0 oy
608 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bizim usttekiler 1 seneye yakin tasindilar. Yani afedersinz hergun iliskiye giriyorlar. Ses oldugu gibi assada ve yabancilar sanirim ozbek yada turkmenistan cozemedim kadin teseddurlu. Ama bi kac kadin daha var gelip gidiyolar goruyorum hepsi cekik gozluler. Yazin sokak inliyodu o derece camlar acik herkes o pis seslerini bagirmalarina kadar duyuyodu sonra esim ev sahibine sikayet etti misafirlerimiz geliyor utanyorum artik cam acmaya hergun boyleler falan dedi evin icine kadar ses geliyor dedi. Kadin oyle boyle bagirmiyo aferdersiniz edep ahlak yok ne bicim is anlamadik. Sonra ev sahibi cikin evden falan dedi kadinla heralde sonradan konusunca anlastilar uc dort aydir cikmadilar burdalar gene. Camlari kapatmislar ama sesleri oldugu gibi evin icinde cok ozur diliyorum bi iki saat ayni boyle uzun uzun devam ediyor. Artik dinlemekten midemiz kalkti piskolojimiz bozuldu ya tv sesini acyorum hala geliyor ne belaya kaldik ev sahibide sallamadi diye dusnyoruz artik
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

.           
tarafından
Kız Mihros bu pis postta ne geziyon gizz abooooo:)) daha neler duycaz
tarafından
Merak ettim baktim bunlar manyamis benim sucum yok bunlar bastan cikardi beni ahhaha
tarafından
:))))
tarafından
Hayırdır ulan ateşli hatun filan ne ayaksiniz heee söyle:)))
tarafından
Bak o konuda bende suursuzum hec bilmim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir iki saatte takildim e yuh yani o nedir taramali tufek gibi cik sen uyar yeter gari kalp krizi gecirceniz de
(40 puan) tarafından
Yok anlam veremiyoruz tuaf geliyor o kadar saat
tarafından
Cesmemi la bu iki saat ne :)
tarafından
Hahah cesme olsa dayanmaz kiz :D
tarafından
Bende duydum arkadaşlarımdan gelen sesler oluyomus malesef. Bende arkadaşın dediğine katılıyorum nasıl 2 saat acaba video falan mı bakiyo adam
0 oy
(8,205 puan) tarafından
anlıyom senı benımde basıma geldı cok kotu bı durum sıkayet et oyle gıtıler anca
(40 puan) tarafından
Ettik ev sahibine ama vazgecti cikarmadi
(8,205 puan) tarafından
acaba povyoncumu kı bızımkınler oyleydı cunku adam kadını  dovdu bıkere hata cok bı durum
(40 puan) tarafından
İgrenc yaa pislikler valla gece 2 lerde bile sesleri btimiyo
(8,205 puan) tarafından
oyle oluyo 1 sene cektım yatak odasında yatmak bıle ıstemedım
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Yukarıdaki ev sahibi olmasın :D

(40 puan) tarafından
Yok kiz kiraci ev sahibi baska sehirde yasiyo
tarafından
Canım al eline sopa vur yukarı sussunlar ben öyle yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 185 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 1,387 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 268 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 342 göst.

396,469 soru

11,859,460 cevap

35,956 kullanıcı

...