0 oy
344 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (79 puan) tarafından

Kızlar bebeğime kışlık uzun kollu hırka aldım esimde bununla idare ederse biraz sezonu geçince alalım dedi cok dışarı çıkmam tulumu da var ama bilemedim sizce daha kalın bir mont da alsam mı

image

7 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
İçi kalınsa idare eder bide yaşanılan yere bağlı 
(79 puan) tarafından
Niğde de yaşıyorum canım gurbetciyik.esim.asker ayda bir anca cikarim o da keyfi doktor kontrolü olmadıkça çıkmam yani
(3,823 puan) tarafından
İdare eder canım niğde de ocağa kadar
(79 puan) tarafından
Hasta olur diye korktuk mont da alicaz canım
-Reklam-
0 oy
(109 puan) tarafından
Dışarı çıkamayacaksınız hiç ev için güzel ama illaki çıkılmaz mi büyükse bedeni biraz altını kalın giydirirsiniz
(79 puan) tarafından
Teşekkür ederim belki.ilerleyen aylarda alırım zaten bı kaç ay sonra çıkacak olursam netten getiririm direkt
(109 puan) tarafından
Rica ederim aynen öyle zaten kış 3ay
0 oy
(209 puan) tarafından
Ay sizde mi niğdelisinizz ve bence idare eder ya şuan falan burda havalar aşırı soğuk değil üşümez öyle 
(79 puan) tarafından
Yok canım konyaliyiz ama eşimin işi nedeniyle Niğdedeyiz eşim asker
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bizim burada arabayla bile olsa üşür ayrıca ebebekte ya 59 ya 69 TL montlar biz de oradan aldık durum olarak sıkıştırır mı sizi bilmem ama 
(79 puan) tarafından
Yok canım sıkıştırmaz zaten  ben bu hırkayı da 66 ya aldım keskd mont alsaydım eşime söyledim bu dursun montta alalım ikisininde giysin dedi ben sadece çok masraf olmasın diye canım kısa gireeken alışveriş yaptım da dün 9 10 parça kıyafet aldım bı mont kaldı onu da alırım insallah
(13,202 puan) tarafından
İnşallah canım güle güle giysin
0 oy
(333 puan) tarafından
Güzel bir hırka ama keşke bir tanede mont alsaydın niye diyecek olursan, her zaman için söylerim ; Hastalığı Önlemek, Ödemekten Daha Ucuz 
(79 puan) tarafından
Doğru soyluyorsun canım  birde mont alicam inşallah onumuzdeki gunlerde
0 oy
(202 puan) tarafından
Cok disari cikmiyosaniz idare et bence
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Hırka güzel evet ama . Yağmur almayan bi mont alsan iyi olur gene ne olur ne olmaz dışarı çıkman gerekir hava yağışlı olabilir önümüz kış.  Kar yağmur günleri olacak .
(79 puan) tarafından
Haklisin canım bencede alıyım ya olmaz dediğin gibi netten e bebeğin montundan almayı düşünüyorum
(3,794 puan) tarafından
Onu bilmemde lc ninkiler çok şeker güzel kaliteli

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 254 göst.
2 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 253 göst.
7 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 406 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,751 soru

11,399,742 cevap

34,929 kullanıcı

...