0 oy
281 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

kizlar fon perde istiyorum bu tarz ama güvenilir mi bilmiyorum alan varmı aldiysaniz hangi sayfadan aldınız. 

Bu arada sabha paylaşmıştım eşim pis videolar izlemis diye. Önüne çerez ve bu ballı çerez var ondan getirdim dedim al ye yeki video iyi izle inkar etmeye çalıştı. Dedim sus bebeğimi aldım geldim odaya hiç talefi etmek için yanıma bile gelmedi. 

5 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Kuzum özelden yaz bana bi ablam var tanıdık intermet satışı yapıyor ve çok güzel ürünleri var. Sana linkini ataym 
(636 puan) tarafından
Mesajın kapalı yazamıyorum
tarafından
Yok açık geçen bir arkadaşa yazamadi ama açık hep
tarafından
Canm banada atarmısın
(636 puan) tarafından
Olmuyor canım senin mesaj kapalı.  İnstagram kullanıyorsan ayse_ev_tekstili.20 bu adrese bakabilirsin. Mesaj attığındada sana ayrıca resimler gönderir. Benn kadını günlük hayattan da tanıyorum. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin.
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben aldım da güzel değil bunlar kuzum ilerde değiştiricem
tarafından
Ya bende hem tayinciyim kiraciyiz okadarki odamı süslesin istiyorum zaten odam spor bir oda canım
tarafından
Bende tayinciyim aldım kuzum bazı evlere uzun geliyor bazı evlere kısa haahhaahahahahha :D ilerde yatak odamla, çocuk odasına takarım bunu, sonra kalın fon alırım
tarafından
Yani oyuzden çok özen göstermek istemiyorum :))) ilerde birgün evim olursa eğer ozaman güzel kaliteli alacagim
0 oy
tarafından
Utanmistir eşin belki 
tarafından
Ah be bacım kadın aklıyla düşünüyorsun o bir erkek bizim kadar ince düşünceli degiller hem bu bi erkek için ne kadar zor bi durum bi düşünsene biz yatalak kör kötürüm kalsak aynı şeyleri hissederiz erkekler için bu çok çok çok önemli kendini sucluyodur eksik yetersiz hissediyodur bunu sana belli etmemek için hiç bişey yokmuş gibi davraniyodur o
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim canım güzel yorumun için sakinleştirdin beni. Başlarda isteksizlik olduğu için üstüne gitmiyordum sorun etmiyordum video izlediğini görünce sinirlendim haliyle.  Çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım adamın üstüne gitme valla böyle erkekler çok sorun yasiyo cinsiyet değiştiren mi dersin intihar eden mi dersin sen biraz kendin heyecanlandırmıştı calis bence anladın sen daha açık yazamam şimdi kendin destek ol kocana sende haklısın ama işte ah ah kadın olmak dışı kuşun görevi hiç bitmiyo kur kur bitmiyo yuva :)
tarafından
Anladım anladım :) öyle valla ömür biter biz kadınların derdi bitmez hiç ne olursa olsun Altan almak zorunda kalıyoruz.
tarafından
Aynen öyle bacım yapcak bişey yok :)
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Ben pek güvenmiyorum integrama falan trend, falan bak 
tarafından
Kapıda ödemeli bakıyorum canım
0 oy
(4,980 puan) tarafından

Ben aldım canım kapıda ödeme ile  birgultuzuk çokta güzel 

Fotoğraf yan ciktibak bu birleşik iki renk. 1 çifti 140₺image

tarafından