+1 oy
843 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim daha 6 günlük eve geldiğimizden beri zaten her gün bizde. Sigara içiyor bide sonra geliyor şak diye kucağına alıyor bebeği. Bende hoşlanmiyorum sonuçta belli ediyorum bı şekilde. Yaptığım belki doğru değil ama onun da değil zaten pandemiyle uğraşıyoruz. Bugünde geldi aynı şekilde Melis kizican ama bebeği sevicem yine de dedi. Bende uyuyo abla dedim eşime döndü aa ne diyo bu baksana bebeği kiskaniyo dedi. Eşimde uyuyo abla dedi sonra kalktı gitti kadın. Allah aşkına gerçekten yaptığım kıskançlık mi bende mi sorun var annemler de kalıyorum sonuçta onlar bile kucağına filan alırken ellerini yıkıyorlar maske takmayı bile düşündüler ama el insanı öyle değil geliyo sevip gidiyo hiç sormuyo bile bizde bebek gördük sonuçta daha annesi kucağıma vermeden almadım hiç bir bebeği

34 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bu dönemde oyle bebek sevilmez oyuncak mi bu mesafeni koru anlasin
tarafından
İnşallah anlar hiç hoşlanmıyorum çünkü
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
tavir  yapacagina  acikca  soyle. benim kizim pandemi zamani olmusdu eve  misafir  bile  almiyordum komsular  gelib gorecekdi bende anneme gerek yok  hastalik var  dedim.   eve  gelenleride  kendim kolonya   elerine  vurardim.  sora  eve girerdiler.  aslada kucagina  alib sevmezdiler.  kimse  kusura  kalmasin evlat  bu hastalikla  oyun oynanilmaz
tarafından
Ben anneme yüz kere dedim misafir istemiyorum şuanlik diye hala daha geliyorlar
0 oy
(305 puan) tarafından
Böyle insanlar cok yüzsüz oluyo ne tavirdan anliyo ne davranıştan hem yapmaması gereken seyi yapiyolar hemde bi tavır gosteriyosun anlamiyolar inadina devam ya istemiyorum kardesim pandemi var ki olmasa bile 6 günlük bebekten bahsediyoruz ne korumasi var acaba en basit aşıları bile yok senin benim atlatabilcegimiz bircok hastaliga karşı zayıflar ben kimsenin bebeğini almam kendi bebeğiminde alinmasini istemiyorum ama aliyolar sinir oluyorum resmen insanlardan kacar oldum sosyal medyama anlasilmasi icin bebekli ev kurallari yazisi koydum ona ragmen bi komsumuz geldi hemde ailecek hasta olduklari hakde küçük kizlari hasta kendi hasta iyiyim diyo bide toparlamis hemen çocuğun gozleri cokmus yok artik dedim bide çocuğu almaya kalkti hastasiniz kusura bakmayin benim bebeğim küçük sonra ben üzülüyorum dedim acik açık bozuldulae ama umrumda degil cok dusuncesizler haketilee açık acik soyluceksin bunlar baska turlu anlamiyo
tarafından
Arsizlik ya resmen bu ne kadar dusuncesizler
(305 puan) tarafından
Aynen canim cook
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Koronayiz de ;) . Hastanede kapmisiz de gelmesin. Iyyy mic miç miç. Hic sevmiyorum boyle seyleri tuylerim dikeliyo vallahi. Sen ayıp falan etmiyosun. Hala anliyosa abla bebek hassas enfeksiyon riski varmis bi sure gel git yapmatalim de kapat kapiyi amann alinirsa alinsin. Bosver
tarafından
Kadın benden çok çok büyük anneme söylüyorum annemde söylemeye calisiyo ama yok kapıyı acmicaz artik
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Sorun kadında canım bir senedir hatta dagçha fazla oturduğum yerde daha evime komşum adım atmadı çünkü çağırıyorum gitmiyorum corona var ben aylarca evde kaldım kimsenin bebek sevgisi için de heba edememe çocuğumu da riske atamam yeri geldi anneme babama gitmedim çok doğru yapmışsın taze bebekli eve her gün gelinmez bebekler öpülmez uzaktan beşinde sevilir bu insanlara bir türlü anlayamıyoruz kafalını açıp içine sokucam yakında bebeklerden uzak durun diye 
tarafından
Daha çok özen göstermesi gerekirken yapışıyor insan daha da sinir oluyor
0 oy
tarafından
Söylesene canm veremem bebeğimi sna die 
tarafından
Kız desem nolucak geliyo şak diye alıyo abla daha küçük diyorum olsun falan deyip aliyo
0 oy
tarafından

