ne güzel davranma görüyo nede faydalı bişi paran varsa özel gdp kurtlursn ama yoksa ne yapcan bu dururmu olmayanlar ne yapsn valla durummz vahim gerçekten
tarafından
Özel de pandemiden dolayı muayene parası üç katına çıktı ,
MHRS den bı aydır talep bekliyirum boş randevu yok şaka gibi yaaa
(1,307 puan) tarafından
Yok valla mhrsden bi iş beklenmiyor boş yani özelde aynı ddğn gbi sonumz hayr olsun arkadaşm göznden ameliyat olcak devletde yapmıyorz ameliyat demişler kesp atmışlar resmn şimdi ne yapsn ameliyat olmasa olmicak kzn reamn gözü kapanıyor iltihap dan o kadar kötü oluyo mecbur özele gidicek hiç bir özel kabul etmiyor devletlerde hallaetmeye çlşrken daha kötü oldu hatta gözü özele gtck ama dünya para gtck nasl geçincek bu millet valla bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben hamıleyken sabh erkenden gidip sıra alıp muayne oluyordum randevusuz 
tarafından
Kuzum sabah erken gitti kız kardeşim fiş vermediler
tarafından
7 gbı mı gitti
tarafından
Evet .. yok kuzu doktor yok bizim ilçe en çok muayene olan poliklinik kadın doğum sen gel gör içler acısı kadınlar kapının önünde tek bı doktoru bekliyor üç doktorumuz var her gün bir veya ikisi izinli yokkk
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Mhrs den aksam 4 den snra yenileniyor ordan bak cnm inan nerdeyse her her ayni 
tarafından
Kuzu yok hergun giriyorum MHRS ye hatta talepte de bulundum yok randevu yok
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Parayı basıp özele gidecen insan gibi muamele görecen baska caren yok. 
tarafından
Kuzu özel e gidiyordum önceden ama eşim eli sıkışık bu aralr ve özel muayene ücretide arttı pandemiden sonra
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ayni sekilde bende bulamiyorum randevususz da almiyorlar 
tarafından
Randevusuz sıra yok diyip godneriyirlar
(1,921 puan) tarafından
Mhrs den bulamadim da 182 yi aradim su tarihte ara ozaman acikir dedi alarm kurdum bende kacirmazzsam ins
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Saat 16:00 da ara canım. Sisten o zaman yenilenip yeni gün o zaman açılıyor. Eğer devlet hastanesiyse. 
tarafından
Kuzum telefondan aradığın zaman hiç çalmıyor bile direk meşgul çalıyor ben MHRS den alıyorum hep .. ama MHRS de bile yok ya randevu ...yani tamam randevu yoktur anlarım ama kocaman hastahame bı tane kadın doğum doktoru var ama üç muayene odası var kadın doğum polikliniğine ayrılan .. iki oda hep boş doktorlar hep izinli
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Kız senle aynı şehirde miyiz acaba çünkü aynı sorun bizim burda da var 
tarafından
Adana kuzu
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İlçe diyorsun biz koskoca büyük şehirde randevu bulamıyoruz
tarafından
Kuzu  şehir hastahanesi gibi hastahane daha bu sene açıldı kocaman hastahame ama doktor yok zoruma giden bu zaten
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ozaman  özele  gidicen canım  başka çaren yok 
tarafından
Özele de elimiz gitmiyor
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Her yer aynı canım ben sırf bu sebepten mecbur özele gittim
tarafından
Yani ben hastalığım ne olduğunu bilmesem oraya gidersin ve bu ara elimiz sıkışık . Mecbur devlete gideceğim
0 oy
(108 puan) tarafından
184 ü ara canım. Ben arayıp şikayet kaydı oluşturdum. Hem hastanelerdeki doktor sayisı yetmiyor diye, hemde ben iki üc  kere randevu almıştım. Randevuya 2 gün kala iptal ediliyordu doktorun çizelgesinde değişiklik oluştu diye, bunu şikayet ettim. 2 saat sonraya baktım randavu açmışlar
tarafından
Kuzu hasta haklarini aradim şikayette bukundum . Bölümle ilgilenen adam 15 dakiak sonra gelecek  biz sizi arayacağız dediler iki gün oldu aramadilar daha
(108 puan) tarafından
Bir daha ara canım, bende haftalarca bekledim cıkmadı aradim bir iki saate randevu actılar. Bidaha bidaha ara
tarafından
Dik bitti yoksa bugün tekrar arayacaktim da işte
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Aa aynı bizim burdaki hastane:) hangi sehirdesin bnde şikayet oluşturmayı düşünüyordum bugün 
tarafından
Adana kuzum heryerde aynı sorun var halbuki oandemide daha çok randevu olması lazım
0 oy
tarafından
Hangi şehir cnm
tarafından
Adana kuzum yaa
tarafından
Bizim burda da öyle sabah kardeşim gitti sıra aldı bakmamış doktor
tarafından
Bakmamış nedir yaaa  sanki babasının hayrına bakıyorlar Allah vicdan versin ...
0 oy
tarafından
Et ben ettim cimer bimer hepsine yaz sağlık bakanlığını 184 ara söyle. 
tarafından
Cimeri aramayı dusunuyirdum dakika bitti :)))
Hasta haklarıyla konuştum arayacağız diyip kapattılar iki gün oldu daha ariyirlar
tarafından
Cimere e devletten şikayet edebilirsiniz yazıyla
tarafından
Doğru yaaaa unutmuşum bunu ben tşk ederim kuzum
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(485 puan) tarafından
Bende randevu bulamadım özele gittim
tarafından
Özele muaieyen ne kadar verdin canım
(485 puan) tarafından
265 TL canım uygun yerlerde var ama ben 3 boyutlu ultrason verdiği için o doktora gidiyorum
tarafından
Çok fazla yaaa
(485 puan) tarafından
Evet ama veriyorum mecburen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
0 oy
7 cevap 272 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.