+1 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar sabah 7de bir kalkti o zamandan bu zamana uyudugunda 5 dk uyuyup uyanmistir suan evin halini bi gorseniz bebek uyumadigindan 2 yasindaki kizim kagitlari her tarafa yirtti her taraf kiyafet yatak daha ortada karnim gurul gurul aç niye uyumazki bebegim anliyamadim yalanci meme gibi kullaniyor beni resmen goguslerimin acisindan duramiyorum doymuyor diyorum mama takviye ediyorum 9 gunluk daha 60 cc mama iciyor sutum yok diyorum bi sagiyorum en az 150 cc cikiyor napcam ben kizlar tavsiye verin basim oyle bi agriyorki kafami kaldiramiyorum resmen buyuk kizim ortaligi dagitmaya devam ediyor ben sadece izliyorum nasil topluycam bakalim..

7 Cevaplar

0 oy
(1,989 puan) tarafından
Oğlumda öyleydi doğdu doğalı uyku sevmezdi karnı yok ama yine uyumazdi uyusa 10 dakika demez kalkardı 

Su an 22 aylık hâlâ uykudan nefret eder canım :) 

Ben oğlumun  gündü mesela bir iki saat uyuduğunu hâlâ bilmem :)
(3,099 puan) tarafından
Aman uykuyu sevsin ya hic alışık degilim
-Reklam-
0 oy
(164 puan) tarafından
Sen bol bol rezene çayı iç hem senin sütünden onada geçsin rahatlardır hatta bi kaç çay daha vardı emzirenl3r için araştır bak cnm kahve falan içme oda ona uykusuzluk yapar telefondan ninni aç ben öyle yaptım geçer bugünlerde bwnimkide öyleydi şimdi iyi şükür 
(3,099 puan) tarafından
Ninni falan ne fayda 5 dk uyuyup uyaniyor
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Hep kandirmislar bizi iste Allah yardimcin olsun zor ya bende cekiyorum
(3,099 puan) tarafından
Amin canım cümlemize
0 oy
(4,266 puan) tarafından
Canim neden mama verdin ki,sutunde varmis,emzik kullan bi de yenidoganlar icin olandan, su hazir kundaklar var onlardan da al uyku suresi uzar en azindan, bi de beyaz gurultu falan ac netten, Allah yardimcin olsun, yaninda kimse yok mu yardimci olacak
(3,099 puan) tarafından
Emzik almiyoki canım kimsede yok yanimda olsa enazindan tuvalete gitsem ona bile raziyim
(4,266 puan) tarafından
Ahh canim iki bebeyle ne zor, allah yardim etsin islerini kolaylastirsin
(3,099 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız ikimizde aynıyız şuan. Benim iki kız var da büyük 9 küçük 7 yasınrq. Büyük baya Bi işimi. Görüyor yada bebeyi sallıyor falan birwz iyi oluyor şükür. Ne fena bu bebeler gı 
(3,099 puan) tarafından
Bi gorsen halimi uyumustu 5 dk oldu geri uyandi gene basim catliyor sadece uyumak istiyorum
(3,551 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim valla. Herkes diyor ki geçer bu günler de ararsın ama yaşarken öyle olmuyor işte. Uykusuzluk stres. Bir an önce herşey düzene girsin istiyorum.. Akşama misafir gelecek evi bk götürüyor ben uykusuz bebek durmuyor napıcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Canim biz ayni gun mu doğurmuşuz :D ayın 7 sinde dogum yaptım ben
(3,099 puan) tarafından
Kiz aaa bende o gun dpgum yaptim seninle gunlerimizde ayniydi bizim 39+3te dogurdum hatta o gun yazmistim sana sancim var diye
tarafından
Evet canim ;) bebeginin gazı olabilirmi canım. Benim bebegiminde gazı var sabahladik resmen :( gercekten iki cocuk cok zor. Annem geldi baktı oyle evi topladim
(3,099 puan) tarafından
Dun cok ikinarak agliyordu kakasini yapinca rahatladi bugun aglama yok sadece surekli emmek istiyor kusuyor tekrar emiyor bide  refluden supheleniyorum dun burnundan agzindan fiskirarak kustu
tarafından
Allah yardimcimiz olsun dertlerini anlamak zor
0 oy
tarafından
Emzik ver bacım 
(3,099 puan) tarafından
Almiyoki canim ya cok denedim
tarafından
Geçer canım biraz sabret bunlar geçici bi surec

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.