0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından

Kızlar benim bi kızım olacak eşim rahime ismini seviyor istiyor ve annemin adını da koymak istiyor (Rahime Emine) koyacak ama ben rahime yerine başka bi isim koymasını istiyorum kabul etmiyor bi oğlum ve bi kızım daha var kızımın adı Nimet Ecrin oğlumun adı Metin Yiğit  metin de benim babamın adı o yüzden rahime koymasına pek birşey demek istemiyorum ama uyumlu olmuyor

4 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
bence sen Rahimeden gec ben annemin adi Emineden gel guzel bi isim koyalim kizimiza de simdi Rahimeyi degistirip annenin adini koyuyosun demesin 
-Reklam-
0 oy
(387 puan) tarafından
Ben sahsen aile buyuklerinin isminin koyulmasina karsiyim.her isim kisiye ozel olmali ve cocuk buyudukten sonra ismini begenmeye de bilir o yuzden biraz dikkatli olmak gerek isim secme konusunda bana gore
0 oy
(530 puan) tarafından
Baştan keşke koymasaydiniz aile büyüklerinin adını ya sonra seninki konuldu sıra bende oluyor. Şimdi koymayalim desen olmayacak Rahime de pek güzel değil işin açığı
(30 puan) tarafından
nimet ecrin danirim nimet kayinvalidr ismi ikinci kizada emine senin annen rahime ismini de ben seviyorum oyle koyalim demis benim anladigim kadariyla ama nimet annesiyse o zaman ecrin gibi guzel bi isim bulup emine mira mesela ornek olsun diye o sekilde koyulsun madem
(530 puan) tarafından
Valla en iyisi anayı babayı karıştırmamak babasını koymuş zaten bu defa da beğendikleri ismi koysalar olur sonuçta çocuk o isimle ömür geçiriyor
(30 puan) tarafından
haklisin valla canim bende kaynanamin ismini koydum iki isimli Hatice Alya ama benim durum farkli esim bana illa koy demedi hatta koyma yarin sorun olur dedi ama ben Hatice Annemizin adi kaynanam da iyi kadin mutky olsun bitecik oglu var dedim koydum bi daha olur olmaz yani isim isi aradan ciksin dedim :D
0 oy
(5,949 puan) tarafından
İkisini de koyma  derim  rahime  hiç  güzel bir isim  degil  rahim gibi  k.b  böyle  isimler  eskidenmis  şimdi  dalga  konusu  olur 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 177 göst.
0 oy
17 cevap 632 göst.
0 oy
4 cevap 110 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (983 puan) tarafından soruldu

377,809 soru