0 oy
199 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, bebek arabası almak istiyorum ama şöyle tek elle kapatabilecegim puseti de olan taşıması kolay bi model arıyorum travel sistemler kullanışlı gelmiyor bana, önerebileceğiniz bir marka model var mı acaba? 

7 Cevaplar

0 oy
(187 puan) tarafından
Bende aynı arayıştayım sağlam kullanışlı uzun ömürlü istiyorum kraft oslo beğendim ama satış yapan bulamadım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Joie marka bakabilirsn vanm
0 oy
tarafından
Ben pierre cardin aldim efsaneeeeee☺️❤️

Cok rahat .

Tek elle katlanabilir .

Ucakta kabin bagaji olarak iceri alinabilir .

Katlaninca minicik oluyo

25 kiloya kadar kapasitesi var ❤️☺️ ve coook hafif 
(4 puan) tarafından
Puseti de var mıydı içinde, birde araştırmak için model adını rica edebilir miyim?
tarafından
Valla kuzum puset 150 lira benim pusetim.ayri .Zaten 6 ay kullancak sadece .atiyorum modelini .Hem videolarini izle hem de yorumlari oku .Alan herkes memnun
tarafından
https://ty.gl/rvxveob7ey

Kuzum gir bak .Cok rahat .
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Travel sistem hariç hepsini tavsiye ederim canım kabin tipi diyolardi oblar daha iyi
(4 puan) tarafından
Bende travel sistem hariç arıyorum, önerebileceğiniz bir marka model varmiydi acaba?
(1,243 puan) tarafından
Canim biraz pahali ama uzun sure kullanırsın birden çok araba var linkte
https://app.hps.im/d7ct/7728994
(4 puan) tarafından
Hemen bakıyorum çok teşekkür ederim
0 oy
(4,159 puan) tarafından

Bu travel ama kapaninca kucuk kaliyo, daha dogum yapmadim kullanmadim ama evde denedim surusu falan guzel, puseti de var hafif bi araba 

Casual cadillac jazz 

image

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Benim bebek arabam tek elle kapanıyor ama travel sistem bagi easyfold 2 bakın isterseniz fikir olur
0 oy
(1,691 puan) tarafından
kuzum ben yeni aldim joie literax 4 asiri iyi tek elle kapaniyor kucucuk kaliyor cok hafif evin icknde surdum tek elle kontrol ediliyor puseti icine takilabiliyor ben cok begendim oneririrm bende travel sistem almak istemiyordum uzun suteli arastirma sonucu buna katar verdim herkes cok memnun videosuna youtube dan bakabilirsin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Syma (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Syma (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 409 göst.
15 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayse2121 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
14 saat önce Diğer kategorisinde baltopagiannesi (472 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...