0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Geçenlerde dolmuşa bindik eltim ben eltimin kızı benim kızım. Dolmuşa bindikten sonra da hiç ellerini silmeden dezenfekte etmeden ellerine kraker verdik, yediler. Aradan 2 gün geçti ve eltimin kızı sabah başladı kusmaya gecesine de benim kızım. Bu yakınlarda yaptıkları ortak şey buydu. Biz o zaman bunu önemsemezken kızlarımızı hasta etti. Lütfen dikkat edin hijyene elinizi yikayamiyorsaniz dahi dezenfekte edin silin :(

7 Cevaplar

+1 oy
(3,886 puan) tarafından
Senle eltin hariç  herkes cok titizmis kız:D pis seni niye verdin öyle...

Valla söz  konusu cocuk olunca her seyi yapiyorlar canım tabi maksimum  seviyede dikkat etmek gerekiyor. Allah sifa versin bebislerinize
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklısın canım salıncağa sprey sıkıyorum diye bana tuhaf bakıyorlar burda insanlar 
(5,323 puan) tarafından
Bende öyle yapardım sonra saldık kendimizi hiç iyi etmedik ama
0 oy
tarafından
Degil elimi ambalajı bile Dezenfekte etmeden asla bir şey vermem kizima disarda birsey 
(5,323 puan) tarafından
Bı an boşluğumuza geldi ya
tarafından
İnsanlık hali. Salgın var herkes heryere dokunuyor virüsler kalıyor dikkat edersiniz artık geçmiş olsun
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Dışarda asla vermem yüzlerine dokundurmam bile. Ev de bile alıştılar ellerini yikamadan hiçbirşey yemezler.  Bence yanlış dışarda elle yemek heleki şu salginda 
(5,323 puan) tarafından
Cidden öyle ama sırf dursunlar diye bı anlık hatamız işte
(3,794 puan) tarafından
Ortalık hastalık yuvası.  Geçmiş olsun sizede .
0 oy
tarafından
Ayy kız niye öyle yaptınız geçmiş olsun kuzum 
0 oy
tarafından
Zaten oğlumun hep maskesi vardır da ellerini yıkamadan  aldığımız ürünleri temizlemeden vermem eline .
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben dışardan gelince kolanyayla temizliyorum ellerimizi şu zamanda temizlik daha önemli 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 370 göst.
0 oy
19 cevap 441 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu