0 oy
768 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
Avukat beni aradı anlaşmalı boşanmak istiyor dedi bende dedim avukat tutarım onunla anlaşırım haber veririm  

Eşim çocuğa bakarım diyonuz o da ne istiyosa onu verim  bitsin diyomus 

Bana nafaka vermicekmis 

Aklındaki 20 bin civarı para verip bitirmek bende kesinlikle kabul etmiyorum zaten 20 bin lira avukat parası cekismeli devam edip evlenene kadar nafaka mi alırım 

22 Cevaplar

+8 oy
(38 puan) tarafından
'Başka biriyle evlenene kadar' ifadesini ozellikle duruşmada ya da karşı tarafın avukatının olabileceği herhangi bir yerde kullanmamaya özen gösterin.

(Avukat tavsiyesi)
(38 puan) tarafından
Evet canım baska kimler var ki hiç tanımıyorum :)
(119,509 puan) tarafından
benim esim suanlik ogrenci bu yaza mezun oluyo cok guzel bi meslegin var cok sanslisiniz
(38 puan) tarafından
Teşekkür ederim biraz fazla emek istese de çok şükür :)
(107 puan) tarafından
Tutku erkan  özelden bir soru sorabilirmiyim
(38 puan) tarafından
Konu nedir acaba
-Reklam-
+6 oy
(9,022 puan) tarafından

Daha boşanmadan bir daha evlenmeyi düşünmek mi :ermm: 

(6,833 puan) tarafından
Sakamisin sen yaa daha yaşım kaç 23 ömrümün sonuna kadar bunun yasıyla  mi yaşıcam  beni istemeyeni  niye düşünüp yipranayim  ilk başta kendimi çocuğuma adiyxam  tabi
(9,022 puan) tarafından
Yok ben saka değilim. Tabi ki bunun yasiyla yasa demiyorum ama daha boşanmadan bunu düşünmen bana tuhaf geldi.hani insan sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yer ya.....
+1 oy
tarafından
Arada çocuk yiprancak bu çekişmelerden ..evlenmek kadar bosanmakta normal ama çocuk oldumu sürekli karşı karşıya geleceksiniz..her ne olursa olsun bir anlasnaya varmanız gerek .ben olsam çocuğumu bana versin de ne yaoiyosa  yapsın derim..cocuna.babaligini yapsın sevgisini esirgemeyin yeter..hiç bisiyini istemem..amaç kurtulmaksa kavgaya girmeye gerek yok..
(6,833 puan) tarafından
Çocuğumu zaten bana verdiği için zaten çocuk kısmını düşünmüyorum gül gnu bakarım da bakarız da
tarafından
Sizinle aynı fikirde değiliz diye sert şekilde cevap vermenize gerek yok.. anlaşmalı olmazsa.ne olucak dava sürüp gidicek..daha çok perişan.olmucakmisiniz....kocan hem seninle evli hemde başka.kadinla birlikte olacak snra..bir kaç yıl belkide..hazır fırsatını bulmuşken kurtul.iste daha ne..paranın peşine duscegine.
(6,833 puan) tarafından
Paranın peşine değil halkımın peşine düşerim kınama ki olmadığın başına gelmesin
tarafından
Kimseyi kinamam ben ..yaşadığın şeyi kucumsemiyorum..eminim çok zorluk çektin..burada.o.kadar kadın gördüm ki ben yada boşandi.istedi diye öldürülen..böyle.kocadan.hazir.istiyoken.kurtulmak.varken diretmek kavgaya girmek bana akıllıca gelmiyo sadece
0 oy
(119,509 puan) tarafından
hayirlisi           
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Yerinde olsam kendim için 1 kuruşunu bile istemem bosanacagim kişinin...Oğlu için hadi neyse.. 
(6,833 puan) tarafından
Niye istemiyosunuz  ben anlamıyorum adam sana cektirmis  evde sen yemelisin icmemisinn  o adamı mâl sahibi çocuk sahibi etmissin  
Iyi aferin eline sağlık deyip geri mi cekileyim
tarafından
Ondan gelecek allahtan gelsin parasıda haramdır bana
(6,833 puan) tarafından
Ayy tövbe yaa niye haram olsun ozaman sen boşanınca dinimizce  verilen mehirini  falanda almazsin
(3,695 puan) tarafından
Tercih meselesi sonuçta. Kendin bilirsin. Ben sadece fikrimi belirttim. Allah yardımcın olsun
tarafından
Aynen valla tercih meselesi
0 oy
tarafından

Hele dur bir boşan evlenene kadar alırıma güldüm :D:) 

Hakkını al ♡ 
(6,833 puan) tarafından
Kız gülme  sal.ak gnu cektigimle mi kalayim
tarafından
Yanlış anlama birden komik geldi tabiki ileride tekrar evlenir hayatını kurarsın
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yazık üzüldüm açıkçası 

