0 oy
41 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlar bı akıl verin bana geçenlerde de yazmıştım ama net bı cvep kimseden alamadım nede. Doktora yada test yapmıyorsun diyeceksiniz ama şuan herşey erken diye Şöyle basliyayim şuan çocuk istemiyorum 1 buçuk yaşında oğlum var maadii açıdan şuan istemiyorum neyse iliski sırasında hafif kaçırma oldu ama korunuyoruz normalde prezervatifle patla faln kesinlik ama kesinlik değildi çok iyi kontrol ettim sadce hafifi böyle kaçırma olmuştu yandan ama oda cook az ve hemn kalkıp yikandim kesinlikle saatlerce beklemem yada oyalnama hemn yıkanır güzel bı temizlenirm.. hadi diyelim gebe kaldım Allah aşkına iliksiden iki gün sonra hemn mide baş ağrısı göbekte şişkinlik bunlar iliskinden iki gün sonra oldu şuan ondn sonra herhangi mide yada baş ağrısı olmadı ama göbeğim neredeyse patlicayack gibi sanki 4 aylık hamile gibiyimmm daha 10 gün oldu ilişkiden cikalii sizce bu göbeğin bu kadr şişmesi yada gebeysem bille bu kadr daha haftam dolmadn böyle belirtiler olurmu ya anlamis değilim lmm umarım okur ve birazda olsa akıl verirsizn bana psikolojimm bozuldu artık

1 cevap

0 oy
tarafından
Adetin ne zmn ondanda olur muhtemelen 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,116 cevap

34,818 kullanıcı

...