0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
kizlar 1 saat içinde 4 5 kere oldu hamilelikte ani hareket edersin kramp girer ya kasiga 1 saat içinde 3 3 kere oldu yatıyorum geçmiyor yürüyorum geçmiyor bıçak sallanır gibi oluyor kan ter içinde kalıyorum iki buklum oluyorum yaşayan var mi nedendir

1 cevap

0 oy
tarafından

Bebiş aşağı inmiş olabilir doğumda olabilir doktor gormeli canım acile git kramplar son zamanda artar evet bende de oldu ama tedbir amaçlı aiırı olduğunda gittim hep karnın nasıl sert mi doğum zamanı aşırı sert oluyor onceki günlerde baslıyo kasılıyo hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucagına alırsın ınsallah nişan su bekleme sakın ıkısıde olmayabilir benım suyumu hastanede patlatmışlardı doğum zamanı :D stres yapma güzelce dusunu al bi acile gidin<3

(2,011 puan) tarafından
bu 3. bebeğim benimde ikisinde su nişan gelmedi karnım sert ama biraz sık bugün kramp ve 10 15 sn sürüyor kan ter içinde kalıyorum bebeğim zaten baş aşağı canım belimd3 de sanki hafif ağrı var
tarafından
Evde mi doğurucan kız :) uzak mı hastane bi gitsen Allahım yardımcın olsun o anlarım geldi aklıma felakettim ya ama doğurunca unuttum hepsini
(2,011 puan) tarafından
dogummu acaba siklasmasini beklemek istiyorum en san 1 i 9 gece geldi daha gelmedi bakalim
tarafından
Bebeğin sağlıklı olduğunu öğren en azından canım bence git baksınlar 3.diyosun duruma gore bişey derler zaten
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
8 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pinar23 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cambaz (80 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,744 cevap

34,775 kullanıcı

...