0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar İstanbul belediyesi 1 yaşından sonra çocuklara süt desteği veriyor mu alan var mı acaba bizde bir hafta sonra yaşımıza giricez başvuru yapmak istiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
İzmir'de veriliyor İstanbul'da da veriliyor diye biliyorum muhtara bir Danış istersen
(860 puan) tarafından
Alıyor musunuz siz
(12,264 puan) tarafından
Evet alıyorum
(860 puan) tarafından
Muhtardan mi basvurdunuz
(12,264 puan) tarafından
Vallahi Bizim muhtar tanıdık olduğu için sağ olsun ben de sezeryanla olduğum için eşim de işi var diye kendisi ilgilendi Allah razı olsun ondan sen bir sor bakalım muhtara ne diyecek
(860 puan) tarafından
Senin cocuk kaç yaşında ben baktım netten 3_6 yaş diyor İstanbul icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben izmirde yasiyorum 9 aylikken basvuru yaptim 1yasina girdi hemen geldi 8 aydirda geliyor her a  6 paket
(860 puan) tarafından
Tamam sağol canım
tarafından
Bilmiyorum benim ikahmrtgah hala annemlerde aldırmaya üşendim ordan komsu aliyo bana veriyo sormadim hic kac paket diye arakliyo galiba sjsjsj saka saka
(860 puan) tarafından
Hahaha komiksin
(12,264 puan) tarafından
Araklı arı yavrum bizim burada da adam kapı numarasına karıştırmış başka bir kadına vermiş verirsin diye kadında sütüm niye gelmedi diye işleniyor dışarıda kadının çöpü var kadın çocuklarının süt paketini boş paketleri görünce olay çıkardı haklı olarak çocuğumun rızkını nasıl yersin diye bir de bunu yapan yaşlı başlı kadın yani kadın
tarafından
Canim o komsuya da geliyor hem koli halinde geliyor 2tane 3lu koli eksiği yok sut kuzusu hatta :) oglum emiyor hala ama ben hep tatlı yapıyorum yediriyorum ona icim oyle rahat ediyor
0 oy
tarafından
3-5 yaş arası dedi dün konutsuk
(1,494 puan) tarafından
Ararken ne diyoruz bilgi verebilirmisinz Antep'te varmı acaba
tarafından
İstanbul için 153 araniyor biraz bilgiler istiyor kimlik numarası falan belediye süt desteği veya market desteği istiyorum diyorsun evine gelip bakiyolar dönüş yapıyorlar benim 20 aylık olduğu için süt vermediler 3-5 yaş arası veriyolarmis
(1,494 puan) tarafından
Kız aradım bana dedi kaç haftalık gebesin dedim ne gebesi kapat git :-)
tarafından
Allah Allah heee sana başka yardım var kanka
tarafından
Sen ara de ki hoşgeldin bebek paketinden faydalanmak istiyorum de yenidoğan çantası veriyolar eşya dolu battaniye biberon falan
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Benim yaramaz market sütü sevmio illa köy olacak...burda yok zaten o uygulama

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.