0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Arkadaşlar postlarimi okuyorsunuz eminim sorunumu anlatmamdan sıkıldınız insan derdini anlatacak yer arıyor bazen  kusura bakmayın .

Ya kaç gündür eşim dediğim şahıs belinden rahatsız yuruyemiyor su hiç bişey yapamıyordu ben yardımcı oluyordum dusuna wcsine kadar tamam görevim ama bu kadar iyiliğin karşılığı küfür olmamalı . Dün dışarı çıktı arkadaşını aradı bubsldim dedi cikicam çık dedim demin arkadaşını arıyor yine dışarı çıkmak istiyorum diye doktor 5 gün istirat dedi ya ben o kadad baktım . Sen üstüne ben 35 yaşındayım çocuk değilim sana sormam ben çıkarken sor demedjm nereye gidicen dedim safece burda Aksaray var bhizim ordan geciolsr arabayla bide burda günlük kadınlar var Aksaray'da arabaların önünü tutan dedim oraya gidiyor musunuz hayır dedi ne demek istediğini anladım ama tek bi sokak var öle yer olan dedi .huzurumu kaçırdın dedi . Şimdi de sürat yapmış grip olmuş ıhlamur yaptım bı tşkkur bile etmedi .Allah görüyor ya :(( 

3 gündür film acarkende sevisme sx sahnesi varmı diye soruyor bide :( kafayı yicem bu iyiliğin karşılıği bu olmamalı...

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Demek ki bakmayacaksın canım bırak sürünsün hastalıktan o zaman anlar değerini
tarafından
Çok yüz vermişsin canım tepene çıkmış bak yüz verme bir müddet bırak ne hali varsa görsün köpek gibi sürünsünler
(60 puan) tarafından
İse yararmi ki :(
tarafından
Bir dene baktın olmuyor sevgisiz ilgisiz olmaktansa boşanın canım nereye kadar gidecek piskollojin bir yerden sonra kaldırmaz
(60 puan) tarafından
Bozuldu zaten cnm :(
tarafından
Oturup güzelce konuşun olmuyorsa zorlamanın alemi yok canım
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Allah sabır versin size.ne diyeceğimi bilemedim:/
(60 puan) tarafından
Napicam ben Allahım . Ne gidicek yerim var ne maddi . Bebeğim çok küçük .
0 oy
(7,791 puan) tarafından
E sen de yuz veriyon tepene cikariyon sikayet ediyon.. bakma madem?  Beraber gezdigin aekadaslarin baksin de sende de var hata.
(60 puan) tarafından
Cnm ne yapım eşimin bana değer vermesi için kendim ne yapabilirim ? O peşimden koşsun diye
(7,791 puan) tarafından
Bakma ilgilenme yüz verme agİna düşme onunla muhatap olma biraz soguk yap deveye diken insana s*ken demisler. Ezdirme kendini.. seni kaybetme korkusu olsun gidebilecegini goster.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde M_A_E (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.