0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar hazir tabandan pasta yapicam kucuk kardesimin dogum gunu bize oylesine gelicekler ama ben mutlu etmek istedim iki aylik cocugum var durmuyor birakmiyor yapayim anca hazir tabandan yapicam sorum su ki icine krem santi surup bimdeki topitanem cikolata koyup kapatsam üstünüde pasta susuyle suslesem olur mu daha güzel bir tarifiniz var mi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onceden arada sırada yapıyoduk . Cok cok mukemmel degılse bıle gıderı oluyo yınede canm. Yap sen guzelce susle  yenır guzel olur 
tarafından
Olur olur canm yapılanın kotusu olmaz
tarafından
Canim icine çikolatali puding ustune vanilyali krem santi koyup beyaz cikolata rendelesem nasil olur sence
tarafından
Krem santıyı ıcıne koy pudıngı ustune koy hastta pudıng degılde cıkolatalı sos alı yada yap ondan koy ustune canm
tarafından
Üstünü beyaz yapmak istedim ondan canim suslemem dahs guzel görünsün diye
tarafından
Meyveli soslar var canm ıstersen onlardan alabılırsn  ama hem ıcıne hdhemısınada krem santıde kullanabılırsn. Ocıne meyvede koy tamamdır
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kekini kahve ile islatinca içini kendin muhallebi yapınca üstüne puding dökünce biseye benziyor :) meyvelerle susleyebilirsin
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Tabanı nescafe ile ısla ggüzelce.ben hep hazır taban kullanırım. Üstünü de güzelce süsle miisss
tarafından
Insallah guzel olur teşekkürler canim
0 oy
tarafından
Ben tiramisu yapıyorum onunla harika oluyor 
tarafından
Teşekkür ederim canım iyi fikir
0 oy
(966 puan) tarafından
Canım bu binde pasta kreması var alabilirsen ondan al. Keki az islat süt veya nescafeyle .arasına pasta kremasını köy . Meyve varsa koyabilirsin yoksa Bossa kalabilir . Keki kapatıp krem şanti sur etrafına üstüne topitanemden diz içine de yazı yaz bence 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Krem şanti kullanma sakın çok yapay bişey ben hazırda tramisu yapıyorum herkez çok beğeniyor .muhallebisini kendin yaoiyorum ama neskafele işliyorum hazır tabanı arasına üzerine döküyorum ustumede kahve eleyip süper oluyor
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ben sevmiyorum bir türlü güzel olmuyor sanki . Ama ondan tiramisu yapınca çok güzel oluyor pasta niyetine onu yap bence . Öbür türlü krem şantili falan iç açıcı olmuyor. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 204 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.
31 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu

379,274 soru

11,352,687 cevap

34,825 kullanıcı

...