0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
7 aylık bi oğlum var uyurken sürekli kıpır kıpır emmek istiyo falan şu saat oldu hala uyanık gece uykuya hasret kaldım 3 4 saat hiç kalkmadan uyusam sevinecem annelik ne zormuş ama bi gülümsemesi hepsini unutturuyo 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Aha ha simdi ayağımda sallıyorum bizimki de 7 ay 5 günlük 

Ömrümü adadım 
(2,244 puan) tarafından
Oy maşallah:) şuan bemde ayağımda sallıyorum umarım uyur
(7,654 puan) tarafından
Uyuttum dalmasını bekliyorum uykusu cok hafif
(2,244 puan) tarafından
Darısı bana inşallah
(7,654 puan) tarafından
Hadi insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bnde bnde bizimki bir hafta snra 8 olcak dış.cikariyoruz gece uyanmayan kiz uyumaya başladı..abisi uyudu o ayakta .akşam saatlerinde uyudi on dk smdi memede takiliyo..uyuyacak ins.
(2,244 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım daha diş çıkmadı bide o zaman zorluk çekeriz desene
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben ben ben 21 günlük olduk. Şimdi uyudu. Derdi vardı yapamadı sıpa şimdi uyanır geri. 21 gündür uykuya hasretim..
(2,244 puan) tarafından
40kı çıkana kadar gündüz uyandıramazdım karnını doyurmak için gece de 1 buçuk saate bir uyanırdı kırkı çıktı gece hiç uyumadı gündüz ful uyudu şimdi de böyle yapıyo
0 oy
tarafından
2 yaşına kadar böyle devam ederse ondan sonra sen uyumak istemezsin çünkü alışmış olacaksın geçmiş olsun:) kizim 3 yaşıni bitirdi hala uyunagigiz 
(2,244 puan) tarafından
Çok zor yaa
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben ben bennnn
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kızım 11 aylık olacak biraz önce uyandı geri uyuttum sürekli uyanıyor emiyor oynuyor daha ev toplayıp yatacam uykuya hasretim bende gece uykularina Allah'tan eşim gündüz 1 de gidiyor ise sabah uyanınca o bakar seslerinden yine uyuyamam doğru düzgün ama olsun canları sağolsun sesleri evimden eksik olmasin
(2,244 puan) tarafından
Amin canım orası öyle de uyumak lüks oldu :)
(1,539 puan) tarafından
Aynen canım :) öyle oluyor
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ah ah 15 aylık hala öyleyiz o kadar alıştım ki uyutuyorum eşim diyor uyusana diyorum birazdan kalkar o yüzden uyumayım çünkü yarım saat sonra uyanıyor ağlıyor emiyor bu kez benim uyu kalk kafam davul gibi oluyor :/ 
(2,244 puan) tarafından
Çok zor yaa bazen bemde öyle oluyorum uykuyu bökmektense uyumayim daha iyi diyorum
0 oy
tarafından
Bende şuan hala uyumadım saat olmuş 5 35 benimde aynı oğlum 7 aylık ve gaz sorunu bi de sürekli emmek istediğinden böyle geceler zehir oluyor gündüzleri de uyumuyor nasıl bir çocuk anlamadım
(2,244 puan) tarafından
Ay hala gaz sorunu mu yaşıyorsun canım yaa çok zor yavruya da sana da

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 427 göst.
5 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 244 göst.
0 oy
8 cevap 230 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy