0 oy
156 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (146 puan) tarafından
Arkadaşlar,  oto koltuğu alırken kullandığımız araba markasına göre mi seçiyoruz? Mesela yoykonun oto koltuğu her arabaya olur mu? Arabam çok küçük oto koltugu acaba sığar mı diye endişe ediyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Oto koltukları standart her arabaya uyuyor diye biliyorum. Amma velakin, alacagin yere danışmanı tavsiye ederim.  

Diger bir tavsiyem ise 360° dönen oto koltukları var. Eger paran varsa onlardan al. Cok rahat oluyor .
(146 puan) tarafından
İnternetten almayı düşünüyorum. Satıcıya ulaşabilirsem sorarım.  Teşekkür ederim
(2,633 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim Kraft spin 360derece dönen çok memnunum yoyo da kaliteli her araba ya oluyor kaliteli almanı tavsiye ederim.
(146 puan) tarafından
Yatış pozisyonu nasıl ? Yani bebeğiniz rahat yatabiliyor mu ?
(1,243 puan) tarafından
Evet cnm yatıyor sadece isofix varmı varsa öle li al yoksa normal emyinet kemerli
0 oy
tarafından
Kızım 1 buçuk yaşında sizce ihtiyacı var mı kendi oturur kalkmaz yerinden 
(5,837 puan) tarafından
Oturup kalkmamak değilde Rabbim sakınsın kaza anını düşünerek alınmalı emniyet kemeri falan takılı oluyor oto koltuklarında...
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Butun oto koltukları emniyet kemeriyle de sabitleniyor ama arabanızda isofix sistemi varsa isofixli bi oto koltuğu alırsanız çok daha emniyetli olur biz öyle aldik çok memnunuz 
(146 puan) tarafından
Arabamda isofix olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?  Arabayı sadece sürüyorum. :) başka hiçbir özelliğini bilmiyorum
(3,552 puan) tarafından
Sifir ise arabanin kullanim kilavuzu sizde ise orda yazarModelini markasını internete yazıp deneyin ya da . Aslında youtube a bakın isofixin ne olduğunu anlayınca kendiniz de bakabilirsiniz
(146 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Evet varmış
(3,552 puan) tarafından
Rica ederim. E bebekte güzel modeller bulabilirsiniz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sığar canım  bizim  araba da küçük  gayet güzel  oturdu  zaten  koltular  hep standart  sadece  izofix  warmı  ona bak 
(146 puan) tarafından
Bu isofix olup olmadığını nasıl öğrenebilirim acaba ?
(5,949 puan) tarafından
Arabanın  arka  koltugunun  sağ sol  koltuk  içinde  gizli  veya  elini  gezdiğinde  belli  oluyur  genelde  2007 ve sonraki  arabalar da oluyur izofix  yoksa da takılıyor  sanayide
(146 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Evet varmış

İlgili sorular

+3 oy
11 cevap 287 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
22 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aycaninannesi (3,006 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,646 cevap

34,840 kullanıcı

...