0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Geçen yıl tam da bu tarihlerden itibaren marta kadar Kereme mama bulamadım arkadaşlar özellikle eczane mamalarında siz siz olun imkanınız varsa ufaktan stok yapın aklıma geldi paylaşayım dedim. Antireflü ve diğer combiotik falan. Eczane eczane şehir şehir gezdik resmen 

4 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından
Gecen yil yasaklar coktu ondan dolayi oyle olmustu
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzum zaman zaman oluyormuş forumlarda da okuduk bizim gibi başka insanlar da mağdurdu
(265 puan) tarafından
Hii anladim sukur mama almyoz allah alanlara yardim etsin
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok uçtu fiyatlar
(265 puan) tarafından
Bende 7 ay oncesinde aliyodum cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye oyle oluyoki acaba kara borsayami dusuruyolar aslim
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzum yaa stok kota koyuyorlarmış dolunca satmıyorlar asla karaborsada bile yoktu.
tarafından
Ama ihtiyac sonucta kimin nekadar kullandigini bilemezlerki stok fazlasi yapilsa keske millet magdur olmasa
(13,202 puan) tarafından
Ne bileyim kuzu anlamadık biz de annemler burada biz Tekirdağda kuzenler dernekler aracılığıyla aramadık yer bırakmadı mamayı diğer mamalarla çoğaltan çoğaltan kullandım fışkıra fışkıra kusuyordu yoksa Kerem
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız ne diyon anlamadim
(13,202 puan) tarafından
Kız özellikle eczane mamalarını raftan kaldırıyorlar marta kadar gelen senen aç kalıyordu bebek az daha aramadığımız yer kalmadı siz kenara atın üç beş sıkıntı çekmeyecek kadar diyom
(1,850 puan) tarafından
He anladım ben eskiden evolvia kullanıyodum evolvia yi da birtek eczaneler satiyo baktım artık bulamamaya başladım aptamile geçtim şimdi migrostan aliyom Aptamili hemde migros Carta özel 30 TL indirimle
(13,202 puan) tarafından
Benimki bıraktı mamayı artık zaten antireflü alıyordum mecbur eczaneden
0 oy
tarafından
Bız hp ınternetten alıyoruz yedek her zaman oluyo evmde.  suan kızım 10 aylık 2 tane 1800 gram 2 numara mamamz var daha yneıde kargoda gelexek 3 numara mama aldık yedek. Naoalm hersey onlar ıcn. Bız yemek yemezsek dururzda bebekler oyle olmuyo malesef
(13,202 puan) tarafından
Marta kadar yoktu bizim işte az buz değil bizimki ayda 17 kutu mama kullanıyordu kuzum antireflüydü
tarafından
Ayda 17 kutu mu . Cıddı mısn canm. Bız hem anne sutu hem mama hem ek gıda gdıyoruz o yzden fazla gtmıyo bıze ama 17 kutu gercekden cok fazla.
(13,202 puan) tarafından
Hiç sütüm olmadı benim aldığımız mama 400 gr hatta 300 dü yeni 400 oldu kutusu şuan 120 TL ilk alırken 52 TL idi. Antireflü ve iştahlı bebekti içiyordu fazlası var eksiği yok düşünsene geçen yıl stok sorununda neler yaşadım. Maddiyatı insanın gözü görmüyor o durumda
tarafından
Aynn oyle valla canm tek onlar saglıklo buyusunlerde parası pulu batsın napalm. Onlar ıcın  yasıyoruz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 126 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
13 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,935 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,115 cevap

34,840 kullanıcı

...