Sağlıkla büyüsün minnak <3

Covid 19 dönemi zaten ne anne ile ne bebek ile çok temas olmamalı. Ve sigara içiyorsa eve geldiğinde belirt covid dönemi abla maske takar mısın diye ve ellerini yıkanıyor ise sen kolonya tut . Şu dönemde kırılıp üzülecek bir durum yok.el kadar bebek sevsin elbette ama hijyen kuralları içinde olsun kucak teması olmadan 

tarafından
Çok teşekkür ederim aslında neyin ne olduğunu gerçekten çok iyi biliyor ama işine gelmiyor
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay benimki 22 günlük ben eşimin bile kucagına almasına razı gelemiyorum. Bir tarafını acıtır diye.. Komsu surda kalsın. Gerek yok yani. Sevmesin. Bebek öyle sevilmez. 
tarafından
Bide ben görüntülü konuşuyordum halamla aaa niye konuşuyorsun nazar değer diyo. Şaka gibi
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Her gün her gün gelip sevmek istemesi çok saçma. Sonuçta komşu yani bi kere görüp hayırlı olsun dese yeter. Bide kızacan ama yine sevecem demek ne saçma. Resmen inada yapıyor. Bence net tavrını koy. Dediğin gibi virüs var biraz anlayışlı olabilir. Ayrica virüs olmasa bile daha 6 günlük bebek o ne kadar az insanla temas o kadar iyi. Ukala ukala konuşması da ayrıca sinir bozucu zaten. Annemin evi gelenine gidenine karışamam ama bebeğimi kim sevecek kim sevmeyecek ona karışırım kusura bakma diyebilirsin o da haddini bilir. 
tarafından
Sinir oldum artık iyice annemde alınınca ananneme söyledim onlar da anladı zaten dün akşam geld yine annemde abla hassas cildi annesinde kalsın dedi
0 oy
(61 puan) tarafından
Gelince kapıyı açma ben olsam öyle yaparım 
tarafından
Annemler de kalıyorum zaten annem açıyor mecbur ama dün akşam söyledi abla hassas cildi annesinde kalsın diye
0 oy
tarafından
Pardon da hiçte ayıp değil bende olsam izin vermem... ne bu oyuncak bebek mi 
tarafından
Öyle görüyorlar gerçekten
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Yüzsüzlükte çağ atlamış kadın. 

Bi tane yapsın oynasın dursun. 

Bebek oyuncak değildir. İyi yapmışsınız
tarafından
Hiç sorma ya ben elalem sevsin kucağına alsin şap şap öpsün diye dogurmadim babası bile kıyamıyor uzaktan seviyor
0 oy
tarafından
40i çıkmadan kabul etme kimseyi hem ortalık virüs virüs olmasa dahi bebekler hassastır ondan mikrop bulaşır. Ben bebeğimi başkasına dokundurmak istemiyorum de benim bir komşum vardı gerçi annemlerin binasında Cat kapı geldi beş dakika oturacağım diye neyse bebeği gösterdim ama kucağına vermedim. O akşam bebeğim çok huzursuzlandi hatta acile bile götürdük. Bebekler gül gibidir çabuk solar nazar değer alma evine küsen kussun. Bunu annene söyle o soylesin . Bu kadar çok sevmek istiyorsa doğursun kendisi
tarafından
Çok haklısın annemle konuştum ananneme söyledim onlar da anladı zaten dün akşam yine geldi annem abla hassas cildi annesinde kalsın dedi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 344 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde 0852 (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 456 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 895 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 498 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı

...