Adam bitirmiş demekki kafasında 
(6,833 puan) tarafından
Bitirmiş zaten bitirsin umrumda değil  başta o evlilik peşine düşmedi şimdide ben dusmucem
Hakkımı alcam şoke şoke insallah
0 oy
tarafından
Öyle kocaya al nafakanı.milletin lafına bakma.hem kendine hem de oğluna al.
(6,833 puan) tarafından
Alcam tabi canım niye almayım ben yemedim içmedim adam altına 400 bin liralık ev çekti bana vereceği parayla ben sadece avukatın parasını öderim ee ben napcam sonra bana verilen nafakada olmucak  anneme babama yük mu olcam
tarafından
Aynen cnm.alacaksin tabi.tum sıkıntıları çek çalışma ev çocuk bak.sonra napacaksin diyorlar.yeniden de evlenirsin iyi biri karşına çıkarsa inşallah
(6,833 puan) tarafından
Aynen öyle canım sanki oo ömrümün sonuna kadar yas  mı tutacak  tabi oda evlenecek
tarafından
Boşan nafaka al çocuğunu büyüt çalış cnm annen çocuğa bakarsa.evlenirsin gene ama erkeklerin çoğu aynı.
0 oy
tarafından
Ben yanlışmı okudum evlenene kadar mı yazmışsın
(6,833 puan) tarafından
Yoo çokta doğru okumuşsun napcam acaba oturup onun yaşını mi tutcam  daha yaşım kaç 23 elbet birgün benimde önüme kıymet değer bilen biri çıkar
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ama evlenene kadar sözüne takıldım nedense bosver bak hayatına çalış kafa dinle 
0 oy
(812 puan) tarafından
Üzüldüm cnm uzun zamandır tanıyorum seni eşinle sorunları da biliyorum onca emek herşey boşa gidiyor al nafakani tabiki düzenli hem kendin hem oğlun için 
0 oy
tarafından
Sen bi kendine avukat tut avukatla görüş bakalım o ne diyecek? 
(6,833 puan) tarafından
Hee valla aman bosversene
(7,654 puan) tarafından
Beni hic ilgilendirmez evet sadece boşanmadan evlilik düşüncesi dogru gelmedi bosandiginda koca bir boşluğa düşüyorsun hata riski cok yüksek ve post sahibinin yaşı çok küçük ilerisi icin insallah karşısına hayırlı insanlar çıksın...
(7,654 puan) tarafından
Burada ki paylaşımlar zaten kimseyi ilgilendirmez ama her telden yorum gelir
tarafından
Tabi ki şu an düşünmesi yanlış olur ama ömrünün sonuna kadar da yalnız olacak değil ya. Rabbim herkesin karşısına hayırlı insanlar çıkarsın
(7,654 puan) tarafından
Kesinlikle öyle Insallah dogru kisilerle karşılaşsın
0 oy
tarafından
Valla bende şuan avukatımin yanından geliyorum benimki de mal rejimine cevap verip boşanma davasına cevap vermiyo
(6,833 puan) tarafından
Mal rejimi  ne oluyor ki canim
tarafından
Evlilik sürecinde ne alındıysa hak talep edebiliyorsun
(6,833 puan) tarafından
Anladim canim benimki hattı mi iptal etmiş onun üzerine olduğu icin
tarafından
Öyle ders verecekler akılları sıra bunlar kadın evindeyken dünyanın en iyi kadını ama kadın gidince en kotu kadini oluyor
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun canım Allah bundan sonra yüzünü guldursun iyi insanlar çıkarsın. 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Herşey gönlünce olsun canim hakkında hayirli olan neyse o olsun 
0 oy
(368 puan) tarafından
Çocuğa nafaka alsanız bile size uzun süre ya da başka biri ile evlenene kadar felan vermiyorlar diye biliyorum bir ara haberlerde evli kaldığı süre boyunca gibi şeyler diyorlardı avukata danışın isterseniz hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Al ne varsa acıma yarınbirgün adam evlenirse çocuğuna ne kadar iyi bakacak muamma o yuzden çocuğunun geleceği için acıma. Erkekler şimdi nafaka yerine bir miktar para verip anlaşmak istiyorlar bunu Bi avukata danış sana faydası olur mu yoksa nafaka almak mı daha karlı olur
0 oy
(670 puan) tarafından
Al kız çatır çatır o kadar emek verdi o evliliğe yeni hayatını kur ona göre bişey yok toplumda kadınlar sadece boşanmış oluyo maalesef
(6,833 puan) tarafından
Aynen öyle adımın dul kaldigiyla  mi durayım
Daha bugün ya annemin karşı komsusu  kapıya geldi abla boşanıyorlar mi diye sanane ya sanane bu bile insanı yipratiyor
(670 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten kadının hayatı gidiyo erkekege yol var her türlü ne varsa kadın muhatap oluyo Allah şimdiden hakkında hayırlısını versin
0 oy
tarafından
Bence anlaş ikna olmuşken çocuğuna yazık
0 oy
tarafından
Kolaya kaçıyor bak hele hem açık şeyler izliyor hem nafaka vermek istemiyor darp raporunun falan varsa çekişmeli de ısrar et 20.000 liraya alsın bir yerine soksun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
0 oy
25 cevap 944 göst.
0 oy
5 cevap 99 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
8 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,326 soru