0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

Kızlar bebeklerim **** olmuş vücutlarında hep yara var sürekli kaşınıyorlar biri Bir bucuk yaşında diğeri 5 aylık nasıl bulaştı bilmiyorum geçen ay köye gittim ordanmı bulaştı hiç bilmiyorum doktor **** ilaçı verdi kullandım ama bi etkisi yok hep gün kullanılan bi ilaçta değil haftada bir kullanıyor önümüzdeki haftaya kadar ne yapcam ben gece uyumuyorlar sürekli uyanıp huysuzlanıyor ilacın resmide bu evde yapabileceğim başka yöntem var bildiğiniz bebeklerim küçük olduğu için korkuuorumda

image

2 Cevaplar

0 oy
(16,064 puan) tarafından
Bizde olmuştuk. Doktor kızıma geceleri rahat uyusun diye şurup vermişti kasintisini kessin diye. Metrin verdi haftada 1 kullanıyorduk. Bir de karışım verdi onu da 2 günde 1 kullanıyorduk 10 günde  kurtulduk h
(102 puan) tarafından
Bize sadece bunu verdi ya ama oğlumun vücudu hep yara sürekli kaşınıp uyanıyor ağlayarak
(16,064 puan) tarafından
Kaşırsa yara olur iz kalır. Doktora söyle sana şurup versin kasinmasin diye. Ayrica bu ilaçları sizin de kullanmanız  lazim nevresimleri kıyafetleri surekli degistir yika
(102 puan) tarafından
Evet bende kullanıyorum cnm kıyafetlerini kaynar su ile yıkasammı acaba  bide ne kadar sürede geçiyor
(16,064 puan) tarafından
Dedigim karışımı doktora söyle sana yazsin. O karışımı eczaneye hazirlat. Hemen gecer. Metrin tek başına ise yaramaz
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Canim bizde olduk aile boyu doktor once fotoraf attgn ilaclari verdi gecmedi snra eczaneye bir karisim hazirlattk pis kokulu onu srduk vicudumuza hergn  dus alp srduk yattgmiz carsaflari hergn ykayp ütüledik kyafetleri ykayp utuledik 2 gn once kntrle gttm  bitmis artk yumrta birakmiyor bu artk szde alerjiye dnmus hemde pskolojik dedi doktor biz hala kasiniyorz 5 aylik bebegim dahil smdi baska ilaclar wersi kasnti icn bzde bitmesine ragmen hala kasiniyoruz koly gecmiyormus zaten kasnti bide pskolojikmis doktor oyle syledi
(102 puan) tarafından
Valla çok zor ya iki bebekle yoruluyorum biraz dinlenim diye gittim gitmez olaydım bu neydi başıma geldi ya
(105 puan) tarafından
Walla iste cok illet bisey bu biz hala kasnyorz ama bitmis yani alerjiye cewrmis artk hmde pskoljk dedi doktor bnmde 5 aylk kzm war oda oldu yawrm hala kasiyor kendni cok gecms olsn szede
(105 puan) tarafından
Bide kasintyi haffletsn die bıttım sabunu kullandik biz isterseniz deneyin.
(102 puan) tarafından
Ya yeterki geçsin artık çocuklarımın vücudu hep maf oldu biz bile çok kaşınıyoruz
(105 puan) tarafından
Dedigm gbi  eczaneye kafisim yaotrn biz oyle kurtulduk

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 218 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 413 göst.
0 oy
5 cevap 112 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mercimek tanesi (1,672 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu

381,079 soru

11,408,638 cevap

34,945 kullanıcı

...