0 oy
1,071 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kimseye demeye dilim varamadi içimde hep bir gitmez diye ümit vardı  dün o ümidim de bitti .. yüzbaşı gelip eşime eşin çocuğun var mı varsa yerlestir onları Suriye kağıdında adın var diyene kadardı hepsi yıkıldı bitti umutlarimin. Ama ben hala Samsun'a bırak beni diyemiyorum sırf 1 gün 1 saat daha yanında olmak için. Uyanıyorum gecenin bir yarısı gözyaşlarım a engel olamıyorum kokluyorum kıyafetlerini balkona kaçıp ağlıyorum. Her kapı çaldığında baba geldi diye koşan yavruma ne dicegimi düşünüyorum. Zaman nasıl geçer birşey olur mu diye düşünmekten kendimi asla alikoyamiyorum. Telefonu her çaldiginda korkuyorum. İçim de ki şeyler çok farklı kızlar kimseye diyemiyorum buraya yazıp rahatlamak istedim.. çok ayrı kaldık ama bu sefer çok başka duygular içindeyim.. ne olur dualarınız da bize de yer verin ...

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Busemmm inanki bende ağladım okurken Rabbım tüm kötülüklerden korusun inşallah yar ve yardımcısı olsun:-(
tarafından
Cnm benim sen bol bol dua et Rabbım yardımcısı olsun ayağına taş değmesin inşallah zor gerçekten ama mecbur kuzum Allahın izniyle sağ salim gidip gelecek sen içini ferah tut ❤
tarafından
İnşallah kuşum inşallah tek dileğim bu çok sağol ❤️
tarafından
Ben nasıl ağladım ama var ya içim gitti okurken cnm benim dualarım seninle Rabbım yar ve yardımcısı olsun eniştenin ❤
tarafından
Ah canım benim Allah razı olsun Rabbim ne muradın varsa versin inşallah
tarafından
Amin cümlemizin kuzum ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim gonlune inşirah ferahlığı versin inşallah canım  
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Cnm ins hiç birşey olmadan olmadan geri doner. Icini ferah tut. 
tarafından
İnşallah canım inşallah tek tesellim bu
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ah kuzum benim sağ salim gidip gelsin inşallah rabbim kolaylık versin 
tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hakkınız da hayırlısı olsun canım   baya  zor bir durum 
tarafından
Amin canım aşırı zor hayatım tepetaklak oldu
0 oy
tarafından
Rabbim sağ selamet gidip gelmeyi nasip etsin ewladının senin yüzüne baksın canım hiç ağlama Allah bin kere razı olsun önce eşinden sonra bütün askerlerimizden Rabbim ayaklarına taş değdirmesin 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Üzülme canım sağ salim gidip gelir inşallah eşin, sen kendini yıpratma 
tarafından
Ah içim çok kötü canım bir türlü soğuk kanlı olamiyorum
tarafından
Zor bir durum canım ama sen böyle yaparsan eşin daha kötü olur, birde aklı sizde kalmasın. Allahın izni ile burnu bile kanamadan döner, iyi düşün iyi olsun
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun tarif ettiğin hisleri birebir yaşadim yaşıyorum ve daha coook uzun süre kavusamayacagiz gibi yine de haline şükret kendi evinde kalabileceksin bir bavulla aylarca yillarca misafir olarak yaşamak çok zor hele de cocukluysan
tarafından
Senin durumun daha zor canım Rabbim önce senin yardimcin olsun insallah
tarafından
Tüm asker eşlerine güç kuvvet versin Rabbim hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin 6 aylık mı gidiyor eşin
tarafından
Tam tarih belli değil dedi canım şimdilik 6 ay ama uzayabilir dedi haber bekliyoruz
tarafından
Uzamaz inşallah bölgesi de rahat olursa kış günü kısa günler çabucak geçer bizim de 5 ay kaldı umarım uzamaz
tarafından
İnşallah uzamaz 6 ayda gelir ya
0 oy
tarafından
Allahım sağ salim gidip dönmeyi nasip etsin Inşallah kuzum ya kötüyü düşünme hiç bir zaman hayır dua et içini karartma rabbim başımızdan eksik etmesin inşallah yoksa bi koli supriz yumurtayı kim alacak sana anam bacım "D
tarafından
Ah ah kuzum yumurtayu da geçtim yanımda nefes alsa yeter di
tarafından
Bozma moraliniiii allahin izniyle yine döner dolaşır gelir evine kuzum rabbim yeterki canını sağ etsin inşallah
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Canim Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah cok zor. Allsh yardimcin olsun 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Okurken ağlattın beni Allahım yardımcın olsun canım benim çok zor inşallah sağ salim gider gelir
tarafından
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Eşin istiyor muydu canım öncelikli olanlar isteyenler diye biliyordum yaa:'(
tarafından
İstemiyordu canım ama burası kaydırma birliği ve onların bolukten gitmeyen tek eşim vardı artık sıra snaa geldi demiş komutanı
(1,096 puan) tarafından
Ne diyeyim inan bilemedim canım bir asker eşi olarak çok üzüldüm Allah kolaylık  versin :(
tarafından
Rabbim hepsini korusun canım dicek hiç birşey yok
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Allah yardimcinz olsun canim ayri kalmak cok kotudur  anliyorum insallah sag salim evine yuvasina döner :((
tarafından
Çok ayrı kaldım ama bu sefer çok tuhaf oldum cnaim amin amin insallah
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Canımın içi Allah kavuştursun Rabbim sağ saglim gidip dönmeyi nasip etsin üzülme kocan için bol bol dua et dualarımız da seninle  
tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çabucak geçer insallah gorevi bacım goz açıp kapayıncaya kadar

Allah sağ salim birbirinize kavuştursun

Kiyamam ya aranizdaki sevgi hiç bitmesin
tarafından
Amin kuzum amin cumelmizin insalah Allah razı olsun
0 oy
(118,488 puan) tarafından
okurken cok etkilendim allah yardimcisi olsun sag saglim gidip gelmek nasip etsin insaallah zaman su gibi gecip gitsin
tarafından
İnşallah sevdam inşallah tek dileğim bu
0 oy
tarafından
Korkma kuzum  benim ki de suriyeden yeni geldi inan bana zaman su gibi akıp gidiyor rabbim korusun tez zamanda kavuşursun inşallah 
tarafından
Ozleine yazabilir miyim canım aklımda bazı sorular var eşime soramiyorum
tarafından
Tabiki kuzum
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Ayyy tüylerim diken diken oldu hayirlica gidip gelmeyi nasip etsin Rabbim
tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Buse içini ferah tut kuzum inşallah Allahın izniyle gidip gelecek 
tarafından
İnşallah canım inşallah ama öyle etkilendim ki her gece kabuslarla kalkiyorum
(13,203 puan) tarafından
Duanı et kuzum gönlünü de ferah tut
tarafından
Çok sağol canım ❤️
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki rabbim sağlıcakla kavuştursun sizi ona ,onu da size bağışlasın inşallah çok zor rabbim gönlüne ferahlık versin şu gibi gitsin su gibi gelsin inşallah
tarafından
Tarifi olmayan duygulara büründüm canım düşünmekten inşallah biter Allah razı olsun
(3,605 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiyim ve sürekli eşimi bir bekleyiş içerisinde oluyorum çok zor ama rabbim ayaklarına taş degdirmesin rabbim her sabrın mükâfatını verir inşallah
tarafından
Amin amin canım hepsini korusun Rabbim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 309 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde BegumY (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.
6 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Nfs (13 puan) tarafından soruldu
+4 oy
59 cevap 1,387 göst.
0 